Příspěvky uživatele - 228.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 17.12.2015
Rád bych věděl proč plody padají. Nikde jsem zatím nenašel vysvětlení, pokud vůbec je. Jsou někde dostupné informace? Lze proti tomu něco dělat?
Ranné rajče, 16.12.2015
от всходов до созревания Dokáže někdo na 100% dobře přeložit? Může to být od klíčení do zrání?
Ranné rajče, 8.12.2015
Pěstuji hlavně velikost cherry. Nepozoruji, že by menší zrály dříve. Vybírání raných odrůd se mi osvědčilo u melounů, tak předpokládám, že to podobně zafunguje i u rajčat. Stupické určitě vyzkouším, mám čerstvě objednané nějaké ruské... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 4.4.2015
Ještě není pořádně sezona. I na melounovým webu zatím chcípnul pes. Tady to žije podstatně víc. Já budu asi příští týden vysazovat pod igelit na finální místa. Běžně to v dubnu dělám.První sklizeň bývá koncem června. Horší je to s přípravou... celý příspěvek >
Melouny 2014, 29.6.2014 Obsahuje fotku
První letošní sklizeň. Prasklina nebyla vidět, byla dole. Nakvašený naštěstí nebyl, takže mimo malého kousku kolem praskliny zkomzumován. Mohl být trochu sladší. Odrůda Porcionyj, hmotnost 2,2 Kg (což je u této odrůdy nadprůměr)
Melouny 2014, 28.6.2014
Jejda, malá chyba. První sklizeň zítra 29.6. Chci, aby rodina ochutnávala v plné sestavě.
Melouny 2014, 28.6.2014
Sledujte rozdíl Fíkolistá - Sprinter. Zajímá mě Váš názor po porovnání výsledku. Toto je moje snažení. Plod ze 37 sec bude zítra 28.6. sklizen.
Melounoviště 2013, 5.3.2014
Dotaz na Pepu. Kolik rostlin potřebujete na vypěstování uváděného množství plodů? Jaké odrůdy doporučujete? Pěstujete venku nebo ve skleníku?
Melounoviště 2013, 5.3.2014
Záleží na výskytu chorob v daném roce. To může být u neroubovaných velký průšvih.
Melounoviště 2013, 4.3.2014
to nic nemění na tom, že roubované rostliny jsou lepší téměř ve všech ohledech.Špičkové podmínky pro pěstování, jak je popisujete má minimum pěstitelů.
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 10.2.2014
Pokusil jsem se vytvořit " lepší skleník", v kterém nic nezmrzne. Rozhodoval jsem mezi izolačním dvojsklem a vícevrstvím polykarbonátem. Propustnost světla - lepší je sklo, cena při stejné tepelné izolaci - sklo je levnější, životnost - vítězí opět... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 18.6.2013
Nečetlj sem tady všechno, takže nevím, jestli to už někdo neprobíral. Kroucení listů může být způsobeno také přehnojením,  určitě to zná každý, kdo si hrál s hydroponií. Zemina z kompostu - velice pravděpodobné.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 15.6.2013
Ještě počkám. co dokážou letos použité podnože. Pokud nepředvedou něco "navíc", taky toho případně nechám.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 15.6.2013 Obsahuje fotku
Možná už vím, k čemu jsou roubované rostliny pro moje pěstování vhodné. Je to pěstování v nádobách ve skleníku a při vhodném počasí přemístění ven. (už zrajou!)
Jak se dělají hybridní rajčata, 10.6.2013
Já bych to nazval "křížení rajčat". Šlechtění hybridů - pod tím si představuji něco jiného.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika