Příspěvky uživatele - 201.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezimování jedlé mochyně, 30.9.2009
Mochyně peruánská je jednoletka, takže se asi přezimování nezdaří.
Doporučte odrůdu hrušně, 30.9.2009
Ráda bych letos zasadila na zahradu hrušeň, měla bych zájem nejen o dobrou odrůdu na přímý konzum, ale hlavně o zákrsek, který brzy po vysazení plodí. Umíte někdo doporučit vhodnou odrůdu? Díky předem.
Supra od Wolfa?, 28.9.2009
Ráda bych použila na zahradě kvalitní osivo na nový trávník. Vím, že vvýborná jsou osiva od Barenbrugu, ale prodávají se jen v pytlích minimálně 15kg, což by na náš trávník velikosti cca 70 m2 bylo zbytečně mnoho, víc než polovinu bych nejpozději po... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 26.9.2009
Mám už druhého německého ovčáka, ten první se bál petard na Silvestra, časem se začal bát i nepříjemných zvuků jako vrtačky, ale nebál se bouřky. Rozhodně z nás strach necítil, ve strachu jsme ho nepodporovali, stejně se to věkem zhoršovalo. Druhý... celý příspěvek >
Dracena - měknou a opadávají listy, 25.9.2009
Čím to může být? Při podrobnějším zkoumání mám pocit, že jsou tam na listech malinké bílé tečky.
Co s chrysantemou po odkvětu?, 25.9.2009
A vzhledem k tomu, že jako začátečnice nevím přesně, kterou kytku stříhat, kterou ne, nejspíš by pro mě bylo řešení nechat to na jaro a odstranit jen uvadlé, shnilé části rostlin. Dobrý nápad.
Co s chrysantemou po odkvětu?, 25.9.2009
Díky, krásný záhon. Můžete mi, prozradit co to je za trvalky? Poznám jen štěně - bernský salašnický, pokud se nemýlím.:-) Záhon paní Marie jsem už obdivovala.
Moříte cibule tulipánů, narcisů a krokusů?, 24.9.2009
Pokud ano, tak čím?
Čím namořit hlízy mečíků?, 24.9.2009
Poradíte?
Co s chrysantemou po odkvětu?, 24.9.2009
Ostříhat? Je normálně na záhoně.
Hnojení květin, zeleniny a ovoce, kdy a jak, 21.9.2009
Dobrý den, jsem začátečník, nevím jestli poradím dobře, ale chystám se na podzim vyhnojit hnojem (může být i granulovaný) záhony, na kterých budu příští rok pěstovat rajčata a okurky. Stromy a keře obsypu kompostem. Na jahody a růže jsem dala síran... celý příspěvek >
Do kdy položit travní koberec?, 21.9.2009
Díky moc za podrobnou odpověď. U nás bude nejhorší připravit povrch, částečně je udusaný, na části je špatný trávník. Ještě přemýšlím co s drny původního trávníku. Zarýt pod nový nebo vykopat a dát do kompostu?
Co a čím na podzim pohnojit?, 19.9.2009
Síranem draselným, superfosfátem, kompostem...? Díky předem za rady.
Jaký je to plevel a jak na něj?, 19.9.2009
Díky. Máme ho všude, strašně špatně se doluje ze země, má dlouhatánské kořeny. Není tenhle plevel příznak moc kyselé půdy?
Jaký je to plevel a jak na něj?, 19.9.2009 Obsahuje fotku
Tady je obrázek:
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika