Příspěvky uživatele - 103.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Victoria, 12.2.2010
Zahradnictví Droždín nabízí broskvoň VICTORIA, která má být tolerantní ke kadeřavosti. Má už někdo zkušenosti, nebo jde o novou odrůdu? Kdy zraje? Jaké je chuť a odlučitelnost od pecky? Děkuji. Zdeňka.
Bílí škůdci v zemině, 2.2.2010
Dobrý den, malincí bílí broučci(vypadají jako malé bílé sviňky) mi napadli loni na jaře muškáty, co jsem měla venku na balkoně-ty mi později odešli, poté co vytvořili takové bílé lepkavé pavučinky.Byli všude na listech, hlavně v kloubech a i v... celý příspěvek >
Jak granulovaný kravský hnůj, 18.1.2010
Granulovaný používám pro špatnou dostupnost zahrady - s traktorem tam nikdo nevyjede. Strukturu půdy, hlavně těžké, podstatně zlepší. S živinami to asi bude podstatně horší - jaký tam asi může být dusík? Největší nevýhodou je, že se na něm při... celý příspěvek >
Kruh - vaše zkušenosti?, 18.1.2010
S Kruhem taky nemám dobrou zkušenost - rostliny slabé, takové mřenky,  a změnu prostředí nesnesly - citrusy, ananas apod., byť i u mne byly ve skleníku. Od Starkla kupuji co u nás s doruč. službou začal. Pokud mám s rostlinou problém - třeba... celý příspěvek >
Teréz, Augusteller - fa Starkl, 17.1.2010
Teréz, Augusteller - nabízí fa Starkl coby rezistenty a mrazuvzdorné. Má někdo zkušenosti? Děkuji.
Kotel nebo vřeteno, 29.12.2009
Znovu bych chtěla poprosit paní, která se výše zmiňuje o meruňce pěstované ve tvaru vřetene, zda by mi neodpověděla co do podnože i specifických zásad nutných u meruňky. Děkuji. ZdeňkaT.
Plíseň nebo houba?, 29.12.2009
Růže rostla v substrátu spec. pro růže prvým rokem velice dobře /Barcarolle/, druhým zeslabila až uschla. Po rozhrnutí byly mezi kořeny bílé vlásečnice - podhoubí - nevím, jak to nazvat, jednoduše spousta bílých dlouhých vláken. Kůrou jsem... celý příspěvek >
Eifel Tower, 29.12.2009
Eifel Tower. Tak nádherné poupě jsem u žádné jiné růže nenašla. Ve školce mně tvrdí, že se už "nedělá", protože vymrzá. Znáte někdo školku, kde ji ještě množí? Děkuji.
Růže New Dawn, 29.12.2009
A mohla byste připojit fotku "nahaté" růže? Ráda bych viděla, jaký tvar keře ta Vaše růže má. Já o ni doslova u Starkla bojovala, a teď jsem hodně zklamaná - nepřiměřeně dlouhý stvol s květem, takže všechny květy visí dolů. Dusíkem... celý příspěvek >
Černá růže, 29.12.2009
Queen of Bermunda, Barcarolle, Josef. Baker se dál pěstují v Čáslavi u Starkla. Barcarolle byla přisuzována rezistence černé skvrnitosti listů - ani omylem. J. Kotas - drobný květ, ale okvětní plátky skutečně skoro černé, a hezký tvar. Modrou růži... celý příspěvek >
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 29.12.2009
Pro získání sazenic zde byla několikrát zmiňovaná fa Krausovi-Mělník. Zasílají sazenice révy i na dobírku? Na jejich web stránkách jsem se to nedověděla, nenašla jsem tam ani nabídku sortimentu event. prodeje. Myslím, že pokud tato diskuse je odborně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika