Příspěvky uživatele - 78.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé a deformované hrušky, 6.9.2017
Dobrý den, včera jsem si všiml, že na mladé / cca 5 let/ hrušni jsou malé a zdeformované plody. Zahrada je kousek od Č. Budějovic a trvale zde nejsem. Strom je mírně napaden oranžovými skvrnami na listech, ale strom jinak vypadá vitálně. Co udělat... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 7.6.2017
Nějak mám pocit, že se to týká hlavně voličů. Ekonomicky dotace podle mne nemají logiku. Vyberu na daních 100 zlaťáků, pošlu je do Bruselu a tam se již 10 zlaťáků ztratí na byrokratický aparát. Pokud se nám vrátí vše, tak z těch 90 zlaťáků zase padne... celý příspěvek >
Lze dolevat solarni sprchu konvi?, 2.6.2017
A co by vytlačilo vodu ze sprchy?? Přes maé otvory v sprchové růžici musí být sprcha natlakována. Pokud nechcete koupit hadici za dvě stovky pak nemá cenu přemýšlet o nefungující sprše za 2.500 Kč IvanHorseman
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 11.4.2017
Tak další zpráva o stavu přesazeného ořešáku. Koupen nový v kontejneru, ale zatím ponechaný v kontejneru neboť v neděli jsem chtěl provést přesazení a abych si to ulehčil začal jsem od spodu odřezávat silné větve. Jaké bylo moje překvapení, že větev... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 6.4.2017
Nemyslím si. Hnuj jsem dal dospod a přes něj kompost. Tj ke kontaktu s hnojem by mělo dojít po nějakém čase až kořínky trochu prorostou. IvanHorseman 
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 6.4.2017
Tak jako zadavatel tématu dávám zprávu více- méně do roka a do dne. Strom jsem razantně / co srdce dovolilo/ ožezal a s balem, který jsme ve dvou chlapech naložili na vozík jsem ořešák přesadil do pasti na mamuty s kompostem a kravským uleželým... celý příspěvek >
Výběr levné jednoručky, 24.3.2017
Mám k dvěma Husqvarnám / 353 a 359/ jednoručku GTM 36. Samozřejmě kvalita je jinde, ovšem i cena byla jinde. Ale na prořezávání stromů ze žebříku je ideální. Teď jsme ji s kamarádem seřizovali / po cca 1/2 roce provozu/ - L i H přivřeno o cca 1/4... celý příspěvek >
Hodnota pouzitych trakturku, 22.12.2016
Dobrý den Stando, také jsem napřed nechápal, ale předpokládám, že "změnou směru jízdy" je myšleno - vpřed versus vzdad - nikoliv prudká změna doprava nebo doleva. IvanHorseman
Když kočky chodí vyměšovat do zahrádky, 21.8.2016
Teď jsem myslím na Aliex.. viděl postřikovač s pohybovým čidlem. Tj jak se něco pohybuje - spustí sprchu. To by na kočky mohlo platit. Nevím jak se psy. IvanHorseman 
Stáří oleje, 23.6.2016
Teď vidím, že se jedná o 25 roků starou sekačku - tam bych se jej nebál použít, ale ředění dle starého doporučení - předpokládám 1:25 IvanHorseman
Stáří oleje, 23.6.2016
také bych si položil na misku vah - úspora oleje a na druhou stranu možnost poškození pily či křovinořezu. Ono to může vyjít, ale také nemusí. Já pro všechny dvoutakty používám XP olej od Husqvarny a mám vnitřní pocit, že jsem pro životnost zařízení... celý příspěvek >
Kde koupit rotační nůž do sekačky?, 17.6.2016
Já sháněl nože do ALKO traktůrku. Uspěl jsem na KASUMEXu. Ve čtvrtek objednáno, v sobotu jsem již sekal. IvanHorseman
Teleskopické nůžky Gardena vs Fiskars, 27.5.2016
Mám je cca 6 týdnů a také spokojenost. To "pinzetování" jsem myslel, že jsem vymyslel já, ale ono to napadne kohokoliv a jde to poměrně dobře.Není to na celodení práci, ale ušetří to mnoho rizikových situací, kdy člověk balancuje na žebříku chce... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 6.5.2016
Podle mne konstrukce kamen je dána požadavkem na co nejlepší účinnost spalování a tím produkci tepla. Ale v udírně nejde ani tak o teplo jako o kouř. Co jsem studoval a i já to tak mám uděláno, tak oheň hoří na betonové podlaze / mám starou - cca 80... celý příspěvek >
Kácení ořechu, 18.4.2016
Ano, potvrzuji - je to tak ovocné stromy lze kácet bez povolení. Já mám/ měl na zahradě dub a smrk o ty jsem musel žádat. Smrk povolen- již poražen, dub nikoliv. IanHorseman
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika