Příspěvky uživatele - 55.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně hokkaido, 28.8.2009
Prosím všechny zúčastněné - žádnému z vás hokkaidó neponičila plíseň. Mně asi ano. Má ještě cenu udělat postřik?
Kanadská borůvka, 27.8.2009
Nikdo se nehlásí, tak snad jen - každý rok mám opravdu pěkná rajčata, myslím rostliny. Letos hanba pohledět. Papriky jak která. Na jedné pěkné velké plody, na druhé sice hodně, ale malé a nerostou. Trčí furt stejně. Saláty - zjara naseté byly fajn.... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 27.8.2009
A existuje vůbec druh zeleného hokkaida? Moje hokkaido je velmi, ale velmi sytě oranžové.
Kanadská borůvka, 27.8.2009
Zkuste ještě pohledat v sekci Drobné ovoce, pár dotazů ohledně borůvek tam je.
Kanadská borůvka, 27.8.2009
No já nevím, ale mně se nezdá, že by ten problém byl nějak markantní. Z fotek je patrné. že je semtam uschlý lístek a trošku bílý povlak. Takový normální stav, bych řekla. Dotaz - ty borůvky nerostu, nekvetou, neplodí? Letos je počasí naprd na... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 23.8.2009
Nepíšete sice, proč je ten meloun kaput, ale předpokládám, že jak ležel na zemi, začal nahnívat. Zkuste pod melouny dát takové ty polystyrénové tácky, ve kterých se prodává balíčkované maso, pochopitelně obráceně, aby voda stékala na zem. Povrch... celý příspěvek >
Necervenaji se mi rajcata, 22.8.2009
Rovněž děkuji za rady!
Pavoučci s bílým bříškem, 22.8.2009
Myslím, že pokud se živí, jak se zdá, jinými živočichy, je málo pravděpodobné, že by decimovali rostliny.
Golfové jamky na trávníku, 21.8.2009
To asi budete muset oželet spánek a zkusit toho narušitele přistihnout při činu. Zatím jsem o ničem podobném neslyšela a z těch, kteří sem přispívají, asi taky ne.  Ale to hnízdiště je hezký nápad :-).
Necervenaji se mi rajcata, 21.8.2009
A já prosím o radu, proč nedozrávají vršky plodů. Prostě okolí stopky je stále oranžové a takové nedozrálé. Pěstuji venku, odrůdy k tomu určené. Moc díky!!!
Melounoviště 2009, 20.8.2009
Nemohl by to být drátovci? Mně takto občas zlikvidují salát. Jakmile vidím, že sazenička nějak strádá, vyrýpnu ji i s kusem hlíny. Vždycky tam byl. naštěstí je přemnožené nemám.
Mravenci na zahrade, 19.8.2009
Běžte do zahrádkářských potřeb, uchopte pytlík s boraxem, napsaďte případně brýle a přečtěte si, co je tam napsáno. Myslím, že někdo v předchozích příspěvcích o boraxu a jeho působení na rostliny psal.
Brambory bez natě, 19.8.2009
Ano, ta troška té zaschnuté hlíny mi v kuchyni skutečně vadí. Vadí mi, když při škrábání brambor se ta hlína přenáší na už okrájené čisté místo = větší spotřeba vody na umytí oškrábaných brambor. Vadí mi hlína ve dřezu, protože i když je jí... celý příspěvek >
Srp, který seká, 17.8.2009
No, to bude asi problém. Dřív byste ho opravdu koupila v železářství. JZD a přidružené výroby zanikly, takže se dováží aušusy z Německa apod. Manžel koupil dvoje hrábě (bez násady) a když doma připevnil násadu zjistil, že nehrabou. Musel je upravit,... celý příspěvek >
Pozná někdo co je tohle zač?, 15.8.2009
Je to samozřejmě lopata, žejo. Jsem nepozorná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika