Příspěvky uživatele - babima

Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
Dobrý večer, p Vysloužil vím, že jste vzdělaný člověk, ale musím reagovat, na začátek Vašeho příspěvku zahradničit bez chemie jde, ale ne pro výnos.Přece nebudu něco sadit co mě nedá užitek nebo potěšení, musím přece zasáhnout když se projeví nemoci,... celý příspěvek >
Kopretiny, 12.10.2009
Děkuji za odpověď takže si myslíte, že to bude nějaký druh chryzantény myslím si to taky.A co se týká seřezáváním tak já vesměs všechny trvalky, které kvetou brzy tak po odkvětu seřežu oni hezky obrazí ajá je nechám už tak ostatní seřezávám tak v... celý příspěvek >
Kopretiny, 11.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer ještě se vracím ke kopretinám tak mě rozkvetly na skalce snímek pořízen dnes, ale nevím zda to kopretiny jsou?Já je dostala jako kopretiny, ale myslím si, že to je nějaký druh chryzantény.Budu ráda když mi někdo napíše co to za kytičky... celý příspěvek >
Poznáte neznámou květinu?, 10.10.2009
Dobrý večer bohužel nevím jak se kytička jmenuje, ale schovejte ji na zimu, můžete zkusit i nařízkovat a určitě posbírejte semínka a na jaře vysejte a uvidíte co z toho vyjde.Určitě někdo poradí více.Zdraví Marie
Durman, 10.10.2009
Zdravím vás, ano je to durman, ale je to letnička, proto si jej musíte vypěstovat ze semínek.Jak květ odkvete tak zůstane takový plod jak ořech, ale není tvrdý, ale má ostny a vněm jsou semínka, musíte ho nejprve usušit, semínka vyndat a zasadit už v... celý příspěvek >
Ochrana trvalek na podzim, 9.10.2009
Zdravím prostě mi to nedá amusím se zase zapojit do diskuze jak jsem už psala, že souhlasím s konvalinkou tak souhlasím i s Vámi, ta reakce byla na mě když jsem napsala, že se dnes nedá bez chemie nic vypěstovat.Marie
Revitalizace lilií, 8.10.2009
Zdravím, určitě je přesaďte, tady na diskuzi jsem se ptala jak často se mají přesazovat lilie, a p.Karlos mě napsal, že co 3roky jinak se květy zmenšují a ubývá jich, myslím,že to je Váš případ.Marie
Ochrana trvalek na podzim, 8.10.2009
Zdravím konvalinko, to co píšete je uplná pravda, z části je to i můj případ, já sice tak velkou zahradu nemám, ale i ta moje stojí peníze i námahu, nestěžuji si, ráda na ní pracuji a ještě jsem radši když vidím jak vše krásně roste a prospívá a aby... celý příspěvek >
Ochrana trvalek na podzim, 7.10.2009
zdravím, bohužel je to tak, že teď bez chemie nic nevypěstujete ať je to zelenina, či kytky.Já si pamatuji, že rodiče nic nestříkali, měli jsme okurek, rajčat a.t.d.vše čisté.Taky tu chemii nemusím snažím se na zeleninu používat bio přípravky, ale... celý příspěvek >
Ochrana trvalek na podzim, 6.10.2009
Já stříkám 1x za měsíc začínám v květnu končím v říjnu co má padlí postříkám.Zdraví Marie
Ochrana trvalek na podzim, 5.10.2009
Dobrý večer, je to tak jak píše Josef je to padlí taky mě to postihlo asi ne tak jak Karolinu já už poučena z minulých let stříkám preventivně.Nejvíce je to na hvězdnicích, pořád byly pěkné a teď už začínají šednout.Budu muset ty přípravky měnit jak... celý příspěvek >
Co je to za pokojovou kytičku?, 4.10.2009
Ano je to pryšec.Marie
Nevite co je to za rostlinu?, 29.9.2009
Pane Jesefe máte pravdu.
Lečo, 28.9.2009
Dobrý večer Žanet děkuji Vám za názor na Elektrický zavařovací hrnec ještě jsem si ho nepořídila ale příští sezonu budu o něm vážně uvažovat, už jsem se i na něj ptala a prodavačka mě řekla že si mám počkat, že v zimě mají slevy až o 500kč.Teď stál... celý příspěvek >
Lečo, 28.9.2009
Pro hosta 187 114 Souhlasit nemusíte paprika se nemusí podusit když to vytáhnete na 100°C tak Vám paprika změkne, a stejně ještě dusím na cibulce a co se týká vody můžete ji slít ale já zahušťuji krupičkou.Já jenom napsala jak to dělám já ušetřím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika