Příspěvky uživatele - 228.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 6.2.2013
Ví někdo, jaké PH je pro rajčata ideální? Tato informace je pro úspěšné pěstování v roztoku velmi důležitá.
Rychlení keříčkových rajčat, 5.2.2013
Největším nepřítelem časného pěstování je v první řadě nedostatek světla. Můžete zateplovat jak chcete, dokud je den krátký, nic pořádně neroste. Je třeba svítit a při slunečném dni rostlinu nosit do skleníku nejlépe ve finální nádobě.
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 5.2.2013
Pokud jde o chuť, nemějte obavy. Hydroponické rajče chutná stejně jako pěstované v zemi. Když není Slunce, platí to také, jsou bez chuti. Ještě malé zamyšlení nad aeroponií. Po loňských pokusech už ji dělat nebudu. Jsou fora, kdy se řeší i... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 5.2.2013
Pokud tomu dobře rozumím, tak je BioSevia jednosložková. Namíchané to je pro pěstování státem netolerovaných zahrádek. Pro pěstování rajčat je třeba mít možnost složení hnojiva upravovat.  Já jsem před 2 lety koupil české hnojivo Jungle... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 4.2.2013
Tohle téma mě taky zajímá. Nejdřív by se mělo odpovědět na otázku proč hydroponie, kdyz to jde v zemi? Možná odpověď je ze zvědavosti, případně k dosažení brzké sklizně, balkonové pěstování a podobně.. Vlastní hydroponické rajče jsem už měl.... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 2.2.2013
Vzhledem k tomu, že stejná semena za stejných podmínek klíčí pokaždé jinak, něco na to vliv má. Měsíc může být příčina
Aeroponické pěstování, 30.1.2013
Od jakého výrobce?
Aeroponické pěstování, 29.1.2013
A čím hnojíte?
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 29.1.2013
Ještě jedna podstatná věc ke svícení. Pokud někdo vytápí byt elektricky, má svícení zjednodušené. Příklad - je v místnosti přímotop o výkonu 1000W. Když ho nahradím třeba 1000W halogenem, veškerý spotřebovaný proud se přemění opět na teplo a vedlejší... celý příspěvek >
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 29.1.2013
Kolik jste ochoten denně prosvítit elektřiny? Pokud není problém "pětikačka", můžete jít klidně nad 60W. 150Kč za měsíc považuji osobně za přijatelné. Ve skutečnosti je to méně, protože brzo vykoukne Slunce. Potom světlo vypínám a přes den využívám... celý příspěvek >
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 29.1.2013
Ty světla, co má objednané Mirek, jsou podle mých zkušeností moc slabá. 3W je žalostně málo. Já mám LED 20W, což má být přibližně jako 70W sodík (vhodné na plochu 30x30cm). Pod sodíkovou výbojkou mi předpěstování melounů šlo o hodně lépe. Přesto mě... celý příspěvek >
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 28.1.2013
Na žárovku zapomeňte. Pro malé prostory vyhoví klasické úsporky. Nejvýkonější světla jsou výbojky, včetně těch z veřejného osvětlení. LEDky jsou o vysoké ceně.
Aeroponické pěstování, 28.1.2013
Předloni jsem pěstoval klasickou hydroponií meloun, loni jsem to zkusil aeroponií. Rostliny vždy ve foliovníku. Hydroponie vyhrála! Aeroponie drahá rozhodně není. Problém je ovšem ve vhodném čerpadle. Drahé a výkoné se seženou snadno. Podle mě je... celý příspěvek >
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 28.1.2013
Vzhledem k nedostatku denního světla to asi moc neporoste. Je třeba svítit!!!  Svítí někdo?
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 28.1.2013
Je rozhodnuto! Letos to ještě vyzkouším, objednal jsem podnož Big power F1 a k tomu ještě balení MIX odrůd. Vyjde to levněji než 100ks od Sema. Buď se výhody ukážou nebo končím. Podstatné je, že mě to stále baví.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika