Příspěvky uživatele - 207.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paraziti v bazénu, 17.8.2009
Ještě dodám... http://www.skudci.com/files/komar-6.jpg např. zde, není to ono?
Paraziti v bazénu, 17.8.2009
Dobrý den, myslím, že by to mohli být larvy komárů(jestli se jakoby srulují a pak zas roztáhnou, při pohybu), máme je bohužel taky:(a i když dávám savo na bazény, tak půlka žije dál... vcelku by mě zajímalo, zda to tak má taky někdo nebo spíš i čím... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009
Mám:) Bluecrop, Spartan, Emblue, pak ještě Blue--nevím jestli yay nebo ray nebo tak nějak, nedali mi dodák, jen napsané na krabici a nešlo to na ní přelouskat... Letím koupit ten postřik a ještě dodám stránky, které jsem na netu našla. Myslím, že... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009
Jééé pane Martine děkuju:) akorát ještě je pro mne jediná možnost použít vodu z řeky-náhonu, která teče kousek od nás:)Dokud mi opět nenaprší z okapu do sudu.Rostliny mám asi 14dní a už v tomto stavu přišly a ještě se to začalo zhoršovat. Proto... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 14.8.2009
Jééé, teda to je nááádhera:) Prosím, prosím o radu. Zrovna dnes ráno jsem zadávala ohledně borůvek dotaz v choroby-kanadské borůvky. Mohl by jste na ně mrknout? Třeba poznáte, co jim schází... Děkuji, Petra
Zežloutnutí listů, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, psala jsem 19.6. To žloutnutí je tam stále a teď se přidalo toto... viz.foto. Zalévám vodou ze studny(kdysi dělaný rozbor-železitá)pod ní je petržel, celer, hnojím občas(asi 1x za 14dní) i méně skvaš. slepičinci. A asi před třemy roky... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, hledala jsem v diskuzích ale nenašla tak nějak přímo odpověď na problém mých borůvek, tak raději píši a přidám foto. Koupila jsem je nedávno, byli v kontejnerech. Jáma na délku dlouhá. Každá je od sebe zasázená 60cm, hloubka 60cm, šíře... celý příspěvek >
Dýně - prosba o radu, 4.8.2009
Dobrý večer, i já se přidám s prosbou o radu. Hokaido celkem valí a je zasázené,,napřeskáčku´´ s Goliášem. Udělal se jeden plod, vcelku rostl a pak zhědnul. Udělal se další a už je tak trochu obřík:) ale další už se netvoří a to jsem... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 4.8.2009
Dobrý den, prosím oradu. Sousedka má krásný venkovní ibišek, lze ho rozmnožit jako růže? Nebo je postup jiný? Děkuji
Kanadská borůvka, 31.7.2009
Promiňte, urazit nebo naštvat jsem Vás nechtěla vžádném případě! Diskuze mám projité ale nebyla jsem si jen prostě jistá, zda bych to mohla použít, když je to z,,modrého´´ smrku. Neznám složení, nejsem odborník jako lidé zde, proto jsem... celý příspěvek >
Ohnutý plech proti slimákům, 30.7.2009
Dobrý večer, vím co jste myslel, ostatně letos jsem to chtěla vyzkoušet ale nakonec nebylo tolik času zjara:(tak že chci přez zimu nějaký ty kousky nachystat a pak se (bohužel) uvidí. Ale nevím, nevím jinak ten přípravek je Vanish Slug Pellets,... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 27.7.2009
Dobrý den, tak ještě budu mít jeden dotázek. Zháním rašelinu a hrabanku, pokud by mě někdo obdařil:)a pak mi volala mamka, jestli si nechci zajet domů:)měli jsme smrk(omlouvám se za název ale opravdu ho... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 26.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co je toto za rostlinku. Jak se pěstuje a také jestli je to trvalka? Je velká asi 20cm možná o trošku víc, kvítky drobounké, růžovoučko fialkové.Předem moc děkuji za odpověď.
Kanadská borůvka, 25.7.2009
Dobrý den, moc všem děkuji za reakce. Tak už mám 4 objednané, snad dojdou příští týden. Chtěla bych ještě poprosit o rady. Paní říkala, že 2 roslinky budou menší a 2 že větší a už maj borůvky, nevím teda jestli je otrhají nebo ne, nebo třeba nechají... celý příspěvek >
Paprika - nevím co s ní je, 24.7.2009
Tak opět já.)chtěla bych poprosit o radu. Včera jsem našla ve skleníku papriku beraní roh, z půlky ovadlá. Nevím čím to může být, nic jsem na ní jinak nenašla, zalila jsem ji večer ale stejně je stále ta vrchní polovina celá svěšená. Není to třeba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika