Příspěvky uživatele - 147.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrocentrála - samovýroba, 20.2.2010
oběhové čerpadlo, spirála,žárovka se dá použít i při frekvenci 60 Hz, bude se víc ohřívat, ale funguje... mám varnou konvici a funguje na 110 V stejnosměrného, déle ohřívá, ale jede... plazmu bych nezkoušel
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 20.2.2010
co se týče vypeckování, nevidím důvod, jestli pecky nerozmelu... třešně, švestky,dám do sudu a pomačkám klackem, nedovedu si představit vypeckovat 100 kg třešní, jablka drtím sakumprásk a chuť je normální, co se týče výše napsaného, nejlepší chuť měl... celý příspěvek >
Elektrocentrála - samovýroba, 20.2.2010
pokud otáčkama docílíte přibližně frekvenci, tak nevidím problém, bude chybět regulace-zatížení a výkon-otáčky a buzení... ale na čerpadlo nebo nenáročnou věc na frekvenci by se to dalo... starší, třeba vojenské centrály bych nebral, teď za pár kaček... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 19.2.2010
ješinkote, to je téma, že se nafta odpaří, než se dopátráte nedopatratelného,...naftu přidávejte třeba litr na pět čerstvé a je to...
Pes štěká, 19.2.2010
pes štěká, jestli má důvod a elektrošoky ho naučit, co chce páníček je tupost majitele, nasadil bych to všem, kteří to doporučují
Neudržovaná zahrada, 19.2.2010
vypalovat je nebezpečné
Neudržovaná zahrada, 19.2.2010
pokud se bubnovka dusí a jestli ty léta jsou skutečná, tak se není čemu divit...,tak je toho skutečně mnoho, jestli někdo zvládáte sečení kosou nebo srpem, tak to prokosit a vyházet na kompost nebo spálení... co vejde a pak s bubnovkou znova... jinak... celý příspěvek >
Rozdil 3x a 2x vypalit, 18.2.2010
kdyby vám výsledek nevoněl ani po odstátí, dalo by se třikrát, ale prodraží se to.
Banánové jablko, 16.2.2010
banánové... jsou to goldeny, golden delicious, takové se hodně vozí z Itálie, ale jsou uměle vyšlechtěné a s našima se nedají srovnat, co se chuti týče, u nás tak pěkné neurostou, ale chuťově jsou supr.
Slepice si vyzobávají peří, 16.2.2010
maggi do vody a k tomu tu slepici,...kupte granule s vitamíny, většinou to pomůže.
Názor na uskladnění jablek podle Receptáře, 16.2.2010
někteří trhají dříve a jablka do zimy dojdou
Sněhová fréza Husqvarna, 16.2.2010
mám BerglandHSF-65LE, je tam startér, světlo,velikostně odpovídá 6,5PS(4,8kW)5 rychlostí tam 2 zpět,72 kg,záběr 560 mm,odhoz sněhu až 15 m, kolega to sehnal za 13,já už za 17 tisíc na aukru, je to asi 3 roky a fičí fajn.Hodně štěstí při výběru.
Sněhová fréza Husqvarna, 15.2.2010
chtěl jsem dát video na youtube, ale cizí jazyky mi dávají zabrat a přiznám se, neumííím... ale chtěl jsem přispět s jinou radou, pozor na zamrznutí frézy, pod vyhazovací vrtulí je odtoková díra, ale mě stačila zamrznout, než odtekl roztátý sníh,... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 14.2.2010
tak rok vidím poznání,..že je benzín slabší, jinak to neřeším, pokud stroj má parametry a je poladěn, není problém, výkon je slabší, ale benzín neuškodí... ředím ho
Rajčata vzhůru nohama, 10.2.2010
nějak mě to nenadchlo a ještě se s tím párat a přestrkovat pře kýbl, navíc zálivka musí stékat po rostlině a v době plísní... to rajčata milují,nevidím nic na tom mít před vchodem pár rajčat pod přístřeškem, taky je tam semo tamo míváme, ale opačně,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika