Příspěvky uživatele - 103.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myrobalán, 11.4.2010
Prunus ceresifera Nigra a nemusíte s ním dělat nic, max. odstřihnout křížící se větve. T. 
Úvazek roubu, 3.4.2010
Používám anglickou kopulaci, skutečně manipulace je lepší, ale hodně roubuji i do rozštěpu jednoleté výhony a rouby stejné síly, či rouby o menším průměru, než je podnož. Někdy i rouby od průměru 2mm a jde to(sakury).
Bělomasá broskev, 28.3.2010
Prosím, znáte název odrůdy bělomasé broskvoně s výraznou chutí ananasu? Chutnala jsem, ale očka se neujala a majitel název nezná. Děkuji. ZdeňkaT.
Victoria, 27.3.2010
Velice děkuji za vyčerpávající odpověď, do Droždína se právě chystám. ZdeňkaT.
Kotel nebo vřeteno, 27.3.2010
Znovu se snažím opakovat svůj dotaz ohledně pěstování meruně coby vřetena. ZdeňkaT.
Bělomasá broskev, 27.3.2010
Obdobný dotaz. Od zahrádkáře v Brně jsem chutnala bělomasou broskev s výrazní chutí ananasu. Bohužel očkování se nedaří, a název broskvoně nezná. Poradíte, co by to mohlo být za odrůdu? Zdeňka.
Ochrana dřevěného plotu, 24.3.2010
V nějakém televizním pořadu uváděli výhody nátěru dřeva lněným olejem. Doslova. Když jsem se ptala v barvy-laky, nic takového neměli. A co obyčejným řepkovým olejem? Bratru 16/litr - jedná se mi taky o plot venku, který nemusí být právě plotem... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 21.3.2010
V zahradnictví kruh Jilemnice už bych si nikdy tyto kanadské borůvky neobjednal.Objednal jsem si totiž 10ks po 89 korunách, přišly sice pěkně zabalené, ale to je tak všechno.Vzrůst byl velmi chabý jen něco do 8 cm, potom zaschlé výhony, dále schnilé... celý příspěvek >
Jak ostříhat loňskou meruňku, 20.3.2010
Už jsem se tady kdysi ptala, ale nikdo mi neodpověděl - ráda bych pěstovala meruňky jako volně rostoucí vřeteno. Dá se vůbec meruňka takhle pěstovat? Jaký je rozdíl mezi zapěstováním vřetene u jabloně a meruně? Zdeňka.
Jak ostříhat loňskou meruňku, 20.3.2010
Mne ta kotlovitá koruna taky napadla, když jsem si prohlídla obrázek zahradníkovy "tvořivosti" - takže mě se líbí.
Jak namnožit Cypřišovec leylandův?, 4.3.2010
Ráda bych se dověděla, kdy je vhodné tento cypřišovec stříhat, v brzském jaru, nebo až v červnu, abych předešla onomu zasychání větví? Už teď má oněch cca 6 m, tak jsem zvědavá, jakým způsobem to zvládnu
Jak granulovaný kravský hnůj, 27.2.2010
Jsem host z 18.1. Výhoda granulí je pro mne opravdu v tom, že spíš unesu na zádech pytlík granulovaného hnoje než 4 kýble chlévského. Nemám nikoho, kdo by mně ty táčky vozil a rozvážel po zahradě. A dva kyblíky donešené mrvy mi zahradu... celý příspěvek >
Postřik proti kadeřavosti, 18.2.2010
Když požádám - dali byste tady "hlášku" o provedení prvého postřiku? Nemám zahradu u domu, a tak si občas vzpomenu pozdě. Zatím mám broskvoně zabalené, počasí mne letos docela děsilo /Valašsko, 400m/, myslím, že je ale nejvyšší čas je... celý příspěvek >
Padají mi květy/poupata u rajčat/paprik, 18.2.2010
Padání květů paprik způsobuje i přehřátí skleníku - zastiňujte přes poledne bílou textilií, ale nezapomínejte sundat kvůli včelám. Pokud jste opravdu zeminu vyměnila a povápnila, neměl by být problém.
Melounoviště 2009 - shrnutí, 18.2.2010
Trpělivě jsem si přečetlu tuhletu diskus od začátku až do konce a ráda bych přispěla: Zhruba 4 roky jsem se pokoušela pěstovat melouny ve studeném skleníku - Valašsko - cca 400m. Černá netkaná textilie, výsadba na hrůbek hnoje, 2 rostliny do hnízda,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika