Příspěvky uživatele - 38.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2013, 26.7.2013
Pane Mirku, díky za reakci. Rovral bych měla mít doma, na listy kouknu. Vertimec nemám, svilušku jsem nikdy neřešila.
Melounoviště 2013, 25.7.2013 Obsahuje fotku
Já věděla, že se raduju předčasně..poradíte, co je to za chorobu? Loni i předloni jsem to myslím taky měla, ale až na konci sezóny, takže jsem to snad ani neřešila... moc děkuju za radu.
Melounoviště 2013, 24.7.2013 Obsahuje fotku
Melouny se krásně rozjely. Na to, jak to vypadalo ze začátku tragicky, je to bomba! Mám už šest plodů a předpokládám, že další brzy přibudou, je nasazeno hodně květů Každý den je chodím kontrolovat a kochám se. Je úžasné, jak jde vidět, jak... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 19.7.2013
Tak se vracím k tématu, které jsem založila a podělím se o vývoj situace. Objevil se (asi) hryzec, ale na zahrádce toho moc k sežrání není, tak ho nechávám zatím na pokoji. Včera jsem sklidila česnek-je menší, ale zdravý. Cukety se začínají... celý příspěvek >
Zálivka česneku a cibule, 18.7.2013
Děkuji za radu, dnes ho vytáhnu.
Zálivka česneku a cibule, 18.7.2013
Děkuji všem za reakce. Cibule se nepokládá, tak ji budu ještě zalévat. Co se týče česneku, tak má už narovnány stvoly, tak už ho zalévat nebudu. Stále si ale nejsem jistá, jestli už ho mám vytáhnout. Už žloutnou listy. Možná už je čas.
Zálivka česneku a cibule, 17.7.2013
Dobrý den, už u nás poměrně dlouho nepršelo. Mám zalít cibuli a česnek? Vím, že někteří už sklízíte, ale u nás je vše o něco později. Předem děkuji za radu.
Sklizeň rajčat 2013, 17.7.2013
Tak to mě moc mrzí, taky jsem si to loni prožila... rostliny jsou úplně zničené? Já jsem loni otrhala potlučené plody a stříkla rostliny tuším Ortivou a nakonec ještě něco málo sklidila.
Škůdce na jabloni, 12.7.2013
Děkuji všem za rady!
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 11.7.2013
Měním svůj tip na septoriovou skvrnitost-je to ona, pane Mirku? Přiznám se, že s určováním chorob jsem vždy na štíru...
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 11.7.2013
Já myslím, že ty první dvě fotky jsou plíseň bramborová.
Nemocná hrušeň, 5.7.2013
Ano, kraje listů jsou křehké, drolí se. Poradíte co s tím? Moc děkuji
Škůdce na jabloni, 5.7.2013
Je to Geneva Early, mám ji 2x. Pro pana Jaroslava : nikdy jsem stromky nepěstovala a dosud jsem o strupovitosti neměla zdání. Letos k nám do vesnice přijel prodejce stromků, tak jsem u něj nějaké nakoupila. Ano, měla jsem si dopředu něco zjistit,... celý příspěvek >
Nemocná hrušeň, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Prosím, poraďte mi, co je mé hrušni-vysazena toto jaro. Moc děkuji
Škůdce na jabloni, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Prosím, poraďte mi, co mám s jabloní. Koupila jsem ji na jaře. Moc děkuji za rady!
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika