Příspěvky uživatele - 201.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba růží?, 19.9.2009 Obsahuje fotku
Pomozte prosím určit co dostaly naše růže za chodobu? Je to padlí? Už jsem proti němu 2x stříkala a stále listy padají, žloutnou a hnědnou...
Stříkáte v zimě proti monilioze?, 19.9.2009
Díky. Přísušky otrháváme a likvidujeme, jen jsem netušila, že to má být i s větvičkami.:-( Co je míněno pozdním postřikem? Z.
Stříkáte v zimě proti monilioze?, 19.9.2009
Letos mi bohužel všechny plody meruňky odešly na moniliozu. Přestože jsem jsem na jaře stříkala. Ráda bych se toho vyvarovala pro příští rok. Jak postříkat? Někdo stříká až v době květu, někdo preventivně v zimě. Jak vy?
Rozdíl mezi azalkami, 18.9.2009
Dobrý den Ivano, psala jste tu u velkých azalách Knap hill, koupených u Najmanových, taky je plánuji koupit. Jak je máte veliké? Prý mají dosáhnout až 2 metrů, ale po jaké době? Potřebuji nějaký velký kvetoucí keř a rozhoduji se mezi azalkou a... celý příspěvek >
Skvrny v kobercovem travniku, 18.9.2009
Můžete mi prosím, napsat název vašeho hnojiva? Díky
Do kdy položit travní koberec?, 18.9.2009
Do kdy je nutné položit travní koberec, aby se krásně zakořenil? Pokládali jste koberec sami? Na co si dát pozor? Díky předem za zkušenosti.
Co to je za rostlinu?, 18.9.2009
Díky!
Padlí na rybízu, 17.9.2009
Čím ošetřit? Opadaly mi listy rybízu a zbytek co raší má šedý povlak. Předpokládám, že je to padlí.
Co to je za rostlinu?, 17.9.2009
Nemohl by to být rozchodník?
Co to je za rostlinu?, 17.9.2009 Obsahuje fotku
Tady.
Co to je za rostlinu?, 17.9.2009
Nepozná někdo co je to za kupolovitý malý keřík na obrázku? Díky předem.
Jahodník na netkané textilii, 17.9.2009
Dobrý den JL., sice jsem nepsala úvodní dotaz, nicméně bych vám stejně chtěla poděvat za laskavou a vyčerpávající odpověď. Škoda, že jich tu takových není v různých diskuzí víc.
Usychající sazenice jahod, 14.9.2009
Díky za odpověď. Toho jsem se obávala, je mi to docela líto, tolik starostí, těšila jsem se na sklizeň kvalitních jahod, sazenice jsem zasadila hned ten samý den, pořádně zalila. Vypadá to tedy, že jsem sazenice už ve Vraňanské jahodárně koupila... celý příspěvek >
Usychající sazenice jahod, 12.9.2009
Prosím o radu, cca před 3 týdny jsem zasadila sazenice jahod, část s kořenovým balem, část prostokořenných. Ty s kořenovým balem jsou v pořádku, ale u velké části prostokořenných uschly listy, sazenice jsou snad v pořádku, vyrážejí nové listy. Mám... celý příspěvek >
Kruh - vaše zkušenosti?, 10.9.2009
Připojím i svoje zkušenosti, dnes jsem dostala ze 4 objednaných keříků 2 dost zaschlé a opadané. To je 50%, tedy skore nic moc. Kdybych je koupila v OBI, mohla jsem si vybrat a ještě ušetřit za poštovné. Sice mohu rostliny vrátit, ale když si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika