Příspěvky uživatele - Matušková

Kdy začíná kvést sléz prérijní?, 19.5.2010
Mám sléz prérijní v záhonku a kvete každým rokem, ale až později, zatím mi jen roste, na květ se ještě nechystá, tak vyčkejte, vždyť je vlastně ještě jaro.
Zaplevelení růže svraskalé, 19.5.2010
Pro letošek Vám neporadím, ale na jaře je vhodné rozsypat Caroson, jsou to granulky, ty nedovolují plevelu růst, ale aplikuje se před rašením rostlin, tedy únor - duben, záleží, jak kde sleze sníh. Je úplně super pod růže, ostružiny, angrešty,...sypu... celý příspěvek >
Narcis s květy bledule?, 19.5.2010
V tomhle já neporadím, v naší rodině vše necháváme v zemi, i babička, já...  Tulipány ale kvetou každý druhý rok, bylo by lepší je vyrývat, ale nemám možnost dobrého uskladnění, tak to nechávám na přírodě.
Škůdce na modřínu, 19.5.2010
Každý rok používám Sumition Super - koncentrace 0,1% / 2x postřik po 14dnech/, je to účinné. O víkendu jsem je tam zase taky objevila, tak se pustím do likvidace.
Kruštík - množení, 19.5.2010
Moc díky všem
Narcis s květy bledule?, 19.5.2010 Obsahuje fotku
Přikládám snímeček posledních rostlinek, co ještě neodkvetly, resp.ještě byly pěkné natolik, že je manžel neposekal.
Kruštík - množení, 18.5.2010 Obsahuje fotku
Měl by to být opravdu kruštík širokolistý, tedy podle vyhledání v knize.
Kruštík - množení, 17.5.2010
Na zahradě mi roste kruštík, ale nějak se nechce rozrůstat, nemá náhodou někdo zkušenost s jeho množením? Zda nějak vypiplat ze semínek nebo oddenkem? Ale zase abych si to nezlikvidovala.
Roundup a cypřiš, 17.5.2010
Při Vámi popisovaném postupu by nemělo dojít k zasažení stromků, pokud tedy nefoukal vítr. Mně se povedlo nechtěně zasáhnout thujku při likvidaci kopřiv, větev zašla, ale stromek je jinak v pořádku.
Ćím dezinfikovat rybníček, 17.5.2010
A co zkusit malach.zeleň? Ta by rybám taky neměla ublížit. Já ji nakonec použila, když jsem měla plíseň na mladých rybkách, některé tedy nevydržely, ale u dalších nakonec zmizela.
Sakura - poranění kmene?, 16.5.2010
To jsem ráda, že se to samo časem zacelí, nerada do stromků nějak zasahuji, tedy na kmeni, větvičky stříhat problém nemám. Moc díky.
Sakura - poranění kmene?, 15.5.2010 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc, zakoupila jsem si sakuru, ale musela jsem si ji nechat přes známé, protože měla přes 2,5m. Nyní, po předání, jsem zjistila, že má na kmeni prasklinu, která se již částečně zavaluje, ale nad ní opět praská pletivo a je to tam... celý příspěvek >
Katalpa - olistění?, 11.5.2010
Tak hlásím probouzení katalpy v mraz.kotlině. Na podzim vysazené 3 katalpy /cca 80cm vysoké/ už začínají nalévat pupeny. Katalpa, kterou mám 3roky a loni narostly výhony do 1,8m, je živá, ale zatím ještě spí.
Cypřišovec leylandův - proschnutí po první zimě, 11.5.2010
Dávám za pravdu panu Josefovi. My sí tímto prošly, když tento druh začínal... hit - super přírustky, hustý živý plot už za 3 roky... Jeli jsme si pro ně od Plzně až do Olomouce, vzali 120ks, pak ještě znova dalších 50ks a po zimě nám z toho... celý příspěvek >
Blahočet stepilý, 7.5.2010
Zdravím, tak já hlásím neúspěch, araukarijka mi celá zhnědla, stonky větví jsou ještě zelené. Je to můj poslední pokus s jejím pěstováním venku, pak už jedině jako přenosnou rostlinu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika