Příspěvky uživatele - 146.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Větve přesahující na sousední pozemek, 25.1.2010
tak ja kupovala pozemek a hned plot byl u kmene borovic, tak mam na zahrade nad pozemkem sousedovic borovice ale kdyz jsme to odnej kupovali tak nam rekl ze to muzeme osekat z druhe strany jak chceme,... i kdybych uvazovala az tak blbe tak sousedovi... celý příspěvek >
Specifický výsev trvalek, 25.1.2010
zdravim.. ja mam knizku vcem mam napsano co a za jakych podminek se seje do zeme... hlavni dve veci co jsou dulezite... jestli tmu nebo svetlo, zda pres zimu nebo na jaro.. a jine veci k semenum,.. pokud chcete konkretni trvalky, tak zkuste napsat a... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 22.1.2010 Obsahuje fotku
tak ja mam tuto mochyni na obrazku č.1 ta je dostupna snad vsude a bejbino to koupine na internetu a nebo rozsizenem obchodu s kvetinami, kde treba prodavaji zeminu a kvetinace... na vesnicich seminka prodavaji i v drogerii... ale zase jinou... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 22.1.2010
lahve od mineralek jsem kdysik pouzivala ale nejak se mi neosvedcili... ale take pouzivam krabicky odriznute, treba od mleka nebo dzusu,,, to je take dobre a vice stabilni..rostliny se tak rychle neprevrhnou na zem... rajcata nedavam do skleniku...... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 22.1.2010
ano budu je presazovat jako obvykle, jen jsem jim jen ten cas urychlila od sebe... jinak je dam jeste to velkych jogurtovych kelimku a kazde dostane svoje oznaceni,at pak vim co jim...
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 22.1.2010
a jeste jsem chtela dodat, ze rajce DULCIA je celkem perfekni... rostlinka se lisi vtom ze ma dost mohutny stonek a je cela takova vlezte mi vsechny na zada..je to zlute.,...i pri pykyrovani mali dvoulistnyych sazenicek poznate rozdil,,no posletu... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 22.1.2010
Vilmu jsem sazela letos poprve, vzdy jsem dostala balkonovky od babicky manzela... a ta mi nikdy nerekla jak se to jmenuje ale podle obrazku to vypadalo na tu vilmu... tak jestli to bude to same tak jsem byla spokojena,,,hodne plodila... a nebyla ani... celý příspěvek >
Zakládání foliovníku, 22.1.2010
no ten vyraz jsem trochu rekla blbe.. jak je videt opravdu se moc nevyznam..ale neni to dute, je to v celku-...tak jste si prakticky odpovedel sam---
Zakládání foliovníku, 22.1.2010
jestli technicky dotaz byl na muj prispevek... tak ze technickeho mam teda neurcim tu trubku... ale jsou to prumer asi do jedneho centimetru..a mam to delku 6m... a taa trubka je po cele delce takova jako byste si predstavili mozna jako zavity nebo... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 21.1.2010
ja jsem mela fenku, ktera jako stene ktere jsem dostala jako darek kdyz jsem byla mala a tak semnou trosku rostla ale ja se strasne bala bourky a ona byla spise domaci mazlicek ale v bource mi utekla z domu za jinym psem nekde pryc..ja se oni bala,... celý příspěvek >
Jak velkou pastvinu pro kozu, 21.1.2010
koza opravdu nepotebuje pastvu, vybeh muze mit ale radeji oploceny pokud tam mate neco co by koze prislo na chut... ale co se tyce co ji v zime, tak ja nevim zda se tu nevysmeje, ale ja jim delam prakticky takovou hlastu... tepla voda do kyble, dam... celý příspěvek >
Jak moc škodí kozy na zahradě?, 21.1.2010
moje babicka je vzy uvazovala ke kuliku a vzdy zkousela odstup stromku jestli koza na to dosahne... a pokud se meli past pod stromy ovocnymi v sade, tak zkousela vysku, kdyz si koza stoupla na zadni nesmela se doknout te nejniz polozene vetve,,,,ale... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 20.1.2010
tak ja vysela vzdy pulku balicku a tu druhou vyseju v unoru. a ja vzdy vysazuji ven v pulce kvetna a nejlepe az mi sazenice uz nektere kvetou,,,ted se chystam vyset Obri, Romus a Stupnicke... tak uvidime... Masite rajcata letos zkousim poprve abych... celý příspěvek >
Rozmnožení břečťanu, 20.1.2010
hrizenim, je fakt nejspolehlivejsi anebo to zkuste jako ja... kazdy brectan ma tendenci mit vzdusne koreny... dejte je do sklinky s vodou a za nekolik dni vam ty koreny zesili a pak snima do sadbovacu aby zakorenily nebo primo na misto do zeme..ale... celý příspěvek >
Pavlonie plstnatá, 20.1.2010
ja jsem mela seminka a mam jeste zbytek... klici celkem dobre ale klici na svetle... jinak jsem mela rostlinky rostly mi celkem rychle ale bohuzel se mi nedockali zimy... ja blbec je nechala polozene na zemi, a pejsek mi je zase polamal... ale ja to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika