Příspěvky uživatele - 146.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co na drátový plot, 20.1.2010
psi vinu doporucuji... ale povijnici take pisou ze jetlicka ale po zkusenostech je to trvaly plevel... pres leto nadhera a pres zimu je to hrasti... take muzete se vykaslat na rostliny a dat tam rohoze z rakosu a nebo tu fazoli... ja jsem zkousela na... celý příspěvek >
Co je truskavec?, 20.1.2010
truskavec je jahodnik... polaci pouzivaji pro jahody slovo truskavka... ziju u polskychhranic a mam i sazenice truskavek doma... protoze v cesku se jahody neoplati kupovat... jsem zvedava na letosni urodu... loni jsem mela bujnou mela jsem 300ks... celý příspěvek >
Jak poslat poštou sazenice?, 20.1.2010
kamaradka po mne take chtela sazenice a pokojovky... a nemohla si pro nej prijet a je trochu z ruky... a tak jsem to vzala jak tady nekdo psal ze zbavit zeminy, zabalit koreny do uterek navlhcit a strcit do sacku mikroten... a dala jsem to do delsi... celý příspěvek >
Hnůj, 20.1.2010
tak to ja mam krktky rada, ale ne moc v zahradce primo v zahonku... ja totiz ty krtince zbiram a sadim do toho,,tak prokyprenou pudu a zeminu nikde nemate... tak dokonale jemna na sazeni seminek.,...
Hnůj, 20.1.2010
no slepicince mam... na tom celkem dobre rostou kvetiny... ale kdysik jsem nemela oploceni na slepice a tak to chodilo vsude i po zahrade, no kde se jen dalo... ale memu bratrovi to vadilo, ze si slapnul do kurince, kdyz prijel..asi ho ta jeho... celý příspěvek >
Hnůj, 20.1.2010
to o tom moceni znam z vypraveni me babicky... babicka by tohle nikdy nedelala protoze se ji hnusilo jist vlastni vyluh... ona mela vzdy kravsky hnuj..ale rikavala, ze takto hnojili kdysik jen ti, co meli treba jen barak a kousek zahrady a nemeli... celý příspěvek >
Jakou květinu do závěsného truhlíku?, 19.1.2010
tak to mate take hezke,. me nikdy nesidli ptacci v kvetinaci..spise to maji v oblibe moje kocky... ti si vyskoci na okno a sup do kvetin, protoze tam maji teploucko na jizni strane, jsou zkryti,,,a vidi na vsechny... jenze jak rikate... vzdy jsem... celý příspěvek >
Umístění převislých rostlin - ochrana před psem, 19.1.2010
a previsle kvetiny zazejte vzdy vysoko do kvetinacu a truhliku..kdyz mate bungalov poveste to na okapy... myslim ze strechy dolu a poku patrovy s balkonem poveste to z balkonu dolu... je to krasne a neverim tomu ze psy by meli na tu chut... alespon... celý příspěvek >
Umístění převislých rostlin - ochrana před psem, 19.1.2010
povim to takto... poridte si maleho domaciho pejska a zahrade da pokoj, protoze s mu libi doma,,,
Povijnice nachová, 19.1.2010
ano... to je letnicka jednoletka... ona vam zmrzne ale semena ktere vyloudi snad nevymrznou... a stava se sni prakticky trvalka... tak kdyz ji mate hezky barevne kveti tak to tak nevadi ale kdyz vam dela jen jednu barvu bilou tak uz to pleveli jedna... celý příspěvek >
Jakou květinu do závěsného truhlíku?, 19.1.2010
trvalku do zavesu bych moc osobne nedavala... ono by mi to pak promrzl koren a nic..do zavesu davam vyhradne letnicky a muskaty, muzete dat surfiny,..nebo i nejakou uzitecnou vec,,, previsle rajcatka... --- bebo se na kvetinace a ruhliky vykaslete a... celý příspěvek >
Zakládání foliovníku, 19.1.2010
ja mam foliovnik na tri trubky a folie. jsou to dlouhe trubky, ktere jdou ohnout a zatlacim do zeme na 80cm na kazde strane... mam takovy tunel tvar... nakryty folii... na zimu se jen rozebere..je to rychle---- oblouk je na zacatku a na konci a trebi... celý příspěvek >
Jak granulovaný kravský hnůj, 19.1.2010
no ja pouzivam kravsky hnuj ulezeny treba vic jak dva roky...... no roste to mnohem vic nez znam ty co maji granule... roste mi na tom i lepe pokojovky a palmy... no ja to reknu tak, ze tady to bylo uvedeno, ze granule jsou lepsi pro ty co jim vadi... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 19.1.2010
RAJČATA :::Cherrola F1, San Marzano, Homer, Aztek, Dulcia, Balkonzauber, Perun, Radana-nevyklicila, Byči srdce (Cuor di bue), Hana, Pavlina, Vilma, --------- PAPRIKA::: Granova, Eva, Jova, Topepo Giallo, Beros, Koral, Corno ditoro rosso, Kilián, ... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 19.1.2010
ahojky vsem.. zakladam tuto diskuzi, protoze me tak napadlo, kazdy mame asi sve vybrane druhy zeleniny, a kdyz treba sazite... bude spise jako seznamovy rejstrik osiv... treba napisete zeleninu, kterou se chystate nebo uz jste zasadili a ostatni,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika