Příspěvky uživatele - 38.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak očkovat ořešák?, 12.11.2016
Kdepak, tehdy se to nepovedlo, asi je to slepá ulička. Pohoda, hezký den
Založení trávníku na orné půdě, 5.10.2016
Prohnojit, zorat, zasadit brambory (výborné na odplevelení a prokypření země) a po sklizni dát obilí s podsevem trávy. Posíct nazeleno a pak už jen udržovat -- hlavně sečením. Obilí ustoupí samo, širokolisté plevele sečením víceméně taky a dále už... celý příspěvek >
Moravská jadernička, 17.8.2016
Se sklizní není třeba spěchat, hodí se na všechno. Na moštování, na sušení, mám ji rád i syrovou. Vydrží (v dobrém sklepě) skoro až do nových. Odolné univerzální, spíše technické jabko (na různé zpracování). Trochu trpí strupovitostí... Pro mě je to... celý příspěvek >
Žluté skvrny na rajčatech, 12.8.2016
Není to náhodou odrůda Toro? Ostatní odrůdy mi zrajou pěkně, ale Toro vypadá přesně jako na vaší fotce.
Rajčata 2016, 1.8.2016
Dobrý den, pane Vimone, moc děkuji za odpověď. Hnojím zhruba stejně často, ale Kristalonem plod a květ a rajčata nemám ani zdaleka tak krásná jako Vy.
Pravokořenné stromy, 26.7.2016
Knihu zkusím najít a přečíst si. Ze zkušenosti a ze školního poznání však vím, že existuje i něco jako mimojaderná dědičnost (vlastnosti se nepřenášejí opylením) a že se tedy mohu do roubu dostat vlastnosti přenášené jinými buněčnými strukturami než... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 26.7.2016
Sice by bylo obtížnější sbírání, ale na pálení by daly (trnky -- na Valašsku plané trnky). Naměřil jsem u nich přes 21 % cukru. Pravda, bylo to na Mikulovsku a výtěžnost by nebyla tak velká kvůli malému objemu dužniny a velké kostce. Když si však... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 25.7.2016
Pane Vimone, jak často a čím hnojíte? Rajčata máte nádherné!
Opadané plůdky po odkvětu, 8.7.2016
Kdyby byla samosprašná a neopylená, asi by nezaložila plůdky, které posléze opadaly...
Rajčata 2016, 2.7.2016
A já vás chválím úplně všechny! Děkuji, že sem dáváte fota svých zahrádkářských úspěchů, moc ráda se sem chodím kochat. Tenhle web mi hodněkrát pomohl vždy, když jsem si nevěděla rady a vlastně i díky vám také pěstuji rajčata. Zkoušela jsem i... celý příspěvek >
Plody cukiny, 25.6.2016
Bydlím na Vysočině, nadmořská výška 540m a cukety pěstuji naprosto bez problémů.
Divoká rajčata - naivní dotaz?, 16.6.2016
Je pozdě, nechte to na příští rok.
Něco mi likviduje okurky, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte, co mi mohlo zlikvidovat okurky? Stonek se začne v jednom místě ztenčovat a rostlina nakonec uhyne. Už jsem takto přišla o čtyři rostliny. Ve stejné době jsem sázela cukety, ty žádný problém nemají. Děkuji
Močovina a kravský hnůj, 14.6.2016
Vápníkem -- a zejména ve formě vápence -- nepřehnojíte. Hezký den
Kompostovanie, 11.6.2016
Výborný nápad. přidám k tomu pár svých zkušeností: Kompost dělám v ohradě z kovových sloupků (profil U), ty jsou v rozích a uprostřed delších stran. Mezi tím jsou dřevěné latě po celém obvodu (asi 1,5 × 5 m). V jedné části je loňský kompost, nahoře... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika