Příspěvky uživatele - 38.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A tráva roste a roste, 11.6.2016
Zločin to není. Je to jen takové hloupé, nepatřišné. Pohoda, hezký den
Poškozené stromy, 28.1.2016
Dobrý den, děkuji za reakci. Můžete mi prosím napsat jakým balzámem-název? A co je to št. vosk? Co znamená ta zkratka? Oni jsou prostě destruktoři. Okusují boudy. Na zimu měli na vchodech bud dvířka, aby jim tam nefoukalo-všechny je okousali... celý příspěvek >
Poškozené stromy, 27.1.2016
Dobrý den, psi mi oloupali kůru na několika mladých stromcích až do výše jednoho metru. Můžete mi poradit, čím mám stromy ošetřit? Mají šanci přežít? Mc děkuji za radu, Tereza
Uzení ryb, 8.12.2015
nadělt z kapra podkovy a naložit na 2 dny do slaného nálevu na jeden litr vody 6 deka soli sul ve vodě rozpustit.dělám to už moc let vyskoušené dobrou chut
Rajčata pro sezónu 2015, 12.5.2015
Vždy vysazuju až po zmrzlých, ale letos jsem to porušila a vysadila o víkendu, tak uvidíme, jak to dopadne. Včera soused, který bydlí cca 700m od nás, škrábal auto od jinovatky. Já jsem u nás nic nezaznamenala, vstávám o dost později než on .... celý příspěvek >
Obsah cukru při vypálení matoliny, 4.10.2014
Dobrý den, můžete mi někdo říct, jaký je správný čas na pálení matoliny? U švestek se hlídá cukr, pálí se až je kolem 2. U matoliny jsem se nikde nedočetl, kolik cukru by měla při pálení mít. Děkuji Martin
Záchrana rajčat, 17.9.2014 Obsahuje fotku
Tak já hlásím, že už před cca týdnem jsem zlikvidovala několik rostlin s plísní. Ostatní se překvapivě drží, i když dva dny v kuse pršelo. Čekala jsem, že jakmile budou rostliny napadeny, bude brzy konec a toto mě překvapilo. Největší držáci jsou... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 8.9.2014
Musím se připojit ke všem stěžovatelům na firmu Kavapo  - Výkup kůží katastrofa normální podvodnící na letáku napsáno nejlepší cena na trhu 25 Kč realita 20-15 a za dvacet korun prý taková kožka nexistuje podle prodejce všechny za 15 a to i... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 2.9.2014
Můžete mi vysvětlit, jak je to tedy s plísní? Myslím tím její přenos. Mám se mračit na souseda, který má 50metrů od mých rajčat totálně hnědé bramborové pole? Nikdy jsem brambory nepěstovala-to se dá jíst, i když jsou napadeny plísní?
Sklizeň 2014, 1.9.2014
Odrůdu bohužel neznám, máma mi ho každý rok bere od pěstitele z Valašska. Ale zkusím zjistit. Jinak opravdu mohu doporučit uchovávání česneku takto hlavama nahoru, já je ještě svazuju tak po pěti kusek jakoby do kytky. Poslední loňský jsem použila v... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 30.8.2014 Obsahuje fotku
Také přidávám nějaké to foto. Povedl se mi česnek a cibule. Rajčat bylo jen pár a to mám zhruba třicet rostlin.
Záchrana rajčat, 27.8.2014
To mně nedozrál pořádně ani druhý vijan. Mám 32 rostlin, z toho je 19 rostlin "zobacích", zbytek jsou Bejbina a Tornáda. Ještě jsme neměli ani pořádnou mísu rajčatového salátu-to je trochu ostuda, nemyslíte? Už druhý den s menšími přestávkami leje.... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014
Pane Mirku, na poslední fotografii je Sungold? Berry máte krásné, já mám na každém vijanu pár rajčátek, o takových trsech si můžu nechat leda tak zdát..letos se mým rajčatům moc nedaří.
Septoriová skvrnitost?, 11.7.2014
Máte pravdu, trochu jsem to podcenila. Není to tak o tom, že je to drahé hnojivo, jako o mojí lehké laxnosti v těchto věcech.
Septoriová skvrnitost?, 11.7.2014
Děkuji, pane Moudivláčku. Rajčata pěstuji v obyčejném substrátu v kýblech, listy jsou utržené a nafocené na dětském pískovišti.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika