Příspěvky uživatele - 146.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazování datlovníku, 6.1.2010
take delam semenacky z datli s hypermaketu... opravdu celkem dobre klici... a kazdeho to potesi jako darek, ceni si to vic, ze to je takova rucni prace od srdce venovana,,, a ne nekde namnozena...
Přesazování datlovníku, 6.1.2010
ja presazuji datlovnik 2,5metru vysoky a metr a pul siroky..no da to zabrat---- vytahnu z kvetinace a oklepu trochu hlinu z korenu... do noveho kvetinace dam nekdy kameni nebo nalame odlomky hlinenych kvetinacu jako drenaz. jinak dam zeminu a kravsky... celý příspěvek >
Croton, 6.1.2010
pridavam se k tem listeckum.-- me take padali listecky krotonu ale spise na podzim.. nic jsem nemenila zalivku a podobne,,,, a na jaro mi narostly nove listky a mela jsem take chut uz ten croton vyhodit do popelnice, dostala jsem to od tchyne k... celý příspěvek >
Aby skalka kvetla i v létě a na podzim, 6.1.2010
vidim ze jeden prispevek je podobny mym skalkam... ja ve skalce nemam jen skalnicky, ale davam tam i afrikany, ostalku a jine nizke letnicky... do skalky si muzete dat cokoliv treba je hezky i rozmaryn a hezky voni,,,,, no medunku a matu radeji... celý příspěvek >
Co s hafanama?, 6.1.2010
moje rada, spise bude nudna... ja mam psy velke... novofundlaka, nemeckeho vlcaka a krizenej labrador a muzu vam ric ze me to spise na povaze psa... proste nevyhrabujou nic a pokud jim nedate vetsi prostor na behani uprostred pozemku tak se stane ze... celý příspěvek >
Co můžu dát do kamene, 6.1.2010
no kamen s dirou jsem mela i parezy, ale ja tam spise davala kvetinac s kvetinama...... pisu mela, protoze jsem asi divna, ale pokud vidim jak se to nekomu moc libi a me treba vyroba nic nestala tak to podaruji, treba k narozkam nebo tak... celý příspěvek >
Rakos nebo ratan, 6.1.2010
a co se tyce toho nastroje na mlaceni, tak jako zenska bych tipovala ne zvlastni zkusenosti ale zabira nejlepe fackovani,,nez nejake prouti,,, a co se tyce tech bicu, tak to spise asi patri do chovatelu nez do zahrady, ale pouzivame na kravy a byky... celý příspěvek >
Rakos nebo ratan, 6.1.2010
Rakos mam ja... a hodne. ja abych rekla po pravde,,ja stoho delam ramecky a domecky no hracky pro malou dcerku.,. ona to rada lepi lepidlem... je to dute a muzu oskubat kohouta a peri protahnu pres rakos a namocim do inkoustu pirko a dcerka si takto... celý příspěvek >
Pestovanie fuchsie, 6.1.2010
urcite vyfotim... ale ja zase shanim konsky hnuj.. letos chcu pestovat melouny.. na k.hnoji se puda zahriva a tak melounum prospiva... no k tomu foceni,,no letos no spise uz loni jsem chtela fotit zahradu a ruzne vypestky a ruzne kazdy mesic jak se... celý příspěvek >
Pestovanie fuchsie, 5.1.2010
hodne psy mam ale kdyz jim to prekazi tak to jde take stranou,,, mam 5 psu.. 3 velke, co jsou venku a 2 male doma. no maji kazdy svou boudu a na vecer litaji po dvorku.. bydlim na statku nebo jak se to rekne.. statni statek nam vratili zabavene pole... celý příspěvek >
Ovocne stromky na dobirku, 5.1.2010
zdravim.. mam zkusenost jednim obchodem.prozatim nechci jmenovat.. ale objednala jsem si nekolik ovocnych stromku bylo jich asi kolem 10ks... slo mi presne o jen odrudy ktere jsem nemela... oni mi nedali vedet ani telefonem ani emailem, ze treba ty... celý příspěvek >
Pestovanie fuchsie, 5.1.2010
ano jsem to ja... a tesi me vic, ze moje prispevky potesi.. nekdy to zkuste.. fakt to je nadhera..ale skoda ze jsem moc casu na udelani fotek nemela.. ale opravdu kdyz letos bylo celkem destivo, tak primo v zahrade meli tekunin dostatek a nestarala... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 5.1.2010
ahojky vsem... ja jsem zvedava kazdy rok, co mi po zime vyleze... protoze ja bylinky nechavam ladem... ale mam na zahrade matu, oregano, tymian, medunku, rozmaryn, libecek, šnitlik, kazdy rok vysazuji listovy celer, petrzelku, majoranku a... celý příspěvek >
Senecio cinerarie - straček, 5.1.2010
take uz mam seminka teto rostliny... chci letos zkusit.. kamaradka ho ma jako dekoraci kolem zahonku... on je pry zdobi prvni rokem barvou listu a na druhy rok kvete... tak ja nemam moc v oblibe dvouletky, ze musim pockat na kvety, ale tato kvetina... celý příspěvek >
Rostliny proti komárům?, 5.1.2010
Znam jednu radu od babicky, ta funguje... na ruzne hmyzy... idealni je vlassky orech... pod tim stromem sedet, tak vas nic nestipe... proste on vam da stin ale ne takovy umely jako je treba altan s folie... proste vas osvezi a hmyzu smrdi ale vy to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika