Příspěvky uživatele - Lenpel

Záhon z anglických růží, 9.2.2009
Dobrý den, čím více si pročítám Vaše příspěvky o angličankách, tím více jsem na pochybách zda jsem udělala dobře. Posuďte sami: Loni jsem propadla prvním angličankám a na podzim mi dorazila první zásilka od Pelců. Objednala jsem si tři: Tha Dark... celý příspěvek >
nedozrálá rajčata - co teď?, 2.2.2009
Dobrý den, též přidám zkušenost,... Loni jsem pěstovala rajčata prvním rokem - zatím pouze v "kýblích".Měla jsem cca 4 odrůdy vždy po 2 sazenicích. Bejbíno, Tornádo,Žluté hruštičky, Start.Vzhledem k tomu že bydlíme v zakletém místě - vždy... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 30.10.2008
Dobrý den, paní Magdaleno nebylo by foto dřevitých pivoňí?Mám obavy že ta má fakt umřela,...tak na jaře to zkusím znovu.díky. Lenpel
Kdy vysadit ozdobný keř - komule Davidova?, 29.10.2008
Zdravím já bych to teda riskla a pořádně přihrnula.Komole se stejně na jaře sříhá zpětným řezem cca na 20cm, aby byla pěkně kompaktní. Já jí mám dva roky a pokaždé pěkně obrazí. A to jí mám v těžké jílovité tudíž i dost vlhké půdě a problém není nad... celý příspěvek >
Lilie - zná někdo druh, 29.10.2008
Díky všem za příspěvky. Lenpel
Mirabilis - hlíza, 23.10.2008
Dobrý den, píšete že se pěstuje jako jiřiny? To znamená že se sází na jaře a ne na podzim? Vymrzla by? Předem děkuji za radu. Lenpel
Štírovník, 22.10.2008
Dobrý den, tak k tomu pokusu přezimování: Štírovník jsem přesadila ze závěsu do květníku dala jsem k němu tyčku a vyvázala směrem nahoru. Má asi tak 1m. Vyděla jsem to takhle pěstovaný na jaře na Hobby v ČB a vypadalo to úžasně. Zatím ho... celý příspěvek >
Štírovník, 20.10.2008
Dobrý den, je to také Lotos. Tuto balkonku mám již druhým rokem v květníku na terase na západ. Vydrží i dost velký upal. Není mrazuvzdorná. Vždy si vypěstiji zmladky. Letos poprve zkouším přechovat celou rostlinu. Prý to jde. Dělá krásné... celý příspěvek >
Maliny a ostružiny, 15.10.2008
Dobrý den, pane Vysloužil prosím o radu. Jsem začínající zahrádkář. Maliny jsem sazela loni na podzim. Letos část prutů - jedna odrůda plodí ještě teď. Předpokládám že to je teda remontní tzn. 2x plodící a bude plodit normálně příští rok? A co s... celý příspěvek >
Moření cibulí mečíků, 23.9.2008
Paní Danielo, mohla byste to namoření nějak specifikovat? V jakém poměru udělat roztok a jak dlouho cibule v roztoku ponechat? Děkuji Lenka a ještě jeden dotaz některé cibule které jsem zakoupila na jaře vůbec nevykvetly. Všechny stejně zasazeny.... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 3.9.2008
Zdravim, moc pěkné. Mrkla jsem i na vaše dekorace. Je to moje krevní skupina hezké nápady.L.P.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.9.2008
Michaelo tak teda nevím,...ale pokud je třeba listnatý živý plot již vzrostlý a dobře střihaný, tak si myslím že těžko se vítr bude rozdrážet o jednotlivé větvičky. Myslím, že by se dalo polemizovat. S těmi plody na zeravech to taky nevidím tak... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.9.2008
Lenpel: Pane Chalupáři, nic nebylo myšleno proti Vašemu názoru.Naopak jak jste napsal přesně jste to zhodnotil - větrolamy. Paní Daniela se jistě přehlédla a reakce byla na příspěvek před Váma od nějakého ANONYMA. Pokud někdo kritizuje musí být taky... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.9.2008
Dobrý den, díky za podporu.Přesně jste to vystihl. Je to severní strana dlouhá 70m a pak jen pole a louky a v budoucnu opravdu žádný soused nás nečeká. Tak přesně tak budou to větrolamy. Navíc bydlíme 500m nad mořem a zeravy jsou vypěstovaný... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.9.2008
Milý pane, děkuji za pochvalu, ty Tuji už tak asi patří k české krajině,...L.P.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika