Příspěvky uživatele - 201.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rašelinové květináče, 16.2.2010
TAk jsem přepikýrovala rajčata do rašelinových květináčů a mám pocit, že jsem udělala chybu, substrát strašně vysychá tím že ty květináče neudrží vlhkost uvnitř. Bohužel je všechny budu muset přesadit. Jaké máte zkušenosti vy, používáte je?
Za kolik prodat slivovici, 8.11.2009
Cena je vždy dána poměrem nabídky a poptávky. Můžete si své slivovice cenit třeba na 500,- za litr, je ale otázka, jestli ji za tuto cenu někdo koupí.
Vlašský orech - výsadba zo semena, 27.10.2009
Máme také ořech ze semene, kvalita je stejná, začal rodit asi po 3 letech, úrodu má každý rok větší a větší, jak roste - několik kilogramů.
Kiwi kolomikta - jak velký prostor?, 25.10.2009
Díky! A je arguta stejně dobrá jako kolomikta?
Máte někdo zkušenosti s fytoplazmou?, 25.10.2009
Myslím, že mi napadla broskvoň.
Kiwi kolomikta - jak velký prostor?, 25.10.2009
Prosím zkušeného pěstitele kiwi o radu, jak velké místo budu potřebovat pro 2 rostliny kiwi (samčí a samičí). Plánuji udělat podpěru z dřevěných trámků nebo latí a pletiva. Bude stačit 2,5 x 2,5 m?
Malá úroda jablek, 22.10.2009
Letos jsme měli velmi malou úrodu jablek. Míň jablek než stromů.:) Čím to může být? Stromy byly v předjaří prořezané vyučeným zahradníkem, v průběhu vegetační doby pohnojené, postříkané... Některé prořezal víc, některé míň, plodily stejně... celý příspěvek >
Stromkové angrešty téměř bez kořenů, 21.10.2009
Díky za uklidnění!
Stromkové angrešty téměř bez kořenů, 21.10.2009
Dnes mi dorazily zezásilkového zahradnictví angrešty a bohužel nemají skoro žádné kořeny. Myslíte, že mají šanci přežít a uchytit se?
Listí shrabat nebo použít jako mulč?, 17.10.2009
Mám trochu dilema, co s ním. Dříve se psalo zásadně hrabat a dávat do komostu, teď jsem několikrát četla, že se dá použít jako mulč na ochranu rostlin na zimu. Samořejmě zdravé listí. Jak to děláte vy? Mám na zahradě hodně záhonů s trvalkami, keři.
Staré lísky, 15.10.2009
Prosím o radu. V rohu na zahradě máme staré lísky. Už několik let se jim nikdo nevěnoval a tak už prakticky neplodí. Nechci se jich zbavovat. Dá se s nimi ještě něco dělat, aby měli příští rok aspoň pár oříšků? Prořezat, pohnojit?
Ochrana trvalek před zimou, 15.10.2009
Včera jsem si přinesla spoustu trvalek od zahradníka - levandule, okrasné trávy, phloxy, tařičku, rododendron, azalky. Bohužel dnes začalo sněžit. Naštěstí to taje, nedrží se sníh na zemi, ani nemrzne, ale je velká zima Co s rostlinami? Mám je... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
Rez hrušňová nepřezimuje na tůjích, ale na jalovci, takže proč by se soused zbavoval tůjí? Kromě toho je to kosmetická záležitost, na plody to vliv prakticky nemá, takže mi připadá zbytečné to stříkat.
Co na záhon s azalkami?, 11.10.2009
Dobrý nápad!  Zrovna jsem přemýšlela co s jednou přebytečnou borůvkou!
Co na záhon s azalkami?, 11.10.2009
Díky, nádhera, máte je už krásně rozrostlé!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika