Příspěvky uživatele - babima

Výchovný řez Oleandru, 2.11.2009
To nejde tak jak si to představujete, ta rostlinka bude růst, bude se větvit sama, a Vy si ji musíte sám podle Vaší představy upravovat, pokud budete chtít kmínek tak si necháte narůst výšku vylámete postraní větvičky apak budete upravovat... celý příspěvek >
Dýně - prosba o radu, 21.10.2009
Dobrý večer, p.Mirku na jiné diskuzi sVámi plně souhlasím, ale tady ne p.Aleš chtěl recepty na zpracování dýně, píše kompot, džem,z čeho by to udělal, když by ji vyhodil?Vy jste poradilsemínka, pokud bude chtít napíši recept na kompot.Pražená semínka... celý příspěvek >
Dýně - prosba o radu, 19.10.2009
Dobrý večer, prosím Vás proč by měl dýni vyhazovat na hnůj vždyť si může udělat tolik dobrot třeba takové jak píše host nad Vámi.
Listí shrabat nebo použít jako mulč?, 17.10.2009
Dobrý večer, odpovím na otázku jak to děláte vy? Máme velkou zahradu, také hodně kytek keřů a.t.d. dům porosttlý přísavníkem trojcípým, takže listí až až vše dáváme do kompostu, nic na zimu nezakrývám krom růží, ale k nim dávám kompost, a pampové... celý příspěvek >
Ochrana trvalek před zimou, 17.10.2009
Dobrý večer, píšete zda je máte zakopat nevím jak to myslíte určitě je máte v kontejnerech chcete je dát do země v kontejnerech nebo je zasadit? Já byla včera v Tescu měli tam slevy taky jsem si nakoupila a určitě je zasadím hned jak přestane pršet u... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 14.10.2009
Dobrý večer, jak se jmenuje to nevím, ale je nádherný.
Ocún, 13.10.2009
Děkuji Vám za radu.
Ocún, 13.10.2009
Dobý večer mám taky ocuny, které bych potřebovala přesadit, teď tady čtu, že se nemají vyndávat, ale potřebuji vědět co se stane když je přesadím, a mohu to udělat ještě teď nebo na jaře?DěkujiMarie.
Hnědnutí chryzantém, 13.10.2009
Ano je to tak já je mám taky od spodu suché, dělají to i hvězdnice, myslela jsem si, že je to nějaká houbová choroba, ale když koukám po zahrádkách tak to má každý teď tady čtu že je to normální, tak to jsem ráda.Marie
Durman, 13.10.2009
Dobrý večer, já musím souhlasit s p. Josefem Andělské trumpety se na zimu seříznou a schovají se třeba do sklepa většinou se pěstují v nádobách, ale někdo volně v zemi a na zimu je vyndá já jsem je kdysi taky pěstovala. To co máte na obrázku je... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
Zdravím Mirku máte 100%pravdu.Marie
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
P. Vysloužil za tento příspěvek máte od mne Zdraví Marie
Bambusová tráva, 12.10.2009
ZdravímPěstuji taky traviny bambusových travin je několik druhů, taky mám jednu, traviny se na zimu svazují do snopu a až na jaře se ořežou.Pampovou travinu svážu a ještě zazimuji, nesmí se k ní dostat voda jinak uhnije.Marie
Sázení okrasných trav na podzim, 12.10.2009
Zdravím pokud jste si ji koupila musíte ji zasadit i zazimovat pokud chcete vědět jak to dělám já tak jsem to popsala v sekci šalvěj která usychá, ona totiž nevymrzne ale vlhkem uhnije.Host176.18 vám radí dát na ni kbelík, stačí pokud je... celý příspěvek >
Kopretiny, 12.10.2009
P.Josef děkuji Vám.Marie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika