Příspěvky uživatele - 249.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmnožování angreštu hřížením, 13.6.2012
Ještě můžu upřesnit. Z nějakých větévek odřezaných kdekoliv si udělejte takové "véčko", jedna nožička cca 15-20 cm a druhá pouze 3 a tím to přimáčkněte to jamky cca 8 cm tak, že ten kolíček je nad místem toho naříznutí a ona ta větévka angeštu se... celý příspěvek >
Rozmnožování angreštu hřížením, 13.6.2012
Funguje to spolehlivě akotát musíte to "zakolíčkovat" do země a naříznout nožem trošku spodní okraj větévky.
Jak se šlechtí jabloně?, 12.6.2012
Tato otázka se dá zodpovědět asi tak na 10-ti stránkách textu, protože všechno souvisí se vším. U šlechtitelských "fabrik" se už předem ví čeho se chce dosáhnout. Uvedu příklady. Lepší chuti, větší odolnosti v mrazu, větších plodů, vyšších výnosů,... celý příspěvek >
Červení miniaturní broučci na venkovní dlažbě, 12.6.2012
Taky by mne zajímal tento malý červený brouk, který se pohybuje po terase. Jeho velikost neodpovídá ani zdaleka poisu sametky rudé. Tam se píše až do několika milimetrů a tento má tak 1 mm. Zkusím udělat makrofoto.
Řezat či vykopat, 11.6.2012
Když něco "sežere" kořeny, tak ty listy jenom pomaly uvadají (například hryzci). A dokonce není důvod aby pupeny ze zbytku živin na jaře povyrašily. To že vůbec neraší třeba hledat jinde. Nejvíce se nabízí moníliové napadení dřeva a pupenů.
Jak vytrhat betonové sloupky?, 10.6.2012
Tak jak radí pán před mnou, odkopat a pak použít dlouhé bidlo (4až 5 m) a řetízek. To se udělá z řetězu smyčka u paty sloupku a nadzvedne se až nad terén a posune stranou. Pak se vlečením nebo přezením šoupne do nové jámy. Zrovna letos jsem tahal ze... celý příspěvek >
Komposter, 10.6.2012
Dobrý den chci se zeptat zda proléváte vodou kompostér, třeba trávu atd koupil jsem urychlovač kompostu a tam je psané, že se má prolít vodou, aby nevyschl není tam psané zda mají na mysli přírodní kompost nebo kompost v kompostéru.Mám obavy aby... celý příspěvek >
Kdy ostříhat zmrzlý ořešák, 9.6.2012
Mne taky zmrzl mladý ořech, tedy vlastně listy a koncové mladé výhony a tak jsem to preventivně všechno mírně zakrátil a k mému překvapení probudilo to mnoho i tzv. adventivních pupenů.
Kečup rajčata s červenou řepou, 6.6.2012
můžete napsat recept?děkuji
Řez švestek, 6.6.2012
U stromů platí tzv. "růstová dominance". To znamená, že kolmé rostou rychleji a vydatněji a ty odkloněné ustávají v růstu, proto se kolmé zakracují více aby se tok živin přesměroval tam kam chceme.
Borax, 5.6.2012
Stpopové prvky jsou pro růst stromů a plodnost důležité a nesmírně háklivé na předávkování. Předávkování je horší než nedostatek. Půda se pro danou dřevinu stává toxická. Odborníci tvrdí, že je lepší vždy založit nový sad na panenslé půdě než... celý příspěvek >
Kečup rajčata s červenou řepou, 3.6.2012
Dobrý den sháním recept na kečup rajčata s červenou řepou.Tento kečup jsem měl možnost zkusit na intru před 20 roky od spolužáka z Čejkovic a někde jsem ho ztratil.Nemáte někdo nějaký podobný? Děkuji Karel
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 3.6.2012
Zde jsou všechny vlastnosti polykarbonátu. Stojí zato si to přečíst.
Budeme dnes přikrývat?, 3.6.2012
Valašsko mělo přes noc i ráno +12°C. To většinou tak dopadne, když se "straší z Prahy" s mrazem a když ne tak to dopadne naopak.
Skvrny na listech jabloní, 2.6.2012
Na monílii to nevypadá ale na poškození exhaláty nebo herbicídy ano. Takové podobné obrázky mám v knížce jako ilustraci poškození výše uvedených příčin.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika