Příspěvky uživatele - 78.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak předejít problému se sousedy, 9.4.2016
Zrovna před týdnem jsem kácel na zahradě 1500 m2 smrk výšky cca 17 metrů. Předchozí majitelka zasadila malý smrček, který za cca 50 roků dosáhl této výšky. Stínil mně i sousedům na zahradě a musel jít k zemi. Vysazení vysokého stromu je sobectví a u... celý příspěvek >
Presadenie čerešne, 6.4.2016
Nádherná, hodně popisující fotografie.Také by mne nenapadlo, že se koenový systém takto rozroste. IvanHorseman
Husqvarna zahradní traktor, 12.3.2016
Typoval bych, že v sekacím ustroji byl nějaký klacek nebo hrouda trávy, která zablokovala nože a ten čoud byl ze spáleného řemenu. Pokud by to trvalo déle mohlo dojít k jejímu přehřátí od řemenice, následně propálení izolace a jde napětí na kostru a... celý příspěvek >
Olej - Zahradní traktor/sekačka, 8.3.2016
Na tomto foru již mnohokrát zmiňováno - manuál k traktoru či motoru, kde je požadovaná specifikace oleje. Řečii servismenůči prodejců - tam stačí to a to nejsou "směroplatné". To jsou hospodské kecy. Výrobce otestoval a říká jaký olej je... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 8.3.2016
To já vím, že 30xx značí délku lišty. I proto jsem kupoval tuto délku, protože nepředpokládám, že by doma řezal větší průměr než 60 cm. Podle mne pro tuto práci je kratší lišta přínosem jak v zatížení pily /kmitání řetězu/, tak i v manpulaci s menší... celý příspěvek >
Nákup ovocných stromků jižní Čechy, 7.3.2016
Dobrý den, chystám se provést dosazení ovocných stromků poblíž Českých Budějovic. Kde je možný nákup v této lokalitě? Znám 2 x Voříškův Dvůr, Tůma, ve Vodňanech při příjezdu od budějovické cesty a samozřejmě hypermarkety/ ty trochu vyřazuji z důvodu... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 3.3.2016
Ano, výkon a i řezná rychlost je pro všechny varianty délky lišty shodný -proto mne byl překvapením piktogram s délkou lišty. Možná výrobce doufá, že si pak uživatel koupí dvě pily pro dvě lišty IvanHorseman
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 3.3.2016
Syn měl nyní narozeniny a vzhledem k tomu, že se přestěhovali a topí dřevem, tak dostal el.pilu Makita 3051 / značení z hlavy- 30 cm lišta a poslední typ s podélným motorem/. Ještě odpoledne mi přišla SMS že pila je super, takže spokojenost. Jediné... celý příspěvek >
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 27.2.2016
Já řešil podobný problém, ale chtěl jsem posekanou trávu dostat do káry, protože objem koše je malý a neustálé vysypávání koše zdržovalo. Vyrobil jsem si tunel kterým se posekaná tráva fouká do káry. Pouze v zatáčkách se tunel dostane mimo káru,... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
Bohužel, takováto, byla moje představa. Již teď mne bolí ruce i záda. Už jsem takto podobně přemísťoval dvě švestky a obě se chytly. První rok stály ale pak se normálně rozjely. Ještě se zeptám Stando na Vaše doporučení ohledně zastřihnutí koruny.... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
Ommlouvám a kaju se za své "oko z Kašparovy krávy" či jak se to říká. Dnes jsem změřil metrem a je to v metru výšky 8,5 cm. Můj odhad byl hodně přestřelený. Nechtěl jsem rozbouřit poklidné zahrádkářské vody, ale dostat rozumnou radu zkušenějších - no... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
Děkuji moc za obě reakce. Přiznám se, že to vím - ohledně termínu prořezávání / nové cca 10 cm výhony/ ale vůbec jsem si to neuvědomil. Spíše jsem uvažoval - sázím stromek, který jsem přivezl ze zahradnictví, tak upravím korunku, teda v mém případě... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 24.2.2016
Chtěl bych se zeptat na zkušenost s přesazením cca 7 letého ořešáku. Pokud si dobře pamatuji tak je to Mars a již 3 tím rokem plodí - vloni 2015 byl cca košík, předloni nic- mrazy a 2013 tak 10 ořechů. Vzhledem k tomu, že budu měnit bydliště a mám k... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 19.1.2016
Hledal jsem nějaký starřší příspěvek a narazil jsem na tuto mou diskuzi. Takže doplním co byl problém - podpálené těsnění hlavy a mám ten dojem, že i dotažení hlavy nebylo úplně přesné /pokud si dobře pamatuji byly mírně povolené zřejmě jak si... celý příspěvek >
Mosazná hadicová rychlospojka, 13.9.2015
Já jsem zaregistroval, že některé kombinace spojek nejdou spojit z toho důvodu, že se při spojování již opřou čela spojek a nejdou dále zasunout a tím zajistit. IvanHorseman
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika