Příspěvky uživatele - 249.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mlade slivky po celej zahrade, 12.7.2012
Výmladky švestek po celém sadu
Dřevnaté kedlubny, 12.7.2012
Dřevnaté kedlubny jsou do jisté míry zapříčiněné nevhodným hnojením nbo nedostatkem hnojení ale to může být zapříčiněno i suchem, protože voda umožňuje transport živin.
Mlade slivky po celej zahrade, 11.7.2012
Odborná literatura udává 9 etap života stromu od jeho "vzniku". Vaše stromy jsou ve fázi 8 až 9 a to "odumírání a růst" ale růst už pouze z kořenů a ne z habitusu koruny. Ta je na konci života. Tyto stromy pravděpodobně nemají hospodářský význam,... celý příspěvek >
Chlor v bazénu 3.0, 10.7.2012
to nevím je to měřené testrem od marimexu tabletovým
Marimex ProStar 4 - jak provozovat?, 10.7.2012
Kalná voda z filtrace odejde na poloze 2?znamená to, že se čistí písek? děkuji
Chlor v bazénu 3.0, 10.7.2012
dobrý den Potřebuji poradit mám v bazénu obsah chlorů 3.0 na testru růžová jak mám docílit snížení bazen tampa 3.66x75 vodu mám mléčnou Děkuji
Odstranění starého nátěru u plotu, 7.7.2012
Racionálně a levně to odstranit nejde. Kdyby byla nějaká přenosná pískovačka, tak otryskat.
Veselka - deformace plodů - zahnívání a opadávání, 7.7.2012
Něco to "vyžralo". Jakoby nějaký malý hlodavec.
Nově zasazená jabloň neroste, 30.6.2012
Mám stejné zkušenosti jako "Radouš". Na podnoži M9 a v travnatém sadu, v mírně horší zemině a nadmořské výšce 450 m stromky zcela "stagnují".
Výběh pro slepice, 23.6.2012
trávy mají dost můžu jim to vydláždit, třeba dlažbou nebo kamenem?
Výběh pro slepice, 22.6.2012
odvodnění v blízkosti je pergola a výbeh je malýzatravnit nepůjde je pro 4 slepice 10m čtver.
Výběh pro slepice, 22.6.2012
Dobrý den potřebuji poradit udělal jsem slepicím výběh na bývalých záhonech a ted jak prší tak tam mají hodně bláta slunce tam nesvítí a poměrně to zapáchá.pomohlo by vydláždit třeba kamenem? ale nevím zda jim neuškodím, že nebudou moct... celý příspěvek >
Neznámá choroba - klejotok plodů, 20.6.2012
Když už jsou fotky napadeného ovoce, tak mohly by být u rozkrojeného ovoce. Klejotk u zelených plodů je jednoznačně od nabodnutí nebo "červíka" uvnitř. Makadlovka napadá téměř včechny peckoviny.
Svestka neroste, 20.6.2012
Tak, tak, čerstvý hnůj výrazně zpomaluje růst i u zemědělských plodin, protože na čas potlačuje intenzivní půdně bakteriální činnost jež je pro růst nezbytná. Proto jsou obvykle výnosy vyšší až v druhém roce. A pokud je koncentrace hnoje místně... celý příspěvek >
Neznámá choroba - klejotok plodů, 19.6.2012
Stejné nebo podobné poškození způsobuje Makadlovka broskvoňová. Obvykle se jedná o druhou generaci a zajímavé je, že výskyt je občasný ale stojí zato.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika