Příspěvky uživatele - 207.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - pěstování, 10.11.2009
Dobrý den a moc děkuji za odpovědi:) No jestli je poškodil mrazíček, opravdu jen mrazíček, pak se obávám mrazů. Bylím v podhůří Jeseníků, tak že  -20st není problém... budu muset raději vymyslet pro letošní rok nějaké učinné zakrytí... snad to... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 8.11.2009
Dobrý podvečer, tak opět poprosím o radu. Mám 4borůvky od začátku srpna. Hodně jsem se zde ptala na rady:) Nyní poprosím znovu o radu. Jelikož nevím, zda je to normální... Odrůda Patriot měla pouze jeden výhon když jsem ji koupila, ten je v... celý příspěvek >
Neznámá višeň, 27.10.2009
Dobrý den, moc děkuji všem za reakce:) No popravdě nevím, koukala jsem na obrázky na netu, ta velikost by seděla:) Ještě si pamatuji, že často se stalo, že pokud jsem chtěla odtrhnout stopku od plodu, zůstala na stopce i pecka... škoda, že se nadá... celý příspěvek >
Špatné listy růže, 5.10.2009
Dobrý večer, kdepak, padlí je bílý povlak, listy vypadají jako potažené plísní-vlastně to plíseň je... já používám Baycor, je na padlí, rez, černou skvrnitost. První rok jsem růže stříkala hodně ale pak jsem se na to vykašlala:) Buď tu menší... celý příspěvek >
Špatné listy růže, 4.10.2009
Ty žluté listy, pokud jsou na nich i černé fleky je černá skvrnitost, u Vás na fotce to není nijak hrozné... v takovéto míře je ani nestříkám...
Co všechno udělat z dýní, 27.9.2009
Dobrý večer, tak zhruba po roce obnovuji vlákno:) Chtěla bych se zeptat na radu, zda se dá nějak zavařit, zmrazit, atd.. dýně na zimu. Pěstovala jsem je letos poprvé a tak se bojím, že mi třeba zhnijí, kompoty mám zavařené ale chtěla bych zkusit... celý příspěvek >
Okurkopapričky, 21.9.2009
Děkuji za info-je to ono a musím vyzkoušet špenát-je to zelené džungle.
Choroba růží?, 20.9.2009
Dobrý den, řekla bych, že černá skvrnitost
Invaze brouků - co s tím?, 16.9.2009
Dobrý den, řekla bych, že je to mandelinka bramborová, škodí na zasázených bramborech. Někdy tu máme takové množství u sousedů na políčku, že to po cestě jen lupe... jsou pak opravdu všude...
Zasilková zahranictví, 3.9.2009
dobý den jen sem se chtěla zeptat jestli máte někdo skušenosti se zásilkovím zahradnictvým siberz s.r.o děkuji za odpověd
Kanadská borůvka, 27.8.2009
Ještě jednou moc a moc děkuji, každá rada vlije do žil optimismus a zahřeje na srdíčku:)Ani mi nemluvte-třeba potěším někoho škodolibéhoale se saláty úplně nastejno, pekingské zelí samá housenka, papriky mrzáčci a teprv na úrodu čekám, rajčata tak... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 27.8.2009
Dobrý den a moc děkuji za odpověď. No mám je koupené měsíc, zhruba asi(viz. příspěvek výše). Právě do nich nechci moc šťourat, tak že jsem jen dala to draslo a spíš vyčkávám. No nejde to moc vidět na těch fotkách:(Ale zhoršuje se to v podobě o dost... celý příspěvek >
Choroba jahodníku, 26.8.2009
Dobrý den, třeba někdo neví a nebo prostě jsou už tady někde odpovědi... také jsem psala několikrát na různé diskuze a nikdo se třeba neozval, pak jsem zapátrala a zjistila odpověď někde jinde... zkuste mrknout na stránky   jahody.unas.cz... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 26.8.2009
Dobrý den všem:) Tak se opět hlásím. Dala jsem to draslo a borůvky na tom byly líp. ALE... jak opět teď o víkendu zapršelo, opět došlo znatelně ke zhoršení:(Říkám si, že by jim vadil déšť??? To asi určo nééé ale co říkáte vlhko na list??? Mohlo by to... celý příspěvek >
Roztočík jahodníkový - aký postrek?, 20.8.2009
Dobrý den, podle obrázků jsem zjistila, že se jedná na jahodách nejspíše o roztočíka. Nevěděla jsem předtím, o co jde. Nevadí, když provedu postřik nyní? Koupila jsem si Sulku a chtěla bych se je pokusit zachránit. Po sklizni jsem právě jahody... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika