Příspěvky uživatele - 103.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 28.12.2010
Mirkovi se omlouvám - spletla jsem to - moje odpověď směřovala k dotazu  s fotkou dýně fíkolisté... Neroubované, pravokořeněné melouny jsem sázela asi tři roky po sobě, do skleníku - jen jednou jsem měla melounek o průměru 10 cm,  jinak... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 28.12.2010 Obsahuje fotku
pro Mirka - dýni fíkolistou jsem měla ze zbylého semínka z obchoidu, co mně zbyla při roubování.. Šlahouny byly skoro dvacetimetrové, aspoň 7. Kvetla pozdě, myslela jsem, že ani nedozraje. Semínka vlevo jsou vybraná na podzim - bylo na nich hodně... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 27.12.2010
Nedalo mně to, a onu tykvičku fíkolistou jsem dnes rozřízla. Semínka krásně černá /na rozdíl od podzimních hnědých/, jsou téměř bez slizu, bez blanek dužiny, stačilo jenom trošku opláchnout. Dužina zdravá, bílá, nikde nic nehnilo, ale nechutná, byť... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 25.12.2010
Z jedné sazenice tykve fíkolisté jsem měla 3 plody - 1 uhnil, z jednoho jsem vyloupala semena na podzim, ale jeden plod mi ještě trůní v obýváku, zatím krásně zelený a pevný. Kdy se má semeno správně vybírat? To, co jsem vyloupala na podzim se mi zdá... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 25000kč?, 26.8.2010
Mam asi 25000kč a potřebuji sekačku na benzin s pohonem. Jakou by jste mi poradili? Pozemek asi 2500m2 v mirnem svahu. Husquarna? Na větší svah mam krovinořez. Dik
Poraďte, co to roste v trávníku?, 11.8.2010
Děkuji a přeji pohodový den Tini
Teréz, Augusteller - fa Starkl, 3.8.2010
pro Zyjana Jaká je prosím vnímavost obou odrůd k chorobám? Jsou nutné postřiky? Uvádíte, že jedna z odrůd už Vám zarodila, takže se připojuji i k předchozímu dotazu - máte je venku, nebo ve skleníku? Děkuji.
Fotogalerie zahradních jezírek, 25.7.2010
Dobrý den, dáváte do jezírka tu černou folii nebo je na dně bahno? Mě se ta folie vždycky přes zimu roztrhne a už mě nebaví natahovat pořád novou.
Angrešt "Hinonmaki Rot", 18.5.2010
Vysadil jsem na zahradě tento angrešt. Máte s ním někdo zkušenost? 
Roubování melounů a okurek, 18.5.2010
Taky jsem se letos chystala na roubování melounů, nicméně pobyt v nemocnici záměr překazil a vše přišlo nazmar. Alespoň pár poznatků - Namočené fíkolisté "nehodily" ocásek vůbec, začaly růst teprve, když jsem je dala do hlíny a postavila na... celý příspěvek >
Šeřík nekvete, 7.5.2010
Nechat růst :-)
Krystal - rada, 28.4.2010
Dobrý den. Pane Bred-íku, co soudíte o zasazení Vostorgu do skleníku? Pokud jsem četla zdejší diskusi, má jen nej... vlastnosti, kromě vymrzání. Děkuji za odpověď.
Odrůda Alice, 27.4.2010
Dá mi někdo podrobnější informace než prodejce o vlastnostech odrůdy hrušně Alice? Děkuji.
Zakrslý platan - kde sehnat?, 19.4.2010
Souhlas (Alphens Globe) a zkuste Školky Litomyšl.
Co je to?, 11.4.2010
Je to gleditsia, akát má kratší lusky a zmarlika taky. T.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika