Příspěvky uživatele - 78.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak hnojíte, či jak využíváte chemické ošetření na zahradě, 24.10.2017
Dobrý den, nenašel jsem podobné téma a tak se pokusím založit nové téma - a to jaké je Vaše používání hnojiv, ať přírodních, tak chemických a dále použití, či využití chemického ošetření plodin, stromků. Já osobně : - při sázení stromků -... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 24.10.2017
V tom lese bude zřejmě menší zátěž od UV záření, vliv větru, deště či sněhu. Ale to jen technicky se snažím odpovědět- správná odpověď by měla být- alespoň po roce by čitelnost měla být zaručena. Také někdy pozapomenu přenést informace na gravírovaný... celý příspěvek >
Identifikace jabloně, 17.9.2017 Obsahuje fotku
bohužel se vloudila chyba IvanHorseman
Identifikace jabloně, 17.9.2017 Obsahuje fotku
a poslední
Identifikace jabloně, 17.9.2017 Obsahuje fotku
Další foto- bohužel to jde jen po jednom fotu
Identifikace jabloně, 17.9.2017 Obsahuje fotku
Další foto
Identifikace jabloně, 17.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, včera jsem prvně po pěti letech od zasazení ochutnal první plody rody jabloně. Bohužel jsem si nepoznamenal odrůdu a chtěl bych ji i do druhé zahrady. Tam již k novým stromkům vážu vygravírovanou odrůdu, podnož a rok zasazení na lamelu... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 7.9.2017
Přesně takto to na mne působilo- vloni v létě se částečně udržely listy zelené, ale strom živořil- tj kořeny tahal minimum a listy živil strom. Nyní na jaře mírně obrostl- cca 10 až 15 lístečků, ale progres v průběhu cca 2 měsíců prakticky žádný -... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 7.9.2017
Ten hnuj byl překryt vrstvičkou zeminy a kompostu, tj přímý styk byl minimální. Ale samozřejmě při manipulaci s cca 1 m průměrem balu kořenů není vyloučeno, že někde byla zem či kompost odhrábnuta IvanHorseman
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 7.9.2017
Předchozí foto je z podzimu oňského roku IvanHorseman
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 7.9.2017 Obsahuje fotku
Tak další díl - po dubnovém zjištění živých větví jsem mu ještě dal šanci. Jenže za dva následující měsíce vyrašily nové lístky - velmi malé - pouze na spodních větvích a spíše blíže kmeni. Celkem cca 10 - 12 lístků. Mladý stromek v kontejneru... celý příspěvek >
Malé a deformované hrušky, 6.9.2017
Děkuji moc, příští rok zkusím kontrolu a boj proti rzi hruškové, zahnojení, prostřihání s pečlivě vydesinfikovanými nůžkami a uvidíme. IvanHorseman
Malé a deformované hrušky, 6.9.2017
Jenže ty nektarinky mají poškození, ale na rozměrově normálních plodech. Zde jsou některé plody - včera foceno- velikosti 2 až 3 cm délky. IvanHorseman
Malé a deformované hrušky, 6.9.2017
Samozřejmě bych stromku chtěl pomoci přihnojením pro posílení obecné vitality, ale je možné, že nějaká ta léčebná chemie mne nemine, nebo ten stromek IvanHorseman
Malé a deformované hrušky, 6.9.2017 Obsahuje fotku
Zde je foto defektu plodů IvanHorseman
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika