Příspěvky uživatele - babima

Begonie, 9.9.2009
Lotte máte moc krásné begonie tu prostřední nahoře mám taky.Jak ji přechovávate, nebo si ji řízkujete?DěkujiMarie
Lilie - přesazení, 9.9.2009
Zdravím Vás já bych se chtěla zeptat jak dlouho mohou být lilie na jednom místě.Děkuji Marie
Šalvěj, která usychá, 9.9.2009
Zdravím Vás já mám šalvěj pod textilií apod kůrou a neschne ani neuhnívá je to už velký keř potřebovala bych jej přesadit arozdělit na menší trsy poradí někdo? Děkuji Marie.
Campanula zvonek nevěsta, 8.9.2009
P.Berto máte nádhernou sundavilku i nevěstu.Já jsem sundavilku taky měla 3x a nikdy ji nepřezimovala, letos jsem řekla už nikdy, ale včervnu jsem v zahradnictví uviděla za 50kč tak jsem ji koupila, prodavačka mě řekla že ji pěstuje doma jako... celý příspěvek >
Kolik trvalek, 4.9.2009
Zdravím -zahradnici-začátečnici p. Lída Vám to přesně  popsala já jsem dávala 3-4 ks mám svůj záhon v sekci Trvalky -stále kvetoucí záhon.Je založen před 3r.Ale každý rok něco rozdám,přesadím,vylepším.ZdravíMarie
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 1.9.2009 Obsahuje fotku
P. Hanko 3Ocm je málo některé trvalky se rozrostou do šířky těch 30cm hned, to pak budete mít 1 trvalku za druhou, já bych dala nějaké druhy skalniček.Podívejte se na můj záhon š.3,5 m d 15m.Myslím si že širší by měl být, ale to je můj názor.Marie
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.9.2009
   P.Lenpel já mám na záhoně taky cibuloviny mám je označené kolíčkem, abych věděla kde co mám, taky jsem to měla popsané, ale časem se to smazalo.Srdíčka jsem dnes přesazovala tak nevím jaké budou na jaře ony přesazování nemají rády.Moc... celý příspěvek >
Čím vyhnojit záhon pro trvalky?, 31.8.2009 Obsahuje fotku
Zdravím Vás já mám trvalkový záhon založený 3roky zemina zahradní pohozený kompost vesměs všechno sazeno na podzim.Pohnojila jsem až další rok na jaře.Pořád ho protahuji a přesazuji.Přidávám foto.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2009
Pro hosta 143 205 já právě čtu jeho příspěvky a vím, že dovede pohanit ale i pochválit proto jsem si chtěla přečíst jeho názor.Pokud se ptáte na práci kolem zahrady tak od jara do podzimu ale i v zimě se musí třeba oklepávat sníh ze stromků.Většinou... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2009
   P.Lenpel hnojím 2x za rok a to cereritem 1x najaře a 1x na podzim a to ke každé kytce hodím trochu kuliček dnes jsem přesazovala a ty nebudu hnojit až na jaře.Pokud mohu poradit tak bych vaše kytičky nechala tak jak je máte a až budete... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.8.2009
Díky za pochvalu já taky pořád přesazuji to ani jinak nejde zrovna zítra se na to chystám, s tou kůrou asi máte pravdu jak říkám já mám těch 5cm, ale vždy zjara dosypu.Zdravím.
Hořcový stromek, 30.8.2009 Obsahuje fotku
P.Marie mám taky hořcový stromek pěstovala jsem jj ve velké nádobě, květů jsem se dočkala ale málo listy žloutly i když jsem hnojila a zalévala i 3x zaden.Tak letos jjsem jej zasadila do volné půdy hnojím 1x za 14 dní a zalévám ob den někdy ani to... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.8.2009
Zdravím Vás, ano mám kůru a pod ní textílii jinak bych musela okopávat trvalky kůru časem zakryjí, mám tam i cibuloviny ty zakryté nejsou jen takůra je pohozená jak odkvétají tak tam sadím letničky.Kůru doplňuji na jaře každý rok ona se časem... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.8.2009 Obsahuje fotku
Moc nádherné kytičky také se trochu pochlubím, byla bych ráda kdyby mě sdělil názor pan Karlos jsem přesvědčená že zahradám rozumí.Marie
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 28.8.2009 Obsahuje fotku
Ahoj Gabi teď už vím jak se ty fotky vkládají dobře jsi mě poradila tak zkusím ještě nějaké vložit, nádherné milionky, také mám Zuzanu ale svítí na ni sluníčko od rána až do 3h aje taková jak spálená i když ji zalévám 2-3 zaden. Ty ji máš nádhernou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika