Příspěvky uživatele - 55.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lastovičky - vlašťovky, 24.9.2009
Chlapi, a teraz po pravde, kto to našiel?
Sázení brambor po staronovém způsobu, 23.9.2009
Vzhledem k tomu, že sečete pouze pětkrát do roka, je celkem logické, že tam máte bodláky nebo taky nevím, co to je. Když je necháte vysemenit, je jasné, že se jich jen tak nezbavíte. Jinak si myslím, že bramborům je srdečně jedno, v čem rostou. Každý... celý příspěvek >
Název trávy, 17.9.2009
Také bych to na tu kostřavu tipla. Název červená je proto, protože to květenství je lehce načervenalé a v trávníku je docela dobře viditelná. Teď se dívám na ostatní kostřavy a přiznám se, že jsem docela řekvapená, kolik kostřav je. Sivá - ta má snad... celý příspěvek >
Mrkev zavařování, 17.9.2009
Naprosto souhlasím. Dá se koupit opravdu pěkná, čistá mrkev. Také vařívám dušenou mrkev na másle a myslím, že z čerstvé je to prostě lepší. Zavařování je strašná spousta práce (umýt sklenice, víčka, nálev, očistit zeleninu nebo ovoce, elektřina,... celý příspěvek >
Co je toto za dřevinu, voskové listy jako růže, 16.9.2009
Je to MAHONIE.
Octomilky - jak se zbavit, 16.9.2009
Dobrý nápad, jak si přilákat domů další. Osobně dávám přednost odpadky vyklízet, na oknech sítě. Dnes mi doma poletovala 1, slovy jedna octomilka.
Ocet proti kočkám, 14.9.2009
OK, takže na flašce je napsáno: Ocet kvasný lihový ochucený. Obsah kyseliny octové 8 g/100ml. Složení: Pitná voda, ocet kvasný lihový, estragonové aroma, barvivo E 150c. Na přední straně je na nálepce: Ocet, pod tím: 8%. Je to teď v... celý příspěvek >
Ocet proti kočkám, 13.9.2009
Jo tak. Přesto tomu moc nevěřím. Ocet vyprchá, ráno je rosa, smyje se. Jak velká je ta zahrada? O účinku na rostliny můžeme pouze spekulovat. Nicméně ocet je 8% lihový roztok, opravdu si netroufnu odhadnout, co to udělá. Asi tuším, o co jde. Kočky... celý příspěvek >
Co to je?, 10.9.2009
A já doporučím jakékoliv plodiny, které běláskům šmakují, pěstovat pod bílou netkanou textílií. Letos tak mám giganty a když vidím, jaké nálety bělásků se letos konaly, protože oni dobře vědí, že tam ty kedlubny jsou, je mi jasné, že jsem... celý příspěvek >
Černí brouci, 8.9.2009
Nevím, pane Vsloužile, jestli si ten ironický tón jenom namlouvám, nicméně schválně si pustím film Cesta do hlubin študákovy duše, protože si zaboha nevzpomenu, jak to říkal pan Plachta tomu mladému učiteli, když skládal tu zkoušku. Vydržte, já si tu... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 8.9.2009
Obávám se, že písčitá půda vláhu naopak neudrží. Jinak já mám, po počátečných pochybách, sedm možná osm (možná je některý schovaný v porostu) docela slušných melounů. Jaké budou, se teprve ukáže.
Ocet proti kočkám, 8.9.2009
Na tu pampelišku kolik toho octa? Litr? Pár kapek? Zajímavé, to zkusím. A na nic jiného jste to nezkusili? Co se týká těch koček - nevím, nevím. Ony si cestu vždycky najdou.
Kudlanka, 8.9.2009
Ano, máme ji na zahradě každý rok. Letos se poněkud opozdila, ale nakonec přišla. Vždycky se přijde ukázat na dvůr.
Černí brouci, 6.9.2009
Proč tak podrážděná reakce, paní Popelková? Vás se někdo dotkl? To mě opravdu mrzí. Podle toho, co píšete Vy, tak zřejmě zase ty pavouky nosíte naopak domů. Protože pavouky nezabíjíte a venku by je sezobl a sežral nějaký pták, že? Takže já si... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 5.9.2009
Okurek nastrouhat, buď na plátky nebo na nudličky, osolit, opepřit, přidat podle chuti prolisovaný česnek a jogurt. Já dávám zakysanou smetanu, jogurt je na mlj vkus příliš řídký. Samozřejmě můžete přidat třeba kopr, petrželku, cokoliv, co Vám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika