Příspěvky uživatele - 207.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče - plíseň startuje, 22.7.2009
No popravdě každým rokem se starám míň. Jen se na podzim zryje zahrádka a dá hnůj, jak který rok teda, letos poprvé ten gran.koň.hnůj. Jinak zasázím a zhruba jednou za týden nebo za 2 dám buď kristalon nebo slepičince. Ty co jsem koupila u zahradníka... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 22.7.2009
Dobrý den, moc děkuji za reakce:)no já to nemyslela zle:)myslela jsem jako cenu sazenic. Když bych měla porovnat cenu borůvek(bobulí), je to samozřejmě o dost dražší. Právě že mě zarazilo, že cena je si myslím vysoká, říkala 1rok že mají. A dát za 2... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 22.7.2009
Dobrý den, já dala poprvé acrobat, to měli ale žlutočerné fleky na listech(zaboha si nemůže vzpomenout název nemoci:)))))) a po asi 2 týdnech nastartovala plíseň. Už mě to dožralo, ofikala jsem všechny listy na půlku, postříkala jsem Kuprikolem a... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 21.7.2009
Jééé, moc, moc děkuji. No právě jsem tak trochu v rozpacích, u nás jsem nakonec teď našla jedno ale rostlina stojí 276,- což jsem teda šla do kolen. A prý že rodí hned 1rok. Já myslela, že normálně rodí po zasázení a když se dohledávám na internetu,... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 21.7.2009
Dobrý den, prosím moc o radu. Uvažuji o kanadských borůvkách. Chtěla bych je koupit již teď dokáže ještě na zimu zakořenit? Nebo ji dát do jara zatím do třeba většího květináče? A také bych poprosila o radu, kde na internetu ji koupit? S jakým... celý příspěvek >
Paprika - nevím co s ní je, 19.7.2009
Dobrý den, tak přesně tohle jsem měla na paprice já,,Granova,, tuším. A nakonec pořád ta nemoc či co to je pokračovala, tak jsem plody utrhla a papriku zlikvidovala. A jen doufám, že to nenakazilo další...
Jakou odrudu jahod, 16.7.2009 Obsahuje fotku
Tak ještě pro ukázku, ať víte, že nekecám:)(musela jsem se přihlásit)
Jakou odrudu jahod, 16.7.2009
Dobrý den, já také loni nakoupila v Sempře. Mám Ditu, Honeyone, Darselekt. Dita je hodně tmavá, plod střední, pro mě kyselá oproti ostatním. Možná i tím, že začali červenat všechny jahody začátkem června a to moc slunečno nebylo. Bohužel nevím která... celý příspěvek >
Neznámá višeň, 14.7.2009
Ježííííš, moooc se omlouvám za chyby:)teda tfuj, tfuj, tfuj, Špatně se mi píše, mám silný zánět šlach a tak jsem ráda, že vůbec něco napíšu(pro omluvu.)
Neznámá višeň, 14.7.2009
Dobrý den, prosím oradu. Jako malá holka si pamatuji, že jsme měli na zahradě višeň, ta ale byla:) Takové jsem pak už nikdy nejedla... Byla jako třešeň srdcovka, jen o trošku menší, no možná nastejno. Vím že šťáva barvila a hlavně měla nádhernou... celý příspěvek >
Rybízová štáva - postup, 10.7.2009
Dobrý den, poprosím o radu. Chtěla jsem si udělat marmeládu z černého rybízu, z červeného se povedla.Dělala jsem ji na strojky-lisu po babičce. Vylisovala šťávu, dala ji do hrnce ale jelikož jsem musela nutně odjet, mamka ji dala do lednice. Když... celý příspěvek >
Plesnivá bramborová nať leží, 6.7.2009
5 dní jsem nebyl na zahrádce a najednou přišla plíseň a bramborová nať se úplně položila. Brambory ještě nejsou dozrálé. Kopat se nedají. Co s tím? Postříkat proti plísni? Odstranit nať? Porostou brambory dál? Nechat plesnivou nať ležet?
Jak se zbavit kuny?, 4.7.2009
Zapněte ji tam trvale hrající tranzistorák. Odejde poslouchat někam jinam.
Česnek bez stroužků, 4.7.2009
Viděl jste někdo česnek bez stroužků? Apollo Gaplic prodávají 250g asi 30Kč. Co to je?
Světlušky, 1.7.2009
U nás, Šumpersko, jsem první viděla od doby, co jsem ještě byla dítě... krásné vzpomínky, ještě že jsou.)broučci.)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika