Příspěvky uživatele - 103.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek, 22.2.2011
No ano, píská, u některých chvěje, přitom si myslím, že krtek je hluchý a reaguje jenom na pohyb, v tomto případě pohyb žížal, takže v tomto případě to bylo pro něj spíš lákadlo než odpuzovač. Proto i mne popuzuje, že nabídky firem jsou neustále... celý příspěvek >
Krtek, 22.2.2011
Máte dobrou nebo alespoň slušnou zkušenost s plašiči krtků? Já tedy ne, a že jsem jich vyzkoušela - přesto jsou časopisy pro zahrádkáe včetně zdejších stránek firmami s nabídkami plašičů "určitě fungujících" zahlcené. Pokud nejste zrovna... celý příspěvek >
Vinná réva od Starkla, 7.2.2011
Dnes mně přišla nabídka ze subtr.zahr.Kruh - nabízejí asi 15 odrůd roubovaných rév. Udivil mne Agát Donskoj - to je návrat? Pan Jonáš už před lety mi říal, že už je překonaný novými odrůdami. Zaujal mne Ajvaz, jenom u tohodle neuvádějí, kdy zraje..... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2011, 6.2.2011
Mirku, dík za video. Tak nějak jsem se o roubování pokoušela loni, jenom jsem dýni nepřesazovala - co dýně, to kelímek. Roubování žiletkou a zašp. špejlí, která často vyjela mimo. Dva týdny to vypadalo nadějně, nakonec jsem jistila kupovanými... celý příspěvek >
Informace o pěstování fíku - smokvoň, 16.1.2011
Dobrý den. Fa Starkl nabízí dva druhy fíkovníku - Ronde de Bordeaux a Brown Turkey. Který je vhodnější do polohy cca 400 m n.v. jihozápadní svah?  V katalogu uvádějí možnou výšku rostliny 2-3 m,  je možné ho stříhat do tvaru keře cca 1,5... celý příspěvek >
Buráky - podzemnice olejná - arašidy, 4.1.2011
Nevím, jestli se dají nazvat plodovou zeleninou, nicméně zakládám novou rubriku. Koupila jsem semínka od SEMO, zasadila - a nic. Znovu - a zase nic. Nejsou prošlá, nenechala vyschnout ani nepřelívala. Máte někdo zkušenost? Klidně koupím nová, pokud... celý příspěvek >
Papriky na rok 2011, 4.1.2011
A z osvědčených odrůd ty nejrannější? Na každém balíčku, téměř, je napsáno "velmi ranná", jenže bohužel.
Rajčata vzhůru nohama, 4.1.2011
Ale já Mirkovi neskutečně fandím, protože takových nadšenců pro cokoliv je hodně málo. Ještě by mne zajímalo, právě kvůli tomu nadšení - určitě patříte k mladší generaci, která se nebrání čemukoliv novému, byť někdy střelému, a nejste přesvědčený, že... celý příspěvek >
Rajčata vzhůru nohama, 3.1.2011
No a pokračování by nebylo?... Z.
Melounoviště 2010, 2.1.2011
Skvělé postřehy - dík. O těch semínkách okurek mně to připomíná, že i mouka na vánočku se musí předehřát, aby dobře vykynula..., třeba je to podobné. O těch semínkách tykví - stáří 1-2 roky to možná bude pravda. Psala jsem výše o fíkolisté - 2 druhy... celý příspěvek >
Mars či Jupiter, 30.12.2010
Ořešák jsem sázela před 20ti lety coby Mars. Dnes je to veliké stromisko, které od loňska sesazuji, takže po přečtení diskue jde asi o Jupiter. Za celou dobu jsem měla jen jednu pořádnou úrodu, obvykle je strom napadený černou hnilobou-skvrnitostí a... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 30.12.2010
Mám zahradu v zahrádkářské osadě a před cca 10 lety řádil na černém rybízu vlnovník    ve velkém. Já měla a mám černý Violu, který byl ale vždycky čistý, absolutně bez bobulek. Zamořený, doslova, ale byl každým rokem červený Losan... takže... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 30.12.2010
Byla tady zmínka o Captivátoru - to je právě onen angrešt, o které jsem už psala - jeho chuť byla pro mne příšerná, chutnal jako nějaká desinfekce. Ale jak už tady někdo říkal - co nechutná mně, může chutnat někomu jinému.A ještě - kam pojedete pro... celý příspěvek >
Můžu zasadit jahody po česneku?, 28.12.2010
Předpokládala jsem, že po vyhnojených bramborách půjde jahodník skvěle - opak byl pravdou. Zato po česneku je záhon čistý, pokud nemám v úmyslu použít netkanou textilii, sázím česnek i mezi jahody a vyhnu se tak květopasu jahod..
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 28.12.2010
Pro mne byl chuťově i vzhledem nedostižným Citronový obří. Šel dlouho dobře, než začala kalamita s am. padlím, nepomohl ani postřik. Teď zkouším  jen rezistentní, nestříkám,  ale ta chuť mi u všech, co tady předem mnou jmenovali, chybí,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika