Příspěvky uživatele - 201.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koňský hnůj x vápno, 11.10.2009
Díky. Naše zahrada bohužel nebyla hnojená a vápněná už několik let, proto jsem si myslela, že by to bylo dobré v několika následujících letech napravit pravidelným hojením. Půda je kyselá (dle lakmusu), jílovitá, chudá na živiny, nejvíc tam... celý příspěvek >
Koňský hnůj x vápno, 10.10.2009
Potřebovala bych na zahrádce pohnojit a také povápnit. Vím, že není vhodné to dělat najednou, nicméně naše neúrodná půda potřebuje hnojit i vápnit každý rok, jak to tedy udělat? Pohnojit teď a povápnit až v zimě, třeba po novém roce?
Ochrana trvalek na podzim, 10.10.2009
Já myslím, že se nedá poušalizovat, každý má na zahradě jiné podmínky, jinou kvalitu půdy, jiné sousedy, někteří své zahrady opečovávají, jiní ne. Taky je rozdíl, když má někdo velkou zahradu, kam žádný negativní vliv od sousedů nezasahuje, jiné je... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 9.10.2009
A není to tedy spíš trnkovice nebo jabkovice než slivovice?:-) A cena 250/L je úměrná, stáří v tomto případě nehraje roli. Stejně jako není dražší whisky nebo víno, které někomu leží v láhvi několik let doma.:-)
Ochrana trvalek na podzim, 9.10.2009
Docela by mě zajímalo co Jita a Lenka na zahrádkách pěstují. Taky nejsem příznivcem chemie, ale bohužel mám pocit, že to bez ní tak úplně nejde, kolem nás je spousta zahrad, kde na jednu stranu používají chemie hodně, na druhé straně jsou zahrady... celý příspěvek >
Kanadská a kamčatská borůvka - pomoc, 9.10.2009
Mimochodem, měla byste mít 2 kanadské a 2 kamčatské borůvky, nebo alespoň v blízkosti nějakého jiného pěstitele borůvek. Nejsou totiž samosprašné a moc borůvek takto nesklidíte. Jinak kamčatské borůvky - zimolezy už mám skoro opadané, kanadské... celý příspěvek >
NPK na podzim?, 9.10.2009
Manžel omylem rozházel tento týden po celé zahradě, i pod keře a mezi květiny NPK. Je to velký problém?
Co na záhon s azalkami?, 8.10.2009
Je možné kromě klasických vřesovištních rostlin použít do rašeliny také hebe, hostu nebo trávy?
Co na záhon s azalkami?, 8.10.2009
S jakými rostlinami je nakombinovat? Vedle jakých rostline je pěstujete vy?
Založení skalky na jaře?, 6.10.2009
Ráda bych si založila skalku, bohužel podmínky k tomu budu mít až na jaře, nevadí to pro výsadbu nových rostlin? Jak to bude s nabídkou zahradnictví? Bude stejná u trvalek jako teď nebo horší?
Zahradnictví Najmanovi, 6.10.2009
Bohužel dodané azalky Knapp hill mají dokonce padlí. Objednávala jsem teď i u Krulichových, u zahradnictví Petro a u pana Basíka a jednoznačně je tohle nejhorší výsledek. Asi jsem měla smůlu.:-(
Zahradnictví Najmanovi, 5.10.2009
Teď mi přišel (bez předchozího upozornění) balík od Najmanových a jsem trochu v šoku. Rostliny opravdu miniaturní, částečně zaschlé, některé bez označení (přestože jsem v objednávce výslovně napsala, že žádám označení každé rostliny). Některé okrasné... celý příspěvek >
Lukon Glads, 3.10.2009
Nemám katalog, je to z podmínek z internetu. Ale jsem ráda, že to tedy posílají hned.:-)
Lukon Glads, 2.10.2009
Právě jsem si chtěla objednat rostliny od tohoto zásilkového zahradnictví, mají opravdu velký výběr, spousta rostlin je jinde špatně sehnatelných, ale zarazily mě ddoací podmínky. Konkrétně, že zasílají zásilky od poloviny ledna do května. Proboha,... celý příspěvek >
Rozmetadlo pro granulovaný hnůj, 30.9.2009
Odpověď na vaši otázku nemám, ale sama se chci zeptat, v čem je výhodnější na trávník granulovaný hnůj oproti kvalitnímu hnojivu na trávník? Podle mé zkušenosti se granule hnoje dlouho rozpouští, zvlášt, pokud se nedají zarýt a dost smrdí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika