Příspěvky uživatele - 78.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přikrývání stromků, 26.2.2018
Ono- já v tom přihrnování vidím nejdůležitější bod 3 - zacvičit si a doufat, že jsem pro stromky udělal něco co jim neublíží a snad pomůže. IvanHorseman
Přikrývání stromků, 26.2.2018
Dobrý den, jsme ze stejného regionu/kraje- já měl dnes ráno -15°C, ale to je k minus 30 ještě dost daleko.A beru - Byňov jsou již Novohradské Hory. IvanHorseman
Přikrývání stromků, 26.2.2018
Na Nově v sobotu říkali, že teploty padnou až k minus 30°C. To už je skoro na žalobu pro šíření poplašné zprávy, protože ve většině regionů se pohybovala kolem -10 až -15°C. Ale těch MÍNUS TŘICET zní prostě lépe. Já osobně jsem přihrnul ke... celý příspěvek >
Jiskření z lišty motorové pily, 23.2.2018
A co tomu vlastně bylo? Bylo by slušností alespoň lidem snažícím se pomoci, někdy více někdy hůře, co ve finále bylo problémem, aby měli zpětnou vazbu. IvanHorseman
Rucna pilka, 5.2.2018
Já mám dvě skládací Fiskarsky- menší a větší. Ano cena... kousek želízka a plastová rukojeť. Ale tak nějak jsem se dostal do věku, a zahradničení je hoby- nikoliv profese, kdy si nářadí při práci chci užívat a ne se s ním zlobit. No a tak to... celý příspěvek >
Popisky rostlin do květináčů, 1.2.2018
Já zkoušel lihový fix, ale trvanlivost horší než obyčejná tužka. Na stromky si dávám cedulky nastřihané z hliníkových lamel a bruskou- existuje i bateriová- na ně vygravíruji odrůdu, rok a podnož. Bohužel trochu méně praktické - asi bych volil... celý příspěvek >
Roubování ovocných stromů, 2.1.2018
Děkuji, dám na Vaší radu a navštívím soudeda s nůžkami.
Roubování ovocných stromů, 2.1.2018
Původně jsem chtěl tento dotaz vznés v prvotním dotazu, ale nechtěl jsem jej příliš nafukovat- souded má dobrou třešeň - je možné v době roubování nabrat roub a tento ihned naroubovat na mou třešeň, nebo je to nemožné? IvanHorseman
Roubování ovocných stromů, 2.1.2018
JG děkuji za reakci - i když na konci píšete, že dublujete, tak v každém názoru se snažím hledat ispiraci či návod na odstranění chyb. Bohužel - nebo bohudík???- zpětná vazba zahradničení je poměrně dlouhá a já s tímto koníčkem začal v pozdnějším... celý příspěvek >
Roubování ovocných stromů, 2.1.2018
Toto je má ideální představa... letorost bude jednou celou větví... prostě jedna větev - jiná odrůda
Roubování ovocných stromů, 1.1.2018
Dobrý den, asi je to již mnohokrát opakované tema, ale jednoznačně konkrétní odpověď jsem nenašel. V roce 2016 a 2017 jsem obnovoval zahradu na chalupě / v budoucnu zřejmě trvale obydleno/- vysazeno 32 nových ovocných stromů- meruňy, broskve, třešně,... celý příspěvek >
Traktor nestartuje, 10.12.2017
Mám sice traktůrek od Alka, ale zkusil bych zkontrolovat relé zapnutí sekání- elmg spojka a stavy či funkčnost spinače sedačky či brzdy. IvanHorseman
Vaše skúsenosti - orech Lake alebo Mars, 5.11.2017
Vloni zasazený Mars měl letost 7 ořechů. Plody byly drobné- nyní lituji, že jsem je neutrhl - zbytečně se stromek vysiloval. IvanHorseman
Jaké zahradní nůžky?, 25.10.2017 Obsahuje fotku
I po třech letech práce s Bahco nůžkami jsem s nimi maximálně spokojený. Cena sice přes 1.000 Kč, ale je radost s nimi pracovat. Pro větší průměry mám též Bahco pákovky a na vyšší větve Fiskars nůžky na teleskopické tyči. Sice práce je s nimi... celý příspěvek >
Kterak co nejefektivneji zkompostovat vetsi mnozstvi travy, 24.10.2017
Hodně blbej nápad IvanHorseman
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika