Příspěvky uživatele - 78.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trojnohý teleskopický žebřík na ovoce, 1.6.2018
Nee, z těch 3 fotek o příspěvek výše se jedná o "trojnožku" dle první fotografie. Ale byl kovový / odhadem cca 1" ocelové trubky/ Až tak těžký nebyl a jen se přenesl od stromu k dalšímu. Dole byly špice a takový talířek, který zabránil velkému... celý příspěvek >
Strunová sekačka stále řeže strunu, 30.5.2018
Zkuste pochopit jak hlava funguje- cívka se strunou je pružinou tlačena do zarážek, které neumožní pootočení cívky se strunou. Teprve poté co je zatlačena klepnutím o zem dovntř dojde k uvolnění aretace cívky a struna se odstředivou silou vysune z... celý příspěvek >
Kotouč z přímočaré pily do křovinořezu, 26.5.2018
Okomentovat něčí smrt- dobře mu tak- to chce dost silný žaludek. Co jsem slyšel, tak to byl velice opatrný člověk a přesto se stala tato nehody. IvanHorseman
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 25.5.2018
Děkuji, sice jste mi potvrdil špatnou skutečnost, ale aspoň znám realitu. Daj s ety potvory nějak likvidovat, nebo alespoň zredukoval pokud jsou pod zemí? IvanHorseman
Kotouč z přímočaré pily do křovinořezu, 25.5.2018
Tak já bohužel musím potvrdit, že vím o smrtelném úrazu kouskem ocelové špony z klínu, která perforovala tepnu a dotyčný vykrvácel. IvanHorseman
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 21.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, objevil jsem na jedné hrušni- cca 6 roků staré- jakoby nahnilé plůdky. Jedná se o plodomorku? Děkuji IvanHorseman
GTM GTC 36, 12.5.2018
Co se týče ohřátí, tak jsem přišel na to, že karburátor má dvě klapky. Jedna ovládaná páčkou plynu, druhá, která je ovládána páčkou sytiče. Startuji se sytičem a jak motor škytne, tak sytič vyřadím. Po nastartování, pokud se přidá plyn, tak... celý příspěvek >
GTM GTC 36, 12.5.2018
Trochu doladit to šlo, ale žádný zázrak nečekejte. Co já mám zkušenost, tak ji to nechce nechat spadnout otáčky a roztáčet ji z volnoběhu, ostrý řetěz a to na co je určená si odpracuje. Na šroubky karburátoru jsem v Bau koupil mosaznou trubičku a do... celý příspěvek >
Mála aku pila na prořez ve výškách?, 11.5.2018
Tak jsem také ze zvědavosti nakoukl a nakonec jsem se proklikal na aku pilu od Makity. Synátora jsem před cca rokem obdaroval elektrickou Makitou s motorem v ose pily a zpětná vazba byla více než pozitivní. Já jen co jsem jí před předáním prohlížel,... celý příspěvek >
Sekačka Raser - motor Briggs & Stratton začala kouřit, 2.5.2018
Olej protekl nad ventily, netěsné kroužky, netěsné gufero ventilu, netěsné těsnění hlavy. To jsou podle mne možnosti kouření motoru. Motor ještě zakouří při startu na systič. Ale u Vás je to po nějaké době. IvanHorseman
Roubování - vhodný termín?, 27.3.2018
Děkuji za reakce. - rouby mám od ledna a jsou zabalené v potravinářské folii. Dal jsem je do pytle od ganulí, k nim trochu sněhu a dal jsem je do kamené maštálky, kde je kolem 3°C / nyní možná trochu více/. - třešeň budu asi roubovat na... celý příspěvek >
Roubování - vhodný termín?, 26.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších zdali je na stromy - třešeň a hruška- viz foto - které jsou v tomto stadiu rašení ještě roubovat. Děkuji
Trojnohý teleskopický žebřík na ovoce, 23.3.2018
Před nějakými 20 roky jsem trhal jablka v SudTyrol a tam tyto žebříky používají. My měli kovové s velmi širokou základnou a jednou opěrnou nohou a byly velmi bezpečné- aspoň tak se mi to tenkrát jevilo. Dnes s plus 20 roky a plus více kily by to... celý příspěvek >
Ladění motoru křovinořezu, 19.3.2018
U více strojů novější konstrukce vidím tento neduh- hlavně u ne zcela zahřátého motoru. Domnívám se, že výrobci při snaze dosáhnout úspor spotřeby a splnění exhalačních limitů jdou na hranu sežízení či návrhu karburátoru a pak chudší směs trochu v... celý příspěvek >
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 19.3.2018
Mám ALKO 1020 Comfort - snad sjem nepopletl název, max rychlost mám změřenu GPS kolem 10 km/hod. I jsem asi před rokem kontroloval otáčky a na prázdno byly 3200 a při zátěži klesly na cca 2900 až 3000 ot/min. Po silnici jedu plný plyn a plná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika