Příspěvky uživatele - 228.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 11.3.2013 Obsahuje fotku
Přidám svůj názor na předpěstování paprik a další zeleniny. Prvořadé je světlo. Následným produktem světelného zdroje je i teplo. Přikládám foto rostlin pěstovaných výhradně pod výbojkou.
Odrůda melounu do chladnější polohy, 9.3.2013
Pokud jste začátečník, tak se do toho dejte ihned i pro venkovní pěstování. A vysévejte průběžně, třeba po týdnu. Když budou rostliny akorát, naroubujete je. Budete mít dost času případný neúspěch napravit. Nakonec si vyberete ty nej rostliny a... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 9.3.2013
Ta pani na videu se s tím moc nepatlá. Takto silné rostliny ještě nemám, vyzkoušet to nemůžu. Metoda seříznutí zvětšuje plochu srůstu, zejména při roubování to může omezit dočasné uvadnutí. Je možné. že takto silné rostliny už budou odolnější proti... celý příspěvek >
Tykev Fikolista, 7.3.2013
Sprinter je určen i pro melouny. Mohu potvrdit, že je OK.
Tykev Fikolista, 6.3.2013
Ostatní mohou mít jiné zkušenosti. Fíkolistou pod melouny nikdy! To byla moje největší chyba při pěstování melounů.
Roubování melounů a okurek 2012, 4.3.2013
Od Sema se dají koupit dva druhy klipsů. Červené jsou OK, věčné. Bílé nebrat. 
Odrůda melounu do chladnější polohy, 2.3.2013
Co se stane, když nejsou roubované? Chytnou houbovou chorobu a zdechnou. (většinou už s velkými nezralými plody)  Roubované jsou proti chorobám odolnější a mají podstatně větší výnosy.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 2.3.2013
Stačilo krátké hledání. Rostliny v noci produkují oxid uhličitý. Takže to větrání je z důvodu opačného.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 28.2.2013
Tak to nevím. Loni jsem dal naroubované rostliny do perlitu a přikryl PET flaškou. Žádné zatemňování jsem nedělal. Úspěšnost byla 100%. Za světla rostliny produkují kyslík. V noci dělají něco jiného, říkalo se, že nemají být v ložnici. Co to je,... celý příspěvek >
Odrůda melounu do chladnější polohy, 28.2.2013
Ještě doplním pár zkušeností. Velikost plodů není problém nad 10Kg. To není o počasí a nadmořské výšce. Rozhoduje odrůda. Čím menší jsou plody, tím rychleji zrajou. Ideální je mít odrůdu, která dává 3 až 5 Kg plody. Crimson Sweet bych... celý příspěvek >
Odrůda melounu do chladnější polohy, 27.2.2013
Já pěstuju v 500 m nm. Ze severní strany kopců sem ráno klesá chladný vzduch. Většinu rostlin mám ve foliovníku a sklizeň počítám na metráky. Ekonomika mě nezajímá, dělám to pro radost. A to je ten nejdůležitější předpoklad úspěchu.
Odrůda melounu do chladnější polohy, 27.2.2013
Chce to trochu číst a věnovat tomu nějaký čas navíc.K tomu trochu igelitu a záhon na sluníčku. Pod folií je nutné nahradit včeličky. Až přijde jaro, je třeba mít už pořádné sazenice. Nevěřte pochybovačům, pokud meloun někam zasadili a dál si ho... celý příspěvek >
Odrůda melounu do chladnější polohy, 26.2.2013
Záleží na chuti pěstovat a dát tomu něco víc. Rozhodně to jde. Odrůdy do chladu, takové nejsou. Jsou ovšem odrůdy s krátkou vegetační dobou, které dozrát stihnou. Pokud se rostliny na jaře a při horším počasí přikrejou, výsledky budou. Co... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 18.2.2013 Obsahuje fotku
Takto letos připravuji melouny pro pěstování v hydroponii. Očekávám velmi časnou sklizeň prvních plodů. Proto to dělám. Hydro rostok je Jungle in da box.
Pomáhá lunární kalendář?, 8.2.2013
Pokud Vás to opravdu zajímá, našel jsem třeba toto - Jak ovlivňují měsíční fáze klíčení kaktusových výsevů
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika