Příspěvky uživatele - Lenpel

Škodná v zahradě - srnec, daněk, 18.6.2009
Mám podobnou zkušenost, před dvěma lety, mi srnec omlátil broskev rovnou pod okny ložnice- to bylo ráno probuzení když jsem otevřela okno,...A to mám doma myslivce. Vyrazila jsem do místní hospody pro radu jak stromek zachránit, ani zkušené rady jako... celý příspěvek >
Květy lilií, 18.6.2009
Taky mám ještě 5 druhů, pokvetou později. Až vám vykvetou taky se pochlubte ať se můžu pokochat.L.P.
Květy lilií, 17.6.2009 Obsahuje fotku
Pardon, nepřihlásila jsem se.Tak napravuji a vkládám fotečky.L.P.
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 17.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, já mám po někud větší trvalkový záhon, mám velkou zahradu a tak jsem se mohla rozmáchnout,...Záhon je zakládaný cca 6/2007. Dvě sezony jsem to taky řešila dosadbou letniček, letos už se mi skoro vůbec nevešly - trvalky se dost rozrostli.... celý příspěvek >
Jahodová pyramida?, 15.6.2009
Jako děti jsme měli pyramidu vytvořenou mím dědečkem. Byla z tlusčích prken, měla čtyři patra a spodní hrana byla myslím cca 1,5m s tím že vrchní patro bylo osazeno 4 sasenicemi - každá do rohu. střed pyramidy měl vydrenážovaný štěrkem - zem byla... celý příspěvek >
Rozarium anglickych ruzi, 4.6.2009
Dobrý den, Lili chci poděkovat za Váš odkaz na stránky německé pěstitelky. Jsou úžasný. Bohužel německy neumím, ale ty obrázky jsou fakt inspirace,...a nejen pro "růžaře". Já jsem na zahradě začala smíšeným záhonem cca 20mx5m, kde na zadní... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.4.2009
Dobrý den, díky za pochvalu. Dětský koutek jsme si dělali také svépomocí.Je to smrkové dřevo, přivezené z lesa. Hned čerstvé jsme ho oloupali - pak to už nejde. Skluzavku jsem posehnali v bazaru - původně byla součástí vybavení v pokojíčkách. Na zimu... celý příspěvek >
Jarní sříhání trav, 26.3.2009
Dobrý den, už jste ostříhali trávy, není brzy nebo naopak dlouho děkuji.L.P.
Vyvazování převislých stromů, 20.3.2009
Dobrý den, chápu to dobře, když si pořídím dejme tomu naroubovanou vrbu ve výšce 60cm a začnu jí vždy jednu větev vyvazovat a ostatní postupně ostříhám, časem mi vznikne třeba 2m kmen, kde budou zacelené řezné rány? Děkuji za odpověď jsem... celý příspěvek >
rododendron, 17.3.2009
Pro paní Ollinu: Dobrý den, teda to je nádhera, nevěřila bych tomu že takhle krásně obrostou,...Já bych se teda bála, že o ně přijdu, ale jak je vydět tak to jde. Je to krása,...Lenpel
mulčování kůrou a cibuloviny, 9.3.2009
Já mám zaplachtovanou terasu - val u ní a mám tam dané drobné cibuloviny, aby tam něco kvetlo. Mám plachtu klasicky rozřízlou do kříže tak když sazím dřeviny a potom přikryté kůrou.Mám tam takhle skalkové kosatečky, hyacinty, ocůny. Na podzim jsem... celý příspěvek >
co to je za květinu, 19.2.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, pro p. Helenu:mám tu samou kytičku, ale s oranžovými květy. L.P.
Kvalita sememn dýní, 14.2.2009
Dobrý den, víte někdo, zda sememna z velkých dýní např.Goliáš, která mám sebraná z loni vypěstované dýně jsou stejně kvalitní jako ta kupovaná? Naroste stejná rostlina? Děkuji L.P.
Záhon z anglických růží, 10.2.2009
Myslela jsem netkanou textílii a kůru na ní. U kmínu růží to mám více rozříznuté, aby se s tím dalo manipulovat, přikopčit, přihnojit,...Mám totiž pozemek 2000m a ten byl před 2roky zcela holý, jen tráva. A tak si ho postupně osazujeme a snažíme se... celý příspěvek >
Záhon z anglických růží, 10.2.2009
Děkuji všem za cenné rady. Dívala jsem se na doporučené odrůdy, Mary rose by šla možná i Winchester, ale Graham Thomas a Crown Princess Margarete by nešly barvou. Koupila jsem si odstíny růžové a vínové - že by to mohlo působit zajímavým dojmem. A ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika