Příspěvky uživatele - 176.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Za jak dlouho očekávat meruňky?, 6.6.2011
před 4 lety jsem koupil zahradu. Mimo jiných zde je i krásná merunka... každý rok má moc květů, středně plodů.. tak pulka plodů během dozrávání opadá, zbytek je kyselý, nedobrý.. v podstatě žádná měruňka z tohoto stromu nejde konzumovat... když jsem... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.6.2011
jdu zítra- mospilan a clarinet, popř. mospilan a baycor, uvidíme... židlochovicko..
Padlí na růžích, 2.6.2011
tohle všechno je proti padlí...  stačí si vybrat... popř. si tuto chorobu nastudujte a pak volte nejvhodnější postřik Agroboss 0,05 x x Bavistin WG 0,1 x Baycor 25 WP 0,15-0,2 x x x Bayleton 25 WP 0,03-0,1 x Bentate 0,06-0,1 x Biool 5... celý příspěvek >
Uschlá broskvoň, 1.6.2011
důležité je, zda vyrůstá nad roubem, nebo pod roubem... pokud budu předpokládat, že jste roub nechal nad zemí a ne nesprávně pod zemí,  tak se na stromek podívejte a uvidíte. pokud poroste nad roubem, tak ten suchý klidně nechte, můžete k tomu... celý příspěvek >
Velikost koupacího jezírka, 31.5.2011
hele, máte tam ořechy, třešně.. potencionálně vysoké stromky, které produkují neuvěřitelné množství listí, vábí ptáky atd.. jak vysoké jsou ty stromy, v jakém stavu je zahrada- je v kopci, nebo na rovině, na jakou stranu je orientována, z čeho to... celý příspěvek >
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
dobrý den, to ale nic neřeší.. syllit nemá nic společného s ochranou proti padlí, které máte na nektarince, nebo broskvi. Takže Vám choroba vesele dál likviduje stromek. Syllitem jste pouze omezila kadeřavost, která je na listech. S padlím na plodech... celý příspěvek >
Co dát do bazénu bez filtrace, 29.5.2011
zdravím Vás, chtěl bych se zeptat- není ten bazén nízkej?? když si vemu, že tam máte cca 60cm vody, tak mi to přijde nic moc... ale zase pro děcka to je asi na vyřádění dostačující... když bazén, tak aspon 1 metr.. ale to jen tak mimo diskusi...... celý příspěvek >
Co dát do bazénu bez filtrace, 28.5.2011
přečtěte si forum níže- bazen bez filtrace- jak dlouho vydrží voda.. tam to řešíme.
Povadlá broskvoň po výsadbě, 28.5.2011
no, ty větvičky jsou hrozně zastřihlé... střihá se na terminál a cca 3-4 větvičky na cca 6 oček, dle toho, jak větvičky vypadaj...  tohle je hrůza... no, zkuste ji ostříhat a pokud jste nic neudělal s kořeny, doporučuju stromek vytáhnout, kořeny... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 27.5.2011
se vším bych souhlasil, až na ten děravý kýbl denně naplněný vodou... kdybyste napsal - v období sucha jednou za týden naplnil vodou, tak to beru, ale každý den??? proboha proč do toho stromu lejete tolik vody?? jaký to má smysl?? nebo si myslíte, že... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 27.5.2011
vážený uživateli, nebudu se tu s váma dohadovat, jestli zkracovat nebo ne.. zeptejte se googla, ten vám odpoví, případně navštivte nejbližší zahradnictví a poptejte se... ale- věřte, že kořeny se zkracují v podstatě na všem- na růžích, na stromcích,... celý příspěvek >
Totální herbicid Kaput, 27.5.2011
prostředky typu glifogan, roundup, kaput, dominator atd... jsou něco jako ohen- dobrý sluha, ale zlý pán... stačí mirný vánek a při špatné manipulaci to dokáže přenést dost daleko.. já se o tom přesvědčil trošku na trávníku,,, takže- velmi opatrně... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 27.5.2011
důležité je, jestli jste zakrátil kořeny a stromek ostříhal. Například můj švagr zasadil broskev tak, jak ji koupil, t.j. neostříhané pometlo a strašně se divil, proč že mu to neroste?? po ostříhání na terminál a 3 postranní větvičky se broskvička... celý příspěvek >
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 27.5.2011
ted jsem si vzpomnel.- mravence likviduje vařící voda- svařte si kýbl vařící vody a chstněte to na mravence.. prej se ihned uvaří... nezkoušel jsem to, ale kolega tvrdil, že to funguje nastopro..
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.5.2011
to ano, ale ne všichni bydlí v domku, s pozemkem, jsou i lidi, kteří bydlí v paneláku a nebo prostě bazén nemají kam dát atd... tadže jistě to stálo si máknout, plně vám to věřím... já jen, že člověk může 100x chtít, ale jsou jisté věci, přes které... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika