Příspěvky uživatele - 99.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka zhasla a nejde nastartovat, 9.6.2011
Pokud zakuckala před zhasnutím- spíše bych šel po benzínu.Pokud by něco bylo v elektrice- bylo by to spíše najednou konec. Jako první bych zkusil dát plný plyn a protočit. Nedal jste po dolití benzínu sytič? Tak by jste teplý motor "ulil".... celý příspěvek >
Namotání žací struny, 24.5.2011
Při požadavku na vysunutí struny při poklepnutí o zem je nutné přidat otáčky naplno, aby vznikla odstředivá síla, která strunu z cívky odmotá.Možná hloupost, možná si to někdo neuvědomí. Ivan
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
Taky mi není jasný argument pana JS.ANO do spálené směsi odchází i spálený olej, ale nedává mi logiku i zvýšená spotřeba paliva- není tam systém výplachu spálené směsi čerstvou směsí či předvýplach tak jako u 2 taktu, tj se spotřebou to nemá nic... celý příspěvek >
Probuzení stromku, 4.5.2011
Zkusím ty pupeny a s tím igeliťákem to není špatný nápad, ořezaná je dost - tam už si myslím moc vůle není. Zkusím jí pomoct a uvidíme. Díky za radu Ivan
Výskyt kadeřavosti, 4.5.2011
Jižní čechy budějovicko, velešínsko - jednou stříkáno Kuprikolem a ani lísteček zkroucený. Zato na budějovicku jedna meruňka- nestříkaná monilioza řádí. Ivan
Probuzení stromku, 3.5.2011
Na podzim jsem zasadil stromek švestky - odrůda začíná na BIG.... Problém je ten, že zatímco ostatní stromky /i dva jiné n apodzim sazené - višeň a švestka/ jsou již olistěné tento zatím spí- avšak není zaschlý - když seškrábnu kousek kůry tak... celý příspěvek >
Zahradní traktor Al-ko 18-102 HD, 2.5.2011
Dobrý den- mám obdobný ALKO traktůrek a zatím převodovka bez problémů, pouze teď mne vystrašil kouřící motor, ale vyřešil to vyměněný filtr a situace se vrátila k normálu. Mám jen trochu červíka v hlavě, zdali pro životnost převodovky je... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 20.4.2011
Vy mě nějak proháníte- teď je sundaná střecha na přístavku, tak má přednost. Ivan
Vše od jedné značky, má to smysl?, 19.4.2011
Také se přikládám k tomu, že nemusí být stejná značka pro veškerou techniku. Sice mám 2 pily Husqvarna, kde to považuji za vhodné - obě s řetězem 0,325, sice jedna s 1,3 a silnější s 1,5, obě mají shodné ovládací prvky,.... Ale přemýšlím o... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 19.4.2011
Ta chvíle měla být... volná... ale vloudila se tam vhodná   Ivan
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 19.4.2011
Ventily jsou psány jednou ročně kontrola vůle, ale v poznámce je, kulišácky, psáno, že lze vynechat pokud není problém s chodem motoru. Děkuji za reakci, ono někdy takovouto diskuzí člověka napadne něco na co zapomněl a ......dále jsem asi typ, který... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 19.4.2011
Olej používám do veškeré této zahradní techniky Castrol Magnatec 15W-40 / sice je lehce mimo tovární specifikaci, ale mám pětilitrový kanystřík pro 3 sekačky, traktůrek, kultivátor - teď přemýšlím, ale zbytek sjou již dvoutakty- a tak nepřemýšlím,... celý příspěvek >
Al-ko Aluline 530 BRV, 19.4.2011
Jen v rychlosti jsem tento test prolétl a trochu mne zarazilo umístění jak Husqvarny, tak Iseki/ cena nějakých 52 tis- nevím zda to není překlep/. Jako vítězná značka na všech frontách se objevilo Alko. Mám tuto značku doma v zahradním traktůrku,... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 19.4.2011
Dobrý den, používám zahradní traktor Alko 1000 Comfort, zatím plná spokojenost. Nyní jsem po 3 letech poměrně intenzivního provozu zjistil zvýšenou spotřebu oleje. Před cca 6 týdny jsem měnil olej a na tento jsem najel necelých 20 hodin. Nyní... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Tat legalizace živnosťákem mne taky napadla, ale pak jsem si uvědomil jednu věc- když je u nás v sobotu trh, kde se prodávají kytky, jablka, rostlinky atd, tak pochybuji, že všechny tyto babičky mají živnosťák. Nebo se provoz trhu řídí jinými... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika