Příspěvky uživatele - babima

Co s chrysantemou po odkvětu?, 28.9.2009
Zdravím micuko, určitě to vyjde nic nechce jen dobře zazimovat.Měj se hezky.Marie
Hnojení okrasných trav, 27.9.2009
Mám taky okrasné trávy také v mulči a hnojím jak na podzim tak na jaře, vždy pohodím cererit.Také jsou speciální hnojiva, ale je nepoužívám, traviny se časem rozrůstají některé více některé míň.Marie
Hořcový stromek, 27.9.2009
Dobrý večer já jsem pohnojila v květnu cereritem pak každý týden kristalonem plod a květ.pokud máte místo zkuste ho dát do země já dávám dospodu kompost.Ještě dnes je obalený květy a rostou další, už musím hlídat počasí u nás hlásí přizemní... celý příspěvek >
Hvězdnice, které zakrsly, 27.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer já bych je zkusila přesadit, ale až na jaře, mám hvězdnice na slunci, ve stínu, v polostínu a rostou všechny dobře, nehnojím je neboť se rozrůstají vždy na jaře si je upravím a to je vše.Přeji Vám ať Vám rostou.Zdraví Marie.
Co s chrysantemou po odkvětu?, 27.9.2009
Pro konvalinku máte krásnou zahradu a ten rybníček no nemám slov prostě krááása, přála bych si taky vodu na zahradě, ale u nás to nejde.Zdraví Marie
Kosatce co s nimi?, 26.9.2009
Zdravím tak ty moje byly tmavě fialové tak to jsem zvědavá co z nich bude.
Čím namořit hlízy mečíků?, 26.9.2009
Dobrý večer, omlouvám se, samozřejmně jsem myslela záhon pohnojený na podzim, a sázení hlíz na jaře.A co se týká hnojení tak zarývám kravský hnůj a žádnou houbovou chorobu nemám.Cereritem hnojím až mečíky mají asi 10cm.Zdraví Marie
Miscanthus - vzdálenosti při sázení?, 26.9.2009
Ano je to tak to už jsem nepřipsala.Marie
Čím namořit hlízy mečíků?, 25.9.2009
Mečíky se moří na jaře je výběr fundicidů určitě Vám v obchodě poradí.Taky pěstuji mečíky, nikdy jsem je nemořila, vždy mě krásně kvetou sázím do vyhnojeného záhonu na podzim a to na 2x zasadím koncem dubna polovinu a druhou po zmrzlých, aby nekvetly... celý příspěvek >
Kosatce co s nimi?, 25.9.2009
   Dobrý večer kosatce se většinou sází červenec-srpen no ale nedá se nic dělat musíte zasadit jak přijdou, kosatce milují sluníčko a do půdy je dobré přidat písek nebo omítku, zasadí se kořínky ty hlízky nemají být zahrnuty hlínou.Já... celý příspěvek >
Miscanthus - vzdálenosti při sázení?, 25.9.2009
Dobrý večer každá tráva se rozroste některá víc některá míň,co setýká trávy miscantus tak bych si zasadila tak 2ks, také záleží jak velkou máte zahradu, já mám taky traviny pokud nechci aby se rozrostla je dobré ji zasadit do děravého hrnce nebo jámu... celý příspěvek >
Co s chrysantemou po odkvětu?, 25.9.2009
Dobrý večer, já reagovala na konvalinku ohledně ořezu trvalek i chryzantén ale píše, že trávy ořezává křovinořezem a já pochopila, že na podzim, tak jsem to tam připsala a za to se taky omlouvám.Pokud chcete vědět jak ji zimuji tak v sekci Šalvěj,... celý příspěvek >
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 24.9.2009
Zdravím, nevím zda to bylo pro mě, ale určitě Vaše zahrada bude jednou krásná, já se jí věnuji již 20let a pořád mám co dělat, je to můj velký KŮŇ.Marie
Co s chrysantemou po odkvětu?, 24.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer, ijá jsem majitelkou velké zahrady, ale na rozdíl od Vás trvalky zkracuji na zimu na 10-15cm, ale ne ty které kvetou na podzim ato jsou právě všechny druhy chryzantén.Mám svůj trvalkový záhon v sekci Trvalky-stále kvetoucí záhon a mohu... celý příspěvek >
Hnojení květin, zeleniny a ovoce, kdy a jak, 22.9.2009
Dobrý večer, máte uplnou pravdu ale myslím, že to platí hlavně o zelenině, okopaninách a pod. ale plísně, padlí,houbové choroby avše ostatní mají kytky stromy růže prostě všechno, amyslím,že letos je to hrůza.Někde jsem četla, že se choroby šíří... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika