Příspěvky uživatele - 146.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak granulovaný kravský hnůj, 19.1.2010
tak ja se priklanim k tomu sedlaci... opravdu jsou ruzni. nekdo opravdu lidi choni s pozemku z obavy aby tam neco nesypali zleho aby to kravy nesnedli... ale ja mam zkusenost svou.. kdyz se nas lidi zeptaji zda si mohou po pastvinach pozbirat... celý příspěvek >
Kniha o zahrade, 18.1.2010
Pani Dano-- ja jsem maniak do knih... mam ruzne bihle myslim tim vice strankove nektere pres 600 stranek---ja proste si vybiram knihy podle fotek, protoze rada fotim, tak i rada ohlizim... ale knihy bez obrazku jen psany text, tak si clovek si podle... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 17.1.2010 Obsahuje fotku
tak to ja zkusim... prinejhorsim zasadim nove seminka,,jeste neni pozde... rajcata take pisu i unor a brezen.. tak kdyz to treba polamu dneska tak zitra si rychle zasadim nove.. ja si vzdy vyseju na pokudy pulku sacku a pulku si vzdy necham na... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 16.1.2010
Zdravim mam kuriozni dotaz, vzdy presazuji s husteho porostu treba rajcata a ruzne, kdyz jsou uz hodne maji listku a nemaji moc mista a maji uz spoustu korenu.. ono se mi pak pri presazovani lepe zakorenili kdyz jsem je prisypala zeminou hloubeji a... celý příspěvek >
Co se vyplatí zasít už v lednu za okno, 10.1.2010 Obsahuje fotku
ja si nejprve upravim obrazek nebo tak podobne co me se zrovna libi..a pak je nastrkam do wordu a vytisknu nekoli listu po 9ks + / - na jeden list... pak vystrihnu a vlozim do folie nekolik obrazku ale u vrsku necham vice mista folie.. a pak zase je... celý příspěvek >
Co je meloun?, 8.1.2010
tak ja si delim take podle sebe -... ale manzel to rekl takto- ovoce nahore a zelenina dole... a co se tyce jedne veci--- co jinych klimatech trvalka a tu jednoletka kvuli mrazum, tak sadim do kvetinacu a mam to doma... ono je pravda ze to pristi... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 8.1.2010 Obsahuje fotku
pripojim zde take neco,,,na podzim jsem si nechala nazbirat kastanky a k dnesnimu dni jsou takove... nechala jsem kastanky v chladnicce a po tydnu jsem je zasadila do zeminy a dala jsem je na radiator a oni miuz zacly rasit a no a tak vypadaji plus... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 8.1.2010
starkl mi posila katalogy, ukladam si to jako obrazky pro malou dcerku na hrani... ale mam zkusenost takovou, ze mi prisly kvetiny v takovem stavu jako by se treba 2tydny nebo mesic nemeli zalivku... zemina uplna sucha ze se sypal skoro prach... ale... celý příspěvek >
Zmrzlá jablka, 8.1.2010
tak jestli zmrzli na kost tak je fakt po nich... ja jsem cast sklidila domu z pudy a uz me bolely zada a tak jsem to nechala na nekom jinym a nakonec se to nesneslo a zmrzlo to... tak ze byly gumove kdyz bylo tepleji...
Jak vypěstovat podnož jabloně?, 8.1.2010
tak ja mam vse odkopky nebo s pecek... a neroubuji nic... nechavam to ladem a chut na strudl je snad jedno jaka bude...
Zálivka rajčat a paprik, 7.1.2010
a tak mi ty vase zalivky nedali... jsem asi vtipna,,,ze se muzu zdrzovat piplackou po sezone a vybirat kamirky z pudy ale ja obcas zkousim blazniny..a tak jsem mela u par sazenic rajcat posypane oblazky kaminku neco podobneho jako kdyz mam doma v... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 7.1.2010
ja mam zkusenosti seminek jen s Polska.. oni maji take celkem dobry sortiment. jenze kdyz si to davate posilat s polska do cech tak to postovne je trochu palka a trva dele dodaci lhuta.a tak ja si to vzdy necham poslat zuctu znamym co mam v polsku...... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 7.1.2010
pripojim se k nazoru Slava poryni--- to rajce jsem mela loni a dokonce jsem udelala nove sazenicky na podzim... a chut a ten zbytek muzu ric, ze ciste osobni a kazdy asi mame jine chutove bunky.. Me se zdalo normalni..chutnalo a dobre se loupala... celý příspěvek >
Nocenka, 7.1.2010
no po pravde me z jednoho balicku vylezli vsechny az na jednu ale bohuzel neco na ne prislo a chcipli... tak letos to zkusim znova
Množení a paragrafy, 7.1.2010
pani dano, vy jste vytvarnice, takto malujete modernu nebo portrety,,,? Ja zase fotim ale ted uz moc ne... ale zase k tomu vratim.. zachytavat momentky nebo lidi... a take jsem uz podarovala moje fotky znamymu, protoze potreboval krajinu nasi obce do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika