Příspěvky uživatele - 176.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 27.3.2014
židlochovicko- goldrich lehce chycena, dejme tomu 5 procent kvetů, broskev cresthaven, ktera už vykvetla je taky chycená, podle toho, jak vypadá bych řekl že třetina... zeptám se- může se taky broskev stříkat championem proti zmrznutí stejně jako... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.3.2014
zidlochovicko- Goldrich napucena, objevují se bilé kvítky, sporadicky...
Kdy začít s postřikem Baycor proti monolioze?, 27.3.2012
zdravim zdejsi odborniky, chtěl bych se zeptat, čistě teoeticky- broskvon synfonie už má růžové plátky, vypadá to, že pokud bude pekne, brzy nakvete- je možné i broskvon nastříkat proti zmrznutí květu championem, nebo ne??? strika se pouze merunka???... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.8.2011
je, pane Mirku, jelikož - co jsem tak četl- jste pravděpodobně z Poštorné, já občas do Břeclavi jezdím, takže kdybyste vyhazoval na podzim, dejte prosím vědět, stavil bych se pro pár řízečků... ... na dosazení bych potřeboval tak cca 4 hlavy, nebo... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.8.2011
zdravím palo, řekl bych, že pan Mirek má chrupku při baráku zralou pro to, že je stěna domu osluněna a i réva je zde chráněna proti větrům atd..  jinak- bohužel, moje zahrada - tedy zahrada pro potěšení- není až tak velká, abych si mohl dovolit... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 3.8.2011
zdravím palo, moc hezké, klobouk dolů.. já loni vykopal na zahradě všechny staré hlavy a nasadil nové, cca 4 odrůdy po několika sazeničkách. Ze starších stolních odrůd mně dozrává chrupka. Takže hrozny zatím kupuju v Tescu za 29.90- kg.. příští rok,... celý příspěvek >
Domeček na stromě - zahradní domek pro děti, 31.7.2011 Obsahuje fotku
domek uděláte jednoduše- 4 x 3metrová kulatina, navrtat do země, obýt palubkama dle fantazie, skluzavku koupit na bazaru, nebo aukru. Stačí si dát do vyhledávače dětský domeček a je to. Myslím, že záleží jen na vaší fantazii, na to ani žádné plánky... celý příspěvek >
Vostorg, 20.6.2011
zdravím, odrůdu bezpečně poznáte podle hroznu, resp. chuti, vzhledu... takto nevím, zda to je nebo není... jen mám jednu věcnou- všechny listy od zemi až po ten první provázek odtrhejte, aby vám kmínek zesílil, ty listy tam máte uplně zbytečně a... celý příspěvek >
Suchá skvrnitost a kadeřavost, 20.6.2011
ještě bych doplnil- brokvička je nemocná proto, že ji v zahradnictví nestříkali.. já kupoval na jaře stromky a mám broskve taky kadeřavé, chce to prostě jen postříkat, důkladně. provedte postřik sylitem a pak dle návodu výše... meruňku můžete... celý příspěvek >
Suchá skvrnitost a kadeřavost, 20.6.2011
klidněji vemte i Syllitem, značně omezíte kadeřavost u nových lístků, a v listopadu- po opadu listů- pořádně zastříkat Kuprikolem, nebo championem, ale skutečně důkladně, to stjené na jaře při 7 stupních celsia a za 14 dní ještě jednou a jakmile vám... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 13.6.2011
hmm no docela to de.. jaký má ten bazén rozměry?? ted by mě docela zajímalo chemické složení vody, zda je po těch 27 dnech skutečně nezávadná...
Mravenci na zahrade, 13.6.2011
když jsem včera viděl co udělají s mšicemi na brosvi, tak je normálně likviduju- benzín, prohrabat zem at shoří co nejvíc těch potvor... jinak- v obchodě lze koupit nějaké spešl přípravky... je to hrozná verbež, at si žije, ale ne na moji zahradě...
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 12.6.2011
super super.. tak budu se těšit jak dopadnete..
Žloutne a nemá žádné přírůstky, 11.6.2011
nevím.. připadá mi, že na té broskvi, nebo nektarince už toho stejně moc nezbylo.. lehký střih ji neublíží... 
Selektivní herbicid a děti a kočka?, 11.6.2011
no... v tom případě budete potřebovat ruce a hodně času... nevím, proč to řešíte, vaše děti jí trávu??? zase tak moc to neřeště, vaše kočka určitě nesní tolik trávy, aby chcípla a děti tuplem ne... na zahradě normálně stříkám a ještě většími jedy než... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika