Příspěvky uživatele - 38.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2013, 13.9.2013
Já mám u Goldkrone úplně jiné vijany. Jsem z něj zklamaná, plody opadávají dříve, než dozrajou. Golden santa je chuťově dobrý, ale každý zralý plod je prasklý a to u nás moc nepršelo. Orange santa pomalu zraje. Green zebra také zraje... celý příspěvek >
Motor 1D80, 10.9.2013
Diky ale o žádném servisu kolem nevím Ale stačilo by mi kdyby někdo poradil jak se seřizuje to čerpadlo je to motor 1D80 z frézy TJ 6,5 Předem děkuji
Motor 1D80, 8.9.2013
Dobrý den Prosím poradí mi někdo jak přesně seřídit tento moror regulátor a hlavně vstříkovací čerpadlo Moc děkuji za všechny rady
Sklizeň rajčat 2013, 31.8.2013 Obsahuje fotku
Včera otrháno, abych mohla stříknout ortivou. Rostliny mají krásné vijany, ale jsem si téměř jistá, že to nedozraje, protože otrhávám teprve druhé vijany odspodu. U odrůdy Green zebra jsem utrhla teprve dvě rajčata, celkově je na rostlinách této... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 29.8.2013
Díky za gratulace, paní Mirko. Pan melounek již čtyři hodiny nespí, ale teď to vypadá, že to raději zalomil, když jsem mu začala zpívat. Nebojte se, děti jistě nějaké vnoučátko vypěstují a pak se můžete vyřádit.
Melounoviště 2013, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Sklidila jsem venku první plod, Vysočina, 540 m n.m. Je malý, ale chuť výborná. Nevím, co se stalo, ale úplně se zastavil růst rostlin, už se neobjevily žádné květy - stalo se to po postřiku Rovralem-myslíte, že je to možné?
Skvrny na listoch od cukiny a tekvice, 4.8.2013
Na fotce vlevo u dýně jsou to dle mého padlí. Na fotce cukety se jedná o běžné zbarvení listů, nejedná se o chorobu. S Ortivou jste udělal dobře. Hodně napadené listy otrhejte. Já jsem loni otrhala tedy téměř všechny listy, znova obrostly.
Melounoviště 2013, 31.7.2013
Tak jsem stříkla Rovralem a nevím teda... za jak dlouho se pozná, jestli to pomohlo? Všechny květy mi zhnědly, není tam ani jeden. Melouny byly dva dny přikryté kvůli těm průtržím, u nás celkem silně pršelo-může to být tím? Za jak dlouho můžu... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 31.7.2013
U nás ještě k tomu začal foukat takový ten pozdně letní vítr. Vždycky mám z toho divný pocit, takový trochu depresivní, že už zase končí léto.
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Nee, zelená střecha to nebyla. Dávali jsme difúzní fólii, měnili střešní latě a tak. Já se právě dočetla, že ten program zase rozjeli, takže pokud máte možnost, určitě do toho jděte. My se teď snažíme ještě získat nějaké peníze, ale to by šlo do... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Pane Ivane, tak to mě strašně moc mrzí a myslím na vás... U nás celkem slušně pršelo a foukalo, ale k žádné škodě nedošlo.
Sklizeň rajčat 2013, 28.7.2013
Mně se to taky díky těm horkům rozjelo, ale hlásí přívalové deště a kroupy, tak mám strach, aby zase nebylo po úrodě...
Sklizeň rajčat 2013, 28.7.2013
Byla jsem se před chvíli podívat venku a rajčata jsou v pořádku, dokonce jsem je ani včera nezalévala. Samozřejmě skleník asi bude něco jiného.
Sklizeň paličáku, 26.7.2013 Obsahuje fotku
Už mám sklizeno (19.7.). Nemořila jsem, ani ničím nestříkala.
Sklizeň rajčat 2013, 26.7.2013 Obsahuje fotku
Snad se mi nebudete moc smát, až uvidíte, co jsem zatím letos vypěstovala . U nás je ale vše opožděné. Na fotce je Stupické a Sungold. Překvapuje mě, jak "marné" jsou rostliny Stupického. Malé, neduživé, přitom metr od něj mi roste doslova Adéla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika