Příspěvky uživatele - 234.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prořezání staré jabloně, 18.2.2018
Baumannova reneta - ako ju videli starí pomológovia. IH
Prořezání staré jabloně, 18.2.2018 Obsahuje fotku
Pán Hasman: 1. Na A2 mám Topaz - rastie "primerane", teda pomerne bujne, ale nie príliš, čo je dané aj samotnou odrodou. Teraz som ešte zasadil Matkino na A2. Na MM111 mám Heliodor, 7-ročný štvrťkmeň je vysoký asi 4metre, príjemne som prekvapený... celý příspěvek >
Aké odrody jabloní?, 7.2.2018
Niektoré odrody jabloní a ich pôvod (rodičovské odrody) - viď foto. V zozname sú staršie i novšie sorty, možno to niekomu pomôže v rýchlom zorientovaní sa. IH
Topstar plus, 12.11.2017
Stále platí, že nejchutnější je Hanita, Gabrovská a hlavně Domácí švestky. Ešte by som to doplnil o Čačanskú rodnú.     Jano
Jeanne d\' Arc, 17.10.2017
Ďakujem Vám pán Polehla za odpoveď, prajem veľa pestovateľských úspechov na vašej krásnej záhrade.     Jano
Admirál, Sirius, Meteor, 18.6.2016
U mňa Admiral horkou pehovitosťou netrpí (čo neznamená że inde to tak byť nemôže). Dokladom sú fotky v mojom príspevku z 3.6.2016 na vlákne Topaz neprekonaný - je na nich Admiral zo začiatku júna. Pestujem jablone desiatky rokov, ale nikdy som... celý příspěvek >
Plody nektarinky praskají a hnijou, 14.10.2015
Zdravím pestovateľov nektariniek, ako sa vám darí tieto pekné plody pestovať? Sú náročnejšie na pestovanie ako broskyne? Jano
Povidla - overené recepty a odolné odrody sliviek, 14.10.2015
Z uvedených odrod je vhodná na lekvár iba Gabrovská.Dá sa uvariť aj z Katinky ale tá je na lekvar málo sladká a museli by ste dosládzať cukrom čo už nie je ono. Jano
Tophit, 14.10.2015
Ako sa vydaril TOPHIT pánovi Milanovi z Trnavy? Jano
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 14.10.2015
Bude stačiť ale nedávajte ten Stanley ďaleko od tých Gabrovských.Maximálne do 30 metrov.Cudzoopelivé slivky sú náročné na dobré opelenie.U cudzoopelivých marhúľ s tým taký problém nebýva tam stačí aj vzdialenosť 100 metrov.Stanley mám. Jano
Meruňka Tsunami, 12.6.2015
Dobrý deň,ako je táto odroda marhule odolná voči mrazu v kvete? Ďakujem
Orangered, 2.4.2015
Ako je na tom Orangered s odolnosťou kvetných pupeňov a kvetov na mráz? Ďakujem
Sangue di drago, 21.12.2014
Čínska slivka od Starkla.Máte ju niekto?Ako chutí?
Děkanka robertova, 21.11.2014
Práve som kupila zimnú hrušku Comice v Čaklove.Tak neviem.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika