Příspěvky uživatele - 55.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na žáby ve skalce, 5.9.2009
Já myslím, že pokud Vám čáp nějak extrémně nevadí, nelamte si s tím hlavu. Příroda si už poradí. Akorát bych ho trochu víc hlídala, aby nepřinesl do chalupy nějaký nečekaný přírůstek :-).
Černí brouci, 5.9.2009
Jojojo, to je přesný popis, pane Vysloužile, takže tesařík, říkáte. A ten přívlastek borový má opravdu souvislost s borovicemi?
Černí brouci, 5.9.2009
Ne, je to něco jiného. Občas, když něco překopávám na zahrádce, ten, o kterém píšu nahoře, odněkud vyběhne a mete se někam schovat před světlem. Tady tohoto brouky míváme taky, každý rok, ale vždycky jenom 1 kus.
Vyzente krta - zoznamte sa, 3.9.2009
O chránění nebo nechránění krtka toho bylo zde již napsáno mnoho.Myslím, že chráněný nebude. Vyhynutí mu opravdu nehrozí.  Popravdě - je mi úplně jedno, jestli je chráněný nebo není. Za naším barákem je rozlehlé pole, tam ať si rejdí, jak... celý příspěvek >
Černí brouci, 3.9.2009
Ne, opravdu nikam nic stříkat nebudu. Prostě jsou pryč. Shromažďovali se pod prahem dveří z venku do baráku. A bylo jich docela dost. Do baráku se jich pár dostalo, ale já jsem trpělivá. Pavouky taky chytám do skleničky a vynáším je ven. Proč je... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 3.9.2009
Rovněž si nemyslím, že by žáby cokoliv vyhrabávaly, nemají na to nožičky. Nebo ručičky? Já jsem moc ráda, že u nás žabky jsou, Od malilinkaté snad 1,5 cm až do 8 cm. A slimáky skutečně nemám. Jedna dokonce hopkala neúnavně za mým manželem. Když šel... celý příspěvek >
Jak dlouho vydží namíchaný Baycor 25 WP, 1.9.2009
Zpravidla se roztok musí spotřebovat, mělo by to být v návodu. Pokud to tam uvedeno není, snad by se dal ještě použít.
Malí brouci na vlhké zdi, 1.9.2009
Šlo by vložit fotečku toho brouka?
Černí brouci, 31.8.2009
U nás to samé, že jsem se jich navynášela ven do trávníku. Teď, jak popršelo, se stáhli někam pryč. Je to nejspíš sezónní záležitost.
Je možné ještě teď udělat předzahrádku, 29.8.2009
Nezaspala jste, je to v poho. Tráva se může vysévat i na podzim, spíš je to lepší, než na jaře. Bývá víc srážek. Tak, jak píšete, bych postupovala také. Hlavně po likvidaci plevelů urovnat povrch a počkat, až zem slehne, třeba pomoci pokropením.... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 29.8.2009
Tak to jsme dvě :-). Jinak držím palečky. A příští rok se určitě zadaří!
Dýně hokkaido, 29.8.2009
Omlouvám se, že jsem to nenapsala do mého předchozího příspěvku, zapomněla jsem. Dala jsem tchýni jednu dýni a ona ji chce zavařit (nasladko). Jde to?
Dýně hokkaido, 29.8.2009
Můžete mi napsat čím ji ošetřujete? Zabírá to dobře? Moc díky za radu!! Listy byly jakoby poprášeny lehce moukou nebo vápnem, to bude stopro plíseň, že. Nám se pne po smrcích, už je u sousedů, plíží se nenápadně na jejich kompost a na tom vtíravém... celý příspěvek >
Jak na tento plevel v trávníku?, 29.8.2009
Je to taková plazivka? Jestli ano, tak jde docela dobře trhat. Ale dvouděložná by měla být. Taky ji mám, občas se pokusí zaútočit na zahrádku, ale já ji bez milosti vyrvu a ona dá na chvíli pokoj. Ovšem nejsem si zcela jistá, že se jedná o tentýž... celý příspěvek >
Utržená dýně, 28.8.2009
No a proč to nezkusíte? Nemáte pro ni nikde ani kousek místečka, kde by mohla teoreticky dozrát? Já bych to prubla, stejně nemáte co ztratit a budete vědět. A pak dáte sem do diskuze vědět a všichni budeme o něco moudřejší. Koneckonců, na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika