Příspěvky uživatele - babima

Hnojení květin, zeleniny a ovoce, kdy a jak, 21.9.2009
Dobrý večer, také se připojím k diskuzi a popíšu jak hnojím já.Zeleninové záhony, na podzim zarývám kravský hnůj pokud nemám tak kompost, ke květinám dávám cererit ke každé rostlince neboť je mám vkůře, k růžím hnůj nebo kompost, na lilie pohodím... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 20.9.2009
Uvádí se 60-80 cm.
Mrkev zavařování, 19.9.2009
Paní Květo, dejte do slaného nálevu na špičku nože kys. citr. a vytáhněte na 100c° 20min mrkev předvařte ale zavařujte jen jednou.Tu kyselinu myslím do každé skleničky.Zdraví Marie doufám že se to povede, já mrkev nezavařuji, ale moje maminka to... celý příspěvek >
Hnojit při výsadbě?, 17.9.2009
Zdravím Vás každý má jiný názor já vysazené a přesazené rostliny zásadně nehnojím taky sázím i přesazuji a budu hnojit až na jaře.Marie
Hnojit na jaro nebo na podzim, 17.9.2009
Zdravím Vás já hnojím na podzim i na jaře vše co mě roste na zahradě cereritem kromě azalek, vřesů, rododendronů,tam přidávám rašelinu.
Chvojí x netkaná textilie, 16.9.2009
Dobrý večer tak já nejprve přihrnu kompost nebo vyzrálý kravský hnůj a pak přikryji chvojím.Pokud chvojí nemám jen přihrnu.Marie
Mulčování kůrou a cibuloviny, 16.9.2009
Zdravím Míšu i Vás Regino Míša má úplně pravdu já mám pod mulčem vše trvalkový záhon, traviny,jehličnany, i cibuloviny nenínic lepšího než štěpky, vše co jde ze zahrady jde zpátky.Regino někdy je vidět u potoků jak nějaké firmy drtí větve zkuste se... celý příspěvek >
Lilie - přesazení, 16.9.2009
Děkuji za odpoěď už jsem je přesadila.Marie
Campanula zvonek nevěsta, 16.9.2009
    Micuko nádhera já ji mám taky i tu co kvete večer.Zdraví Marie
Šalvěj, která usychá, 15.9.2009
Zdravím micuko, já taky neznám ty názvy všech a latinsky už vůbec ne.Ano je to pampová tráva a já zakrývám tak že do pytlů dáme seno, nebo listí aobložím dokola a pak vemu folii a celou ji omotám ata folie musí přesazovat přes ty pytle a zavážu... celý příspěvek >
Šalvěj, která usychá, 14.9.2009 Obsahuje fotku
Zdravím micuko, do otvorů v netkané folii jsem sázela když jsem měla koupené hrnkované sazenice, udělala jsem otvor kulatý ne kříž. Velké sazenice i jehlčnany napřed zasadím a pak natahuji folii, vždy nechám okolo rostlinky místo aby se k ní dostala... celý příspěvek >
Šalvěj, která usychá, 13.9.2009
Omlouvám se napsala jsem levánduli měla tam být napsaná šalvěj.Ale na levanduli se taky chystám tento týden ji určitě zkusím přesadit.Asi by bylo lépe na jaře ale já to risknu.Marie
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 12.9.2009
Surfinky máte nádherné moje už chřadnou.Pokud jste začátečnice tak to je na jedničku s hvězdičkou.Zdraví Marie
Šalvěj, která usychá, 11.9.2009
Zdravím micuko, a děkuji za pochvalu to samé jsem udělala jako Vy ostříhala dnes už je krásně obrostlá, ale je mezi vřesovci už natěstnaná, tak bych ji ctěla přesadit, nebo ten vřesovec, ale přečetla jsem někde, že přesazení nesnáší ani levandule ani... celý příspěvek >
Trvalka v truhlíku, 10.9.2009
Dobrý večer, já si myslím, že barvínek, který je převislý by měl zimu vtruhlíku přežít, zrovna včera mě ho kamarádka přinesla ze zahrady v květináči vysázím si truhlík s vřesy a mezi dám barvínek.Zdraví Marie.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika