Příspěvky uživatele - 176.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 26.5.2011
no jo, ale jak kal chcete vysát.. u filtrů je to tak, že s ehodíte přímo na vysavač do filtru a vysajete to... pokud nemáte filtraci, tak co s tím?? vylít?
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 26.5.2011
to myslíte vážně??? a koupali jste se v tom vůbec??? nějak se mi tomu nechce věřit... pak nechápu, proč k bazénum prodávaj i filtraci, když to vydrží 2 měsíce bez filtrů...  docela by mě zajímalo v jakém stavu ta voda po 2měsících byla...
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 25.5.2011
no a ted by to právě chtělo nějakou chemii, protože si myslím, že začíná proces stárnutí vody.. tzn.. vločkovač nebo něco, kal se vyvločkuje, sedne na dno, vysaje se vysavačem a voda se přefiltruje... no su zvědavej jak budete pokračovat!! ještě... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
super super, tak prosím doplnujte sem jak se situace bude dál vyvíjet...
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 22.5.2011
taky řešení, ovšem- voda by se měla filtrovat tak 3-4 hodiny denně, při spotřebě cca 0.8l- hodinu provozu Vás vyjde jeden den filtrování na cca 100 korun.. a to nepočítám smrad, rachot centrály atd... což v zahrádkářské kolonii dost dobře provozovat-... celý příspěvek >
Broskve symfonie, meruňka Radka, 27.3.2011
dobrý den, rád bych se zeptal zdejších diskutujících, zda mají osobní zkušenosti s odrudou Broskev. symfonie a meruňka Radka. Teoreticky o nich vim vše, spíš mě zajímají praktické zkušenosti. moje lokalita židlochovicko. původně jsem chtěl pinkcot... celý příspěvek >
Sázení a stříh broskvoně, 27.3.2011
dobrý den.. víte, na toto téma- sázení stromků atd.. je zde nespočet diskusí... zkuste trošku zapracovat a zvolené témá si najít.. zvláště, jestli jste uplný amatér v pěstování, doporučuji kupovat stromky v zahradnictví, kde vámm obsluha za menší... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 17.3.2011
děkupánovi vjk za radu, ale už jsem sazenice objednal.. prošel jsem sand celý internet a najít informace je složité vesměs jsou protichůdné- někdo tuhle odrůdu chválí, jiný zase pomlouvá a doporučuje jinou.. já si objednal Krystal, Prim, mramornyj,... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 27.2.2011
aha.. no četl jsem tu, že ta Kodrjanka prý nic moc, ale je otázka, kde to pán pěstoval.. doma na vihohradu máme taky pár hlav stolních, vždycky si řeku, že to označím a pak se na to zapomene.. no, ten Prim jste zlikvidoval proč?? čtl jsem na něho... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 27.2.2011
no, prošel jsem zdejší a jiná fora a nová selekce je taková asi nejvíc brzký je Picurka a Favorit.. dle diskusí by měly asi tak v půlce srpna dozrávat. Dle nějakého diskutéra nechal favorit na keřích až do října a ok... další jsem zvolil prim, ten... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 27.2.2011
pardon... od srpna..sem se přepsal trošku...
Co Vaše réva? (rok 2011), 27.2.2011
No, chtěl bych letos vyklučit staré hlav a nasait nové.. po hodinovém výběru jsem vybral tyto odrůdy Mramornyj Russkij Rannyj Krystal Jubilej žuravlja. Chci to tak, aby jsme už od června měli hrozny, je to pro děcka na zahradu.. v září už máme... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 27.2.2011
jojo, mě zajímaly ty lísky.. angrešt mám, takže to pujde... sice pujde brzo ven, je to takový pazgřivec, ale zasadím nový.. tak jo, díky..
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 27.2.2011
jojo, to tak nějak chápu, že se z nich sype pyl, ale poznám to nějak na ovzduší atd?? Obávám se, že lísky nikde v okolí nemám, takže sice to může být dobrý ukazatel, ale jak to poznat... jestli třeba v ovzduší je zvýšené množství třeba pylu, nebo tak... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 27.2.2011
no, právě jsem si taky říkal, že je večer lehce pod nulou,  ale v receptáři říkal nějaký chytrý pán, že se počítá od začátku ledna 100 hodin, kdy bylo cca 7 stupnu a více.. pak by se mělo stříkat.. no a ted je na teploměru 14 stupnu na slunci a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika