Příspěvky uživatele - 55.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jakého škůdce se jedná?, 2.8.2009
Ještě možná chybí hořčík, nedostatek se tímto projevuje. Ale domnívám se, že úplně nejlepší by bylo pozvat někoho z toho zahradnictví, z kterého Vám cypriše osazovali, nebo prostě nějakého odborníka. Ještě připojte - pokud by to šlo - foto té můry.... celý příspěvek >
Jak na potkany na zahradě, 1.8.2009
Tak to jste mě fakt pobavila! To s tou sádrou Vám poradil kdo? Si z Vás dělá srandu, ne? Nechce se mi věřit, že by se zrovna na Vaší zahradě vyskytovali potkani bez mozku. Vždyť potkan se netkne žrádla, na kterém zachytí sebemenší lidskou pachovou... celý příspěvek >
Rajče - postřik - prevence?, 1.8.2009
Kapánek nesrozumitelně napsáno, nemyslíte, Romilo? Já být začátečník, jsem z Vašich "rad" zmatená jako Goro před Tokiem. A ještě pro 40.188 - ochranná lhůta u Acrobatu je, jak píšete, 21 dní. Vám tato lhůta končí za 5 dní. Vy se... celý příspěvek >
Hubení bršlice, 1.8.2009
Uděluji 1* za tu jateční váhu! Dlouho jsem se tady tak nepobavila! 
Male biele vajička, 30.7.2009
Ale bližší informace o konzistenci skořápky podány nebyly, takže to je pak těžko. Že by to tam zakopal nějaký ptáček tajnůstkář? Jsou vajíčka jakoby průsvitná? Jsou kulatá? Jsou oválná? Jojo, když se nad tím zamyslíme, i o vajíčku se dá napsat hodně... celý příspěvek >
Co s hafanama?, 29.7.2009
První, co mě po přečtení nadpisu napadlo, aniž jsem věděla o co jde, mě napadlo - odstřelit. Blbá sranda, že. Já vím, ale obávám se, že je už nepřevychováte. Když jste je doposud nechali beztrestně vyhrabávat kdeco, už je asi nezměníte. Sprej - no,... celý příspěvek >
Česnekocibule, 27.7.2009
Já myslím, že než to stříkat Metationem, chtělo by to spíš zavčasu zakrýt bílou netkanou textílií. Co si o tom myslíte Vy, pane Skálo, souhlasíte se mnou? Stejně jsem letos přikryla giganty, protože bělásci poletovali ostošest a já jim tu úrodu... celý příspěvek >
Podivna choroba rajcat, 27.7.2009
Mně to připomíná něco jako hálky. Je zvláštní, že stonek takto praskl a vyvalily se takové útvary. Není další fotečka jak to pokračuje?
Podivna choroba rajcat, 26.7.2009
Tak co, zahrádkáři, nikdo nic? Žádný názor?
Co je to za brouka?, 26.7.2009
Zkuste na internetu pohledat nějaký entomologický spolek a dejte dotaz tam. Některý z těch nadšenců (a bývají to lidé opravdu zapálení pro věc) vám jistě poradí. Pokusím se kontaktovat mého známého. Já osobně tipuju (ale berte mě opravdu s... celý příspěvek >
Rotvajler, 26.7.2009
Já si dovolím jen poznamenat - abyste nebyla jednou velice překvapená, až jednoho krásného dne někdo pohladí vašeho rotvajleřího mazla a skončí s prokousnutou rukou. Jste velice naivní, z vašeho příspěvku to přímo čiší. Měla jste už nějakého psa?... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 26.7.2009 Obsahuje fotku
Jsem poněkud tvrdošíjná - a co děláte, když se ten pes-syn bojí? Utěšujete ho? Nebo mu ten strach striktně zakážete? Proč si vlastně myslíte, že výchovou to není? Jak jsem psala, pes vycítí z pánova chování velice, velice moc. O tom my, lidé, nemáme... celý příspěvek >
Měděný drátek ve stonku - prevence plísně?, 25.7.2009
Z toho, co zde pane Vysloužile, jmenujete, nedělám ani jedno, proto nebudu ani zapichovat drátky do rajčat :-). Ale jinak s Vámi v podstatě souhlasím, je tolik zdraví škodlivých vlivů, o kterých navíc ani nevíme, že konce bychom se nedobrali. Ale... celý příspěvek >
Pro pamětníky - kniha Ochrana Rostlin z r. 1957, 23.7.2009
:-). A jinak souhlas s Tomastem, pěkně napsáno.
Škůdci na petrželi, 23.7.2009
Možná to má souvislost. Jak tmaví broučci? Hnědí, černí? Skáčou? Foto by nebylo? Je těžko radit, informace jsou velice kusé. Rez by měla být houbová choroba, takže fungicidní přípravek. Ovšem může to být i důsledek poškození rostliny právě těmi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika