Příspěvky uživatele - 176.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
hrušovany u brna-merunky komplet v háji v celé kolonii, jabloně květy zmrzle, ale už odkvetly, tak snad to dají, réva 50% zmrzlé.. broskve jsou snad OK, odkvetlá třešen je OK,... jahody vypadají OK.. ach jo.. a to v neděli bylo tak krásně... celý příspěvek >
VInohradnické nůžky Bahco 9320, 1.4.2016
Ahoj, vlastní tu někdo elektrické vinohradnické nůžky bahco 9320? Potřebuju nutně vyřešit malej problém. Díky silakj@seznam.cz
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2016
Hrušovany u Brna- Goldrich v plnem kvetu, na slunecné straně.. nadhera, je to krasny pohled, dneska u nas bylo 22 stupnu, včelky se mužou zblaznit, krasny pohled na tu zaplavu bilych kvitku a ani mráz snad nehrozí... tuky tuky..  druhá merunka... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 20.3.2016
zdravim.. Tak z Hrušovan jsme tu už dva))) včera pilná práce na zahradě, merunky jsou zatím zavřené, ale brzo to začne,,valit,,
Česnek v zemi?, 27.11.2015
to nevim kdy vam zamrzne... ja zitra vozim hnuj a budu ryt, v nedeli ma u nas prset, v pondeli taky, utery hlasi 10 stupnu- zidlochovicko- takže bude-li mruznout do vanoc... těžko říci..to bych mohl čekat se sadbou česneku i na jaro, s takovym... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 15.4.2015
dotaz na tělo-jdou championem zastrikat i kvety broskve??proti pripadnemu vikendovemu mraziku?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 5.4.2015 Obsahuje fotku
zidlochovicka goldrich..
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 4.4.2015
dnes židlochovicko-merunka Goldrich plna včelek a včeláků, dostala v 15 hodin druhou dávku championu a před chvílí jsem ji ještě zamotal do bílé,,mulčovací,, textilie...  je to malý stromek tak to vcelku slo... no uvidíme.. zatím tu je +5... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2015
u nás-hrušovany u brna bylo k ránu kolem 6te -2.. stromky goldrichu jsem stříkal ve středu championem a dneka jdu znovu... uvidíme jak to dopadne, ještě je těžko soudit...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
tak dneska jsem stříkal championem... ted je tu aktualne 3,5 stupne.. zidlochovicko.. uvidime, děj se vule boží.. soused má tak 10 dní před goldrich a ta nemá ani kvítek, můj Goldrich je ze2/3 rozkvetlý... jak ríkám, jestli letos zmrzne má to... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2015
..jestli mi letos Goldrich opet zmrzne, tak jde ven.. predloni nic, loni nic a letos pulka stromku rozkvetla.. zatim je u nas relativne teplo- kolem3-4 stupnu, ale jestli zmrzne, tak letí, přísahám.. a v ostrohu v zahradnictví si kupuju Radku, nebo... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 29.3.2015
židlochovicko-pomalu se otevírá Goldrich, dneska jsem ji vzal Horizonem, za hodku a pul zčalo lehce sem tam prskat, za další pul hodku začalo poprchávat.. No uvidiíme..
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 1.11.2014
prosím, chcete tím říci, že tyto všechny rýče jsou made in poland? Poland jako nekvalita poland nebo poland fiskars??
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 2.5.2014
typnu si..stříkal jste to pote, co na keř svítilo slunce, nejlépe celý den.. máte to spálené... je nejvhodnější stříkat ráno jakmile uschne rosa, kdy ještě slunce nemá intenitu, nebo pozde, skutečně pozdě odpoledne, případně pokud je pod mrakem a... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 29.3.2014
židlochovicko- včera kontrola Goldrich, vše OK- malé plůdky, nestříkáno proti mrazu ničím... snad to vydrží a už mrznout nebude...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika