Příspěvky uživatele - 228.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 11.1.2013
Fortoma by měla být vzrůstnější (Velmi vzrůstná, vitální podnož pro rajčata). V loňském roce použitá podnož J3B strong moc nerostla. Jednu podnož jsem nechal růst bez roubování a byla to bida. Dokonce jsem ochutnal i plody. Dají se sehnat i jiné... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 10.1.2013
Fortoma F1, tuhle podnož letos otestuji
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 1.1.2013
Před novou sezonou bych se dotázal Mirka. Budete letos opět roubovat? Já budu zkoušet nějakou vzrůstnější podnož.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 13.8.2012
Z hlavy to nevím.Když jsem objednával, mělo Semo jen jednu odrůdu v nabídce. Pak se sotiment rozšířil. Když si vzpomenu, kouknu na obal.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 13.8.2012
Zasadil jsem na zkoušku jednu podnož. Tato rostlina je podstatně menší než ty ostatní. Plodů taky málo. Očekával jsem něco hodně vzrůstného. Teď už jen životnost může překvapit
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 12.8.2012
Po delší době připojuji další poznatek. Na rajčatech se ukázala plíseň včetně těch roubovaných. Zatím nepozoruji žádné výhody roubování. Do teď jsem ještě nestříkal.
Melounoviště 2012, 2.8.2012
Nemám velké zkušenosti. Lajko to ale určitě není.
Melounoviště 2012, 31.7.2012
Náchylnost Granatu k chorobám mohu potvrdit. Z tohoto důvodu Granat již nepěstuji. 
Melounoviště 2012, 28.6.2012
Příčin může být více.  Neopylení, horko, nevhodná zálivka a podobně. Nezbývá než čekat a rostliny ošetřovat zkusmo každou jinak.
Melounoviště 2012, 10.6.2012
Někdy i hromady pylu na květu k opylení nepomůžou. Chtěl bych znát všechna tajemství úspěšného opylování... Momentálně mám chuť vyzkoušet, jak dobří opylovači jsou mravenci. Ve foliovníku jsou na květech všude a loni na konci léta někdo opyloval... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 10.6.2012
Mirku, jak jste na tom momentálně s opylováním pod střechou? Loni jsem touto dobou opyloval třeba i 10 květů denně. Ted jsem rád za jeden. Celkem mám jistých pouze 6 plodů (velikost pomeranče a větší). Chtěl jsem být dle plánu podstatně... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 31.5.2012
Rajčata dávám už jenom ven, proto nemůžu přidat svoje zkušenosti. Venku nejsou dlouho, moc ještě nerostou - ani tady nemůžu hodnotit.
Melounoviště 2012, 30.5.2012
Pokud rostlina byla zaštípnuta, došlo k tomu někdy v březnu v květináči. Šlo o zmenšení rostliny z prostorových důvodů. Nic jiného v plánu nebylo. Jde o jednu z prvních letošních rostlin roubovaných spíše z nedočkavosti. Takto se mi větví většina... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 21.5.2012 Obsahuje fotku
Moje poslední letošní roubování. Teď uvidíme, jak porostou.
Melounoviště 2012, 21.5.2012 Obsahuje fotku
Několik fotek z mého snažení.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika