Příspěvky uživatele - 147.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plašič na špačky a jiné ptáky, 10.2.2010
boudu špačkovi nebo důlní sirénu a časovač, ale sousedí vás budou milovat
Zlte paradajky, 10.2.2010
tak to v zemi ještě přisypeš a nadstavíš gumovou zkruží?
Výběr tlakové myčky, 10.2.2010
jak jsem psal, taky nebyl čas, ale s tím maximálním tlakem bych se bál, že si zloupu na autě lak, z blízka by to bylo reálné, otci jsem ojel motorku a špice zůstaly bez chromu, byly sice starší, ale předci odzkoušet, než něco provrtáte, bacha i na... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 10.2.2010
mám Karcher K3.80 md, neměl jsem s tím moc času to před zimou vyzkoušet, ale starý chodník se loupal jak by byl z papíru a mech z eternitu jak nic.mám tam jednu přímou a jednu rotační trysku, co se točí proud vody, jedna jde regulovat, pak jsem... celý příspěvek >
Jak uchovávat klobásy?, 7.2.2010
není co řešit, kolik sníš během dvou týdnů, tak do studeného špajzu a v době mrazáků, do mrazáku
Motorek na gril, 3.2.2010
jestli seženeš převodovku, tak to stačí, jinak záleží jak často a jak namáhané to bude, jinak viděl jsem supr stroj z nerezu a motor do toho určitě zaslouží profi a nekazit dojemm řetězem z kola a stěračovým motorem, ale kapotáž to spraví
Pumpa cerpajuca obomi smermi, 2.2.2010
a naco to bude, může být klapa a dva čerpadla paralelně k sobě, ale opačným směrem
Pumpa cerpajuca obomi smermi, 2.2.2010
jsou, rotační nebo odstředivé, taky na principu mačkání hadice svinuté do kruhu pomocí ložiska
Houby z lesa na zahrade, 2.2.2010
máme na zahradě modříny a sklízíme klouzky, sem tam zajíčky, odřezky tam hážeme taky
A až Z o uzení, 28.1.2010
takže kolem 80 st.C a za hodinku by mohly být, dík za náměty, i s tím víkem je to chytré
Pílenie ladu motorovou pilou, 28.1.2010
to já vím, že pro okysličení... já to bral z pohledu ryby, že poodpluje jinam a tam kyslík nebude
Pílenie ladu motorovou pilou, 27.1.2010
ryby chrápou u dna a řezání je utčitě probere a pár na to určitě uhyne, poodplují jinde a tam uhynou na zimu nebo na nedostatek kyslíku,...olej rostlinný... rukavice a na ně gumové a gumovou zástěru
A až Z o uzení, 27.1.2010
nikdy jsem nedouďoval koupené klobásky nebo párečky, máte někdo zkušenosti?..čeká mě akce pro 100-200 lidí a nevím, za jak dlouho se ohřejí už hotové klobásky... máte tip?skládaná udírna 1*1 metr a přívod kouře lze regulovat složením rour1-2-3-4... celý příspěvek >
Jak velkou pastvinu pro kozu, 22.1.2010
jestli by se měly pást, tak bych viděl na kozu 10 árů, pokud vypasou, tak přikrmovat
NPK pod stromy, 21.1.2010
to je těžko, sypu to lopatkou na uhlí, tak 2 lopatky... cirka obrovské 4 hrsti na 4*4metry?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika